Şimdi Ara

3 numara saç (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
82.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu black jack benide kandırmaya çalışıyo 3 vuralım diye ama ben vurmucam kendi vurdurursa vurdursun
  • bu işi vurdurmadan makasla yapsalar bir fark olur mu dik dik duruyor çünkü makine ile vurdurunca
  • hmm saçlarla kaşların arasındaki mesafede önemli ve saçların kesinlikle sık olması lazım.bu koşulları sağlıyorsa en yakın berbere koşar adımlarla gidebilirsin.
  • scofield ın saçları 1 numara çok büyük bi ihtimalle zaten 3 numara yüzde yüz değil çünkü o kadar küçük olamaz 3 numara o kadar küçük olsa zaten 1 numara ne olacak
  • arkadaslar o saç 3 numara değilse 3 numara nasıl oluyor biri 3 numara saç koysun :)
  • bişey sorucam bu scofieldin saç modeli zayıf yüze yakışırmı ? bende cesaret edemiyorum kısaltmaya :S askeri bekliyorum orda kısaltıcaklar zaten eğer yakışırsa askerden sonra öyle kestiririm hep
  • quote:

Orjinalden alıntı: Meskalamdug

hmm saçlarla kaşların arasındaki mesafede önemli ve saçların kesinlikle sık olması lazım.bu koşulları sağlıyorsa en yakın berbere koşar adımlarla gidebilirsin.

arkadasım ben sımdı yazayım

saçlarım sık , dökülme falan acıklık yok saçlarda , baby face yim , kafa yapıp iyi bir bozukluk yok ama su saçlarla kaşlar arası uzaklık onu anlamadım :) birbirine çok yakın değil ama uzak gibi geliyor :)
  • alın uzunluğundan bahsetmiştim ne kısa ne uzun olmalı.kısa olursa ilkel primat gibi gösteriyo.uzun olursa da çok yakışmıyor.scotla kıyasla herşeyi en ii o söyler sana.ve unutmadan yüz hatlarında biraz sert olmalı.yuvarlak yüz hattı gitmez.ne bela saçmış
  • quote:

alın uzunluğundan bahsetmiştim ne kısa ne uzun olmalı.kısa olursa ilkel primat gibi gösteriyo.uzun olursa da çok yakışmıyor.scotla kıyasla herşeyi en ii o söyler sana.ve unutmadan yüz hatlarında biraz sert olmalı.yuvarlak yüz hattı gitmez.ne bela saçmış

bendede sakal yok :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: black jack

quote:

falla yıllardır saçımı 2 numaraya vurdum iyi biliyorum bu saç modelini. scotun o resimdeki saçı 3 ten kısa her bahse varım. 3 numara 3mm oluyor zaten al cetveli bak.olmadı berbere önce 3 e kestir uzun gelirse 2 ye de çevirir.scot'un saç kesimi sana yakışması için kafanın yanlardan çıkıntı yapmaması arkadan biraz uzun olması(enseden kelle olmamalı yani) ve saçın sınırlarını bilmen lazım yani önlerde yanlar seyrekse olmaz saçının bittiği yerlere bak eğer herhangi seyreklik yoksa yakışır.ve biraz baby face olman lazım

arkadasım ben baby faceyim :) ve sacların önünde hiç seyreklik yok arkada her insanda oldugu kadar az cıkıklık var burnumda kancalımı ne derler öyle değil kücük birşey :) gözlerde ela ... :)

Face sin ha iyi

• arkadaslar bu fotoda saçlar 3 mü yoksa 3 den kısamı ???

3 numara saç
  • 3 den uzun
  • 1 hafta olmuş acaba kestirmişmidir
  • Niye hep gattuso'dan alıntılar böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ße®k

0,5-1 cm arasında olur saçın boyu

3 numara saç 3 mm boyunda olmaz mı?
  • bosu bosuna konu acmayayim su verdigim linkte matt damon'in saci kac numaradir sol buyuk resimdeki

http://www.hairstylesformenwomen.com/matt-damon-hairstyles-pictures-blog-photos-video/8
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

bosu bosuna konu acmayayim su verdigim linkte matt damon'in saci kac numaradir sol buyuk resimdeki

http://www.hairstylesformenwomen.com/matt-damon-hairstyles-pictures-blog-photos-video/8

O numara değil hacı naptın sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schlaf Schön

quote:

bosu bosuna konu acmayayim su verdigim linkte matt damon'in saci kac numaradir sol buyuk resimdeki

adama ne dicem la o zaman o kisalikta kesmesi icin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Schlaf Schön

quote:

adama ne dicem la o zaman o kisalikta kesmesi icin

Ben direk nasıl olsun deyince kısaltalım diyorum. Makineyle de aldırmıyorum makasla kısaltıyor makineyle alırsa çok kısa oluyor çünkü.

• saçımı ilk kez 3 numara yapmadan önce bu konuyu da okumuştum. anılarım depreşti bak.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.