Şimdi Ara

3 İstanbul takımının gölgesinde ANADOLU Takımları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anadolu Türkiyeye bağlı değilmi kardeşim adam istediği Türk takımını tutar
    orası başka bir ülke mi
    yabancı takımları tutmayında hangi Türk takımını tutarsanız tutun ne anadolusu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sevdamiz_Bursamiz

quote:

Orjinalden alıntı: trapspeed

quote:

Orjinalden alıntı: Cricket_man

quote:

size ne arkadaşlar...size ne???isteyen istediği takımı tutar.dünyanın her yerinde böyle..

Bursa'da öyle değil

he hee o zaman git öğren bakalım bursada hangi takımın taraftarı fazla....

merhabalar;
    yorumlara şöyle bir baktım da açıkçası çok da vaktim yok ama
    Bursa ilçeleriyle beraber Bursasporludur kardeşlerim
    Bazı insanların gönlünden İst takımları geçmiyor değil ama bilinçlendikleri zaman hemen bırakıyorlar
    Sadece anlatılması gerekiyor
    Biz mecbur değiliz İst a prim yaptırmaya
    Bizim sorunumuz yöneticilerimizde iş yok
    Onlar Bursaspor sevgisi için hiç çabalamıyor ki mesele taraftara düşüyor
    Protesto edenleri saygıyla selamlıyorum
    Selamlar olsun kentine ihanet etmeyen Anadoluya

inşallah öyledir.
    türkiyede şuan kendi ilinin takımını tutanlar en fazla istanbul ve trabzonda.
    bu illerde oran rahat %90 nın üzerindedir.hatta trabzonda daha yüksektir.
    trabzonspor varken insanların diğer takımları tutmasının bir sebebi yok çünkü.

diğer illerinde böyle olması lazım.insanların ikinci takımı olmaması lazım.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ozzié07

2_ayrıca olayı dar düşünmeyin şimdi herkez sivas sivas dedi seneye avrupaya gidicek malesef siz bizi temsil edebileceklerini düşünüyormusunuz

ben şahsi fikrimi sölüyüm keşke hep 3 büyükler olsa bizi gururlandıran bu takımlar böyle şeylerle küçültülmese nitekim avrupadada böyle değilmi
    ingilterede;manchester,liverpool,chelsea,arsenal
    italyada;inter milan roma lazio
    ispanyada;real,barça atletico valencia

Sen hangi ülkenin üç büyüklerinden bahsediyorsun Bizi gururlandıran diyorsun,dalga mı geçiyorsun.Beşiktaş mı bizi temsil edecek Avrupa da.Gitti de ne oldu,Liverpool u unuttunmu? ?Yuh sana ya bari cahilliğini gösterme burada.Beşiktaş gibi bir takım beni avrupa da temsil edeceğine Sivas etsin tercihimdir.Sizde bu ist. takımları hayranlığı oldukça kendi şehirlerinizin takımlarının başarısını n... görürsünüz.Ne güzel Antalyalıyım diyorsun ne işin olur senin ist takımlarıyla.İstanbullu olmayıpta ist.takımlarını tutanları şiddetle kınıyorum.

sivas etsinmiş o beşiktaş dediğin takım fark yediği takımı kendi sahasında yendi !kaldı ki tek başarısızlıkda bjkye ait değil !
    0 çekmeler trömsö faciaları vs ..
    bizim 8 yememeize sebep olan hocada şu an sizin başınızda!

cahilliğini göstermiyor !
    sivas denen takım heeveren denen orta sınıf hollanda takımından 5 yedi hemde hazırlık maçında !o takımdan hazırlık maçında 5 yiyen manudan,realden,barçadan kimbilir kaç yer !

üstte yazdığım mesajı okumanı tavsiye ederim !

bursaspor,eskişehir anadoludaki az sayıda örneklerden ama özellikle bursa seyircisin yaptıkları takımı geriye götürüyor bu ortada çok büyük bir şehir bursa takımıda her sene ilk6ya oynamalı bence !ama tabi bu ilk 6hafta galibiyet alan td'yi sevip sonrada bir kaç kötü skorda küfreden zihniyet olduğu sürece bu olmaz !

