Şimdi Ara

3 kulaklık arasında hangisi daha iyi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şarj süresi 7 saat. Çift sürücülü. hem kutunun hemde kulaklığın şarj durumunu LED lerden izleyebiliyorsunuz. Ses zaten mükemmel diyecek laf yok. Apple airpod satıp bunu aldım, iyi ki de almışım. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.
    https://www.hepsiburada.com/ttec-airbeat-duo-tws-bluetooth-kulaklik-siyah-2km127s-pm-HB00000PGOV4?wt_gl=cpc.6804.dsa.elk.telefon-aksesuar-bluetooth-kulaklik&gclid=Cj0KCQjw6sHzBRCbARIsAF8FMpVZliY6jbEIty1ja5lC-IczXFJ-IT6P47WMvTtPDfx819lpY4d-q-saAhTNEALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 7 Mayıs 2020; 21:45:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ttec tek geçer.

Şarj süresi 7 saat. Çift sürücülü. hem kutunun hemde kulaklığın şarj durumunu LED lerden izleyebiliyorsunuz. Ses zaten mükemmel diyecek laf yok. Apple airpod satıp bunu aldım, iyi ki de almışım. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

DÜŞENCEM AYNI HİÇ DEĞİŞMEDİ. Fiyat da düşmüş hiç kaçırılmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TTEC almayın. O model TTEC'e ait bile değil, Blitzwolf ve Syllable markalarına ait bir ürün ve fiyatı o kadar da pahalı değil.

• konuyu hortlatıyorum.

ttec beklediğimden de iyi çıktı. o kadar kulaklık alıp değişmişimdir

hatta samsung u level pro kulaklık ucunu beğenmediğim için kablolarını normal orjinal samsung uçları ile değiştirdim fakat sesini beğenmedim.

bu kulaklık çok iyi geldi bana.

fakat neden şu kulak girişlerini rahatsız edici şekilde tasarlarlar anlamıyorum.

ya da düz seçenek olanda yapsalar tamam olacak.

ille bir çapraz mapraz. eğip bükme imkanım olsa dümdüz yapacağım çok iyi olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.