Şimdi Ara

3 Telefondan biri yardım lütfen (u8230 alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 300-400 lira arası bir bütçem var ve bunun üzerine 1 lira dahi çıkamıyorum maalesef :) altta saydığım 3 model arasında kaldım yardım ve fikirlerinizi bekliyorum

1-Samsung i8320 vodafone 360 h1 (spot olarak satılıyor) 365 lira

2-Huawei u8230-2. elleri bütçem dahilinde

3-Samsung s8000 & s8003 Jet(s8000 yurt dışındaki model ismi s8003 ülkemizdeki satış ismi) spotları 250-260 civarında ikinci el garantili de aşağı yukarı bu fiyata 300 seviyesinde.

garanti açıkçası pek umrumda değil telefonun başına gelen bir çok durumda kullanıcı hatası dedikleri için ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 1 Ağustos 2011; 20:57:23 >

• i8320 spot daha ucuza var. Sana 340 tl ye getirtebilirim ne dersin :)
  • ben 300 liraya'da buldum kapıda ödemeli bu 365 lira dediğim yer sahibinden.com'da get ilan üstelilk güven düzeyi yüksek ve bir yakınım daha önce buradan almıştı sorun çıkmadı.sanırım huawei ye daha yakınım android olması sebebiyle özellikle gps performansı çok güzel bağlantı süresi bakımından
  • arkadaşlar maddi yönden i8320'yi eledim acil yardım lazım u8230 mu 8003 jet mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

arkadaşlar maddi yönden i8320'yi eledim acil yardım lazım u8230 mu 8003 jet mi ?

Ben android işletim sistemli olmasından dolayı u8230 diyorum
  • peki 265 lira 1.5 aylık, garantili, faturalı, full kutulu cihaz için nasıl fiyat ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 30 Temmuz 2011; 18:13:32 >
  • quote:

peki 265 lira 1.5 aylık, garantili, faturalı, full kutulu cihaz için nasıl fiyat ?

Bence o telefon o kadar etmez 230 liraya kadar dusurmeye calisin bence
  • bugün jet almak için hasırcılar iş hanına gittim sıfır spot 210 liraya buldum aparatları uyduruk teli biraz inceledim wireless vs çalışıyordu hoşuma gitti ama tek sorun kredi kartına tek çekim olmasıydı:( birkaç yerede baktım dostum kiminin ekranında gökkuşağı bişiminde deformasyon vardı elinle nereye bastırsan oraya kayıyor bu nedenle kapı ödeme vs değil kendin görerek inceleyerek al kiminin kulaklık çkşnda fln skntı oldğu oluyor git a dan z ye incele kulaklık ses arama kamera ekran vs vs sonra al derim ;)
  • monte al bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: themafıa

bugün jet almak için hasırcılar iş hanına gittim sıfır spot 210 liraya buldum aparatları uyduruk teli biraz inceledim wireless vs çalışıyordu hoşuma gitti ama tek sorun kredi kartına tek çekim olmasıydı:( birkaç yerede baktım dostum kiminin ekranında gökkuşağı bişiminde deformasyon vardı elinle nereye bastırsan oraya kayıyor bu nedenle kapı ödeme vs değil kendin görerek inceleyerek al kiminin kulaklık çkşnda fln skntı oldğu oluyor git a dan z ye incele kulaklık ses arama kamera ekran vs vs sonra al derim ;)

yok kararımı jetten yana verirsem bulunduğum şehirde 3 aylık ikinci el bir cihaz buldum garantili faturalı ona bakacağım temizse onu alırım en azından orjinal aksesuar, gök kuşağı gibi ekran vs. uğraşmam.

cevap yazanlara teşekkürler.

• Vodafone 945 optimus me 2.el galaxy mini veya galaxy gio alabilirsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: themafıa

bugün jet almak için hasırcılar iş hanına gittim sıfır spot 210 liraya buldum aparatları uyduruk teli biraz inceledim wireless vs çalışıyordu hoşuma gitti ama tek sorun kredi kartına tek çekim olmasıydı:( birkaç yerede baktım dostum kiminin ekranında gökkuşağı bişiminde deformasyon vardı elinle nereye bastırsan oraya kayıyor bu nedenle kapı ödeme vs değil kendin görerek inceleyerek al kiminin kulaklık çkşnda fln skntı oldğu oluyor git a dan z ye incele kulaklık ses arama kamera ekran vs vs sonra al derim ;)

yok kararımı jetten yana verirsem bulunduğum şehirde 3 aylık ikinci el bir cihaz buldum garantili faturalı ona bakacağım temizse onu alırım en azından orjinal aksesuar, gök kuşağı gibi ekran vs. uğraşmam.

cevap yazanlara teşekkürler.

hocam gökkuşağı kronik bi sorun yani alacağın teldede olabilir olmayada bilir çünkü ilk serilerde vardı samsung ekranları değiştirip piyasaya sürdü spotlarda sanırım geri çekilen sürüm garantili ise daha mantıklı alırken iyi bi incele derim hayırlı olsun şimdiden ;)

• u8230
  • iyice kafam karıştı arkadaş.ideosu x5 i gördüm resmen aşık oldum alete ama malum fiyatı beni aşıyor acaba diyorum biraz eldekiyle idare edip direk ideos x5 e mi dalsam
  • quote:

iyice kafam karıştı arkadaş.ideosu x5 i gördüm resmen aşık oldum alete ama malum fiyatı beni aşıyor acaba diyorum biraz eldekiyle idare edip direk ideos x5 e mi dalsam

en mantiklisi ideos x5 i beklemek.. eger daha fazla bekleyebileceksen wave2 al derim.. cunku super bir telefon bu wave2. ama ideos x5 de guzel bir telefon
  • telefon acil lazım oldu 250 liraya 1.5 aylık garantili full kutulu u8230 aldım şu an kargoda bakalım nasıl cihazmış :) ama ahım var ideos x5 olacak bundan sonraki telefonum

cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 1 Ağustos 2011; 20:57:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.