• quote:

Orjinalden alıntı: zibidi_romeo

peki her maçta birbirinizi öldüren sizlermi temsil edeceksiniz?
    Kaldıki bugun herkes kendi takımını tutsa bile gene aynı sonuç olacak..kaç tane üst düzey futbolcu konyaya kayseriye trabzona sivasa getirtebileceksiniz?
    Boş boş konuşmaya gerek yok fener 0 da çekse beşiktaş 8de yese gs kasaba takımınada yenilse bu ülkeyi bu 3ü temsil ediyor.

quote:

Orjinalden alıntı: poseidon_19
    Liverpolldan 8 yiyen beşiktaşmı
    Gruplardan 0 puan alı rekorlar kitabına giren Fenerbahçemi
    Yoksa Kasaba takımı Tromso ya elenen galatasaraymı bizi temsil edecek avrupada?

Uyanın artık sizin gözünüzde büyük olan bu takımlar bir hiç, bugün Villarreal diye bir yerin nufusu 40.000 maçlara gelen insan sayısı 25.000

Galatasaray geçen sene 20.000 falan ortalamaya oynadı birde bu takımın 5 milyon taraftarı olduğu söyleniyor

Ha diyeceksin orası İspanya ligi , tamam size başka örnek vereyim Yunanistan Ligi takımlarına bakın her kentin inanılmaz taraftar desteği var o lig bizden iyimi ?

Bir Göztepeli Amigo abimizin lafını söyleyip lafımı bitireyim ' Karşıyakalı olurum ama istanbul takımı taraftarı olmam'

Stadın göbeğinde bıçaklanan beşiktaşlı değilmi ?

Maçtan önce durduk yere bizi cam şişe atan beşiktaşlı değilmi?

İstanbulda birbirini yiyen silahlar sıkan fener gs taraftarı değilmi?

Ayrıca sen üçüzlere ver parayı ondan sonra neden transfer olmasın

Ankaragücü bu sene 2 önemli transfere imza atmak üzere çok şey değişiyor Anadoluda

Biride demiş İspanyadada devlet destek veriyor , evet destek veriyor ama tek taraftalı değil tüm takımlara veriyor, ayrıca yayıncı kuruluş parayı eşit dağıtıyor

Oradaki insanlarda Futbol kültürü var, burda zerre kadar yok sorun o işte , anlatmak istediğimi anlamıyorsunuz, adam Antalyalı geçmiş İstanbulu savunuyor yazık gerçekten

Madem çok meraklısın üçüz tutmaya git İstanbula maçlarına , gruplara katıl sana diyeyim o zaman gerçek taraftar kardeşim , Birde demişin Antalyaspor forması falan aldım sence bir kalbe 2 kişi girermi bir düşün?

SAHTE AŞKLARA KARŞI YAŞASIN GERÇEK AŞKLAR

• quote:

Orjinalden alıntı: teknocel

psikolojik olarak bakarsak biz türklerde iktidarın yanında olmak düşüncesi son yüzyılda yoğunlaşmıştır.yani güçlünün yanında olmak.bir tür hazıra konmak gibi birşey. emek verip onu büyütmek meşakkatli(zorlu)olduğu için hazır büyük ve güçlü bir takım var.onun yanında bende havamı atarım.bilinç altı psikolojik etkenler.birde bizde hep netice (skor) önemsenir.skora methiyeler dizilir. emeğe değer verilmez.şimdi sivas şampiyon olmayınca bizim yabancı işbirlikçi medya elbette skoru önceleyecektir.taraftarda medyadan etkilenir şüphesiz.emek değersizleşince skor ön plana çıkınca skoru alanların yanında(üç büyükler) olmak daha cazibeli olur.zaten taraftar profillerinde stadlarda görürüz.anadoluda dahil yenilipte ama iyi mücadele etmiş takımı alkışlamak görülmez.ingilterede ise top taça çıkıyor.kendi futbolcusu koşarak bütün gücüyle gelip taca çıkmasını engelleyemiyor ve top taca çıkıyor.bütün seyirci alkışlıyor.çünkü ordaki emeği-azmi görüp ondan dolayı alkışlıyor.sonuça (taca çıkmasına )bakmıyor.o ikinci planda.bizde ise skor ön planda ve değerli gösterildiği için de taraftar da skorun yanında olduğu için şampiyon kim olmuşsa küçüklüğünde ondan etkileniyor.bilinç altı büyüklerinden etkilenmede olur tabi.
    zaten ingilterede ikinci ligde bile stadlar ful doluyor.onlar maç izliyor.biz ise skor izliyoruz.

İşte beni anlayan biri sağolasın üstad :)

Ülkemizde ne yazıkki futbol kültürü yok , arapların İngiliz,İspanyol takımlarını tutup onların ürünü vs. ile dolaşmaları gibi bizim ülkemizde durum böyle ne yazıkki

Kolaya kaçmak kolay hocam dediğiniz gibi , biz zoru seçip futboldan taraftarlıktan anlamayan adama anlatmak zorunda kalıyoruz böyle

Adam tv den bakıp, yazın transfer haberlerini takip edip taraftar sanıyor kendini, bilyonerde bunları sayıyor ondan sonra yok ülkede %80 istanbul takımı taraftarı var :S

• quote:

Orjinalden alıntı: ozwizard7

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ozzié07

2_ayrıca olayı dar düşünmeyin şimdi herkez sivas sivas dedi seneye avrupaya gidicek malesef siz bizi temsil edebileceklerini düşünüyormusunuz

ben şahsi fikrimi sölüyüm keşke hep 3 büyükler olsa bizi gururlandıran bu takımlar böyle şeylerle küçültülmese nitekim avrupadada böyle değilmi
    ingilterede;manchester,liverpool,chelsea,arsenal
    italyada;inter milan roma lazio
    ispanyada;real,barça atletico valencia

Sen hangi ülkenin üç büyüklerinden bahsediyorsun Bizi gururlandıran diyorsun,dalga mı geçiyorsun.Beşiktaş mı bizi temsil edecek Avrupa da.Gitti de ne oldu,Liverpool u unuttunmu? ?Yuh sana ya bari cahilliğini gösterme burada.Beşiktaş gibi bir takım beni avrupa da temsil edeceğine Sivas etsin tercihimdir.Sizde bu ist. takımları hayranlığı oldukça kendi şehirlerinizin takımlarının başarısını n... görürsünüz.Ne güzel Antalyalıyım diyorsun ne işin olur senin ist takımlarıyla.İstanbullu olmayıpta ist.takımlarını tutanları şiddetle kınıyorum.

sivas etsinmiş o beşiktaş dediğin takım fark yediği takımı kendi sahasında yendi !kaldı ki tek başarısızlıkda bjkye ait değil !
    0 çekmeler trömsö faciaları vs ..
    bizim 8 yememeize sebep olan hocada şu an sizin başınızda!

cahilliğini göstermiyor !
    sivas denen takım heeveren denen orta sınıf hollanda takımından 5 yedi hemde hazırlık maçında !o takımdan hazırlık maçında 5 yiyen manudan,realden,barçadan kimbilir kaç yer !

üstte yazdığım mesajı okumanı tavsiye ederim !

bursaspor,eskişehir anadoludaki az sayıda örneklerden ama özellikle bursa seyircisin yaptıkları takımı geriye götürüyor bu ortada çok büyük bir şehir bursa takımıda her sene ilk6ya oynamalı bence !ama tabi bu ilk 6hafta galibiyet alan td'yi sevip sonrada bir kaç kötü skorda küfreden zihniyet olduğu sürece bu olmaz !

1 dk 1 dk hocam siz yanlış tanımısınız bizi ! Bizim zevkimiz takımın skoruna değil renklirinedir.Benim BURSASPORUM yensede yenilsede ona desteğimi asla cekmem.Cünkü bilirim birdahakine daha iyi olucağımızı.Oyle takım tutmak olmaz / olamaz. Kimse yeniliyor diye takımına küfür ewtmez. Bursa etmez , eden kişide cahildir & bursa seyircisi değildir. Adımıda koyarım ortaya

Lütfen bilgi sahibi olmadan fikirlerinizi sunmayın tanımayan bırılerine yanlıs tanıtıyorsunuz

• 1 dk 1 dk hocam siz yanlış tanımısınız bizi ! Bizim zevkimiz takımın skoruna değil renklirinedir.Benim BURSASPORUM yensede yenilsede ona desteğimi asla cekmem.Cünkü bilirim birdahakine daha iyi olucağımızı.Oyle takım tutmak olmaz / olamaz. Kimse yeniliyor diye takımına küfür ewtmez. Bursa etmez , eden kişide cahildir & bursa seyircisi değildir. Adımıda koyarım ortaya

Lütfen bilgi sahibi olmadan fikirlerinizi sunmayın tanımayan bırılerine yanlıs tanıtıyorsunuz

• bursa bursasporluymuş bak sen en basit olarak bursanın bank asyadan süper lige cıktıgı gece aynı anda Galatasaray şampiyon olmuştu o gece şöyle bi dışarı cıkıp izleyenler anlar zaten kimin taraftarı daha fazla. ben 30 35 tane bursaspor bayrağı olan araba saydım en fazla.zaten Galatasaraylıların arasından görmek bir hayli zordu.
    Ayrıca isteyen istediği takımı tutar istersem gider AL-Ahly i tutarım kime ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cricket_man

quote:

size ne arkadaşlar...size ne???isteyen istediği takımı tutar.dünyanın her yerinde böyle..

Bursa'da öyle değil

Uzun süre Bursa'da yaşadım bu tamamen yalan. Bursa'da en çok taraftara 3 büyükler sahip. (Zaten gayet normal bu ülkenin 80 ilinde durum bu, Trabzon hariç) Bütün Bursalılar Bursaspor'u tutuyorlar neredeyse ama aynı zamanda bir de İstanbul takımı tutuyorlar, Bursa ikinci takımları...

• İşte bizim davamız da bu.olmasın,
    Bursalının,Bursasporlunun ikinci takımı olmasın.
  • quote:

İşte biz bunun için BURSA ya ist. takımlarının futbol okulu,ürün satış noktası v.s açmasına karşıyız.Onun için geçtiğimiz günlerde protesto ettik.
    Biz Bursa da özellikle ist takımlarının propagandasını yapanları misyonerler olarak görmekteyiz.
    Bursada Bursaspor dan başka bir takımın propagandası ya-pı-la-maz...
    Biz buna izin verirsek bu okullarda yetişen yetenekler direk ist takımlarına,ee nasıl gelişecek Bursaspor.
    Şimdi bizim bu protestomuza dil uzatanlar,örneğin beşiktaşlılar,ben inönüye gelipte Bursastore açarsam tepkileri ne olur acaba.Önce buna bir cevap verin bakalım.

biz Büyüğüz siz küçük arada fark var Beşiktaş le bursa aynı kefede değil
  • Evet siz İstanbul da bir semtsiniz bir koskoca bir BURSA.
    Sizin takımınız bir semti temsil eder bizimkisi koskoca bir BURSA'yı.
    Olay bundan ibaret.
  • Geçenler de o meşhur video sitesinde gördüm,beşiktaşta bjk tv halkla ropörtaj yapıyor ,vatandaşın birine soruyor,ikinci yarı beşiktaş nasıldı?
    Adam diyor valla biz memnunuz yani iyi hizmetler ediyorlar,çevre düzenlemesi,temizliği falan iyi yani gibilerden bişeyler söylüyor,spiker bayan o söylediklerinizi bir de diyor bjk için uyarlarmısınız diyor amca yine aynı telden çalıyor.beşiktaşta yaşıyor ama b.jimnastik klübünü bilmiyor.

• quote:

Geçenler de o meşhur video sitesinde gördüm,beşiktaşta bjk tv halkla ropörtaj yapıyor ,vatandaşın birine soruyor,ikinci yarı beşiktaş nasıldı?
    Adam diyor valla biz memnunuz yani iyi hizmetler ediyorlar,çevre düzenlemesi,temizliği falan iyi yani gibilerden bişeyler söylüyor,spiker bayan o söylediklerinizi bir de diyor bjk için uyarlarmısınız diyor amca yine aynı telden çalıyor.beşiktaşta yaşıyor ama b.jimnastik klübünü bilmiyor.

yaşlı adam futbol takip etmek zorundamı adamla neden alay ediyorsun
    sizde nasıl bir mantık var ben çözemedim sizi
    jimnastik kulübü deyip duruyorsun
    o jimnastik kulubu Türkiyeye sporu getiren ilk takım o takım olmasaydı diğer gs fb kuruluş tarihleri belkide çok ama çok daha geç olucakdı
    rekabeti biz başlattık

• quote:

Orijinalden alıntı: HeNRy__

quote:

Geçenler de o meşhur video sitesinde gördüm,beşiktaşta bjk tv halkla ropörtaj yapıyor ,vatandaşın birine soruyor,ikinci yarı beşiktaş nasıldı?

yaşlı adam futbol takip etmek zorundamı adamla