Şimdi Ara

3 modem arasında kaldım hangisini almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
1
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Turk net in hiper netini kullanacam bana vdsl2 modem almam gerektiği söylendi alta modem leri ve ihtiyaçlarımı yazacam yardımcı olursanız çok sevinirim

Wifi çekim gücü iyi olmalı

Ping fazla yuksek olmamalı

Kararlı çalışmalı

Kodi üzerinden ip tv izliyorum bu modem ile rahat izleye bilirmiyim

Ve fazla kopma olmamalı

http://teknosa.com/urunler/125430575/asus-dsl-n16-ewan-vpn-ebeyn-kontrolu-destekli-vdsl

http://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr200-750mbps-wireless-ac-dual-band-gigabit-adsl-vdsl2-modem-router-p-BD804582?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Yada bana 200 lira civarinda başka bir modem önerir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahannee -- 17 Şubat 2017; 13:13:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• N16 modelini kullanmaktayım öncesinde'de N14 kullandım genel olarak beğenip memnun kaldığım ürünler oldular tavsiye ederim bu yüzden sorun çıkarmadılar
  • Cevap için çok teskkur ederim bir kaç kişi daha öneride bulunursa sevinirim.

Not: sahannee adlı hesap benim eski hesabım dı birileri tarafından 17 şubat 2017 tarihinde birileri bir şekilde benim hesabıma girip özel mesajlarima ve bazı başlıklara küfürler yazmışlar bu benden kaynaklanmıyor o hesap engellendi ama tamamen silinmesini istiyorum ve donanım haberin daha iyi önlemler almasını istiyorum ve eski hesabımdan kime küfür edilmişse benden kaynaklanma masına rağmen hepinizden özür dilerim.

• Modem de Türkiye şartlarında ürün kalitesi ve satış sonrası destek bakımından Airties bence en öndedir. Anakart kalitesini de artırmışlardır. Ben modem ve genişletici olarak kullanıyorum.
  • asus modemler tam bir fiyaskoooo
  • Asus modem almaya çok yakindim şimdi siz boyle diyince yine kafam karıştı peki bana airties in vdsl2 destekli 200 lira civarinda hangi modelini önerirsiniz cevaplar için şimdiden teskkur ederim.

• Arkadaşlar önerileriniz benim için çok onemli bir kaç kişi daha yazarsa çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

asus modemler tam bir fiyaskoooo

Mesaj var ama içerik boş bu şekilde yorum yazacağına neden fiyasko onu yaz'da öneri alacak kişiler için bilgi olsun
  • Asus dsl-n16 aldım en uygun fiyat teknosa da 209 lira

• sahanne2 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan
  • Çok teskkur ederim ama kutu içerisinde splitter çıkmadı o tuhafıma gitti birde kutu içerisinde garanti belgesi cikti ama üzerine tarih falan yazmadılar acaba bir sorun olursa fişi ilemi vermem lazim garanti yerine

• sahanne2 S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle fişi sakla lazım olabilir, Kutu içeriği zayıf noktası ürünün zaten cd bile yok
  • Aynen ya en azından içinden splitter çıkmalıydı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.