Şimdi Ara

AMD Ryzen 7 5800X CPU, RTX 4060 Ti 8GB GPU, 16GB RAM / satıldı: hasaok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
4
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 AMD Ryzen 7 5800X CPU, RTX 4060 Ti 8GB GPU, 16GB RAM / satıldı: hasaok

- AMD Ryzen 7 5800X işlemci. 30 Kasım 2022 onlinealisverisyap.com (distribütör garantili) faturalı; bu tarih itibariyle 2 yıl garantili.

- ARCTIC Freezer A35 A-RGB işlemci soğutucu. 21 Kasım 2023 hepsiburada faturalı; bu tarih itibariyle 2 yıl garantili.

- MSI MPG B550 GAMING PLUS anakart. 20 Kasım 2023 sepetist (distribütör garantili) faturalı; bu tarih itibariyle 3 yıl garantili.

- Patriot Viper Steel 16GB (2*8GB) DDR4 3600MHz CL17 bellek kit. 7 Ekim 2023 incehesap faturalı; bu tarih itibariyle 2 yıl garantili.

- GALAX GeForce RTX 4060 Ti 8GB EX 1-Click OC ekran kartı. 29 Aralık 2023 Gaming.gen.tr faturalı; bu tarih itibariyle 2 yıl garantili.

- DeepCool PF700 güç kaynağı ve DeepCool MATREXX 55 MESH ADD-RGB 4F kasa. 21 Eylül 2023 pckolik faturalı; bu tarih itibariyle 2 yıl garantili. Kasa, önde 3 ve arkada 1 tane olmak üzere toplam 4 tane 120mm argb fan ile gelmektedir. Öndeki fanları çıkarıp iki tanesini üste taktım; boş kalan ön tarafa da 3 tane Thermalright TL-C12C-S 120mm argb fan taktım.

Güç kaynağı hariç (kasayla geldiği için) bütün parçaların kutuları mevcuttur. Fiyat 27250TL.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 27250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Çanakkale Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Selamlar. Laptop ile takas düşünür müsünüz? Hp victus rtx 4060lı ryzenli model

• fiyatlar çok güzel. Hayırlı satışlar...

• comtech44 C kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.

• Bedava ihtiyacım olsa da ben alsam tarzında bir sistem. Hayırlı satışlar hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lokkatto kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

Bu vesileyle şunu bir kez daha belirteyim; ekran kartını ayrı satmıyorum, yazdığım fiyatlar sabit. Uymuyorsa mesaj atmayın; farklı ilanlara yönelin. Açıklamada yazmama rağmen hala soruluyor. İki tarafa da zaman kaybı olmasın.

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Çok troll kaynıyor hocam son zamanlarda çoğaldılar. İsimlerini ezberledim artık ibine’lerin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lokkatto kullanıcısına yanıt

Hiç kimseyi terslemiyorum ilk sorduğunda. Ancak uzatıyorlar “pazarlık adettendir, peygamber sünnetidir” vs diye. O ısrar sinirlendiriyor insanı  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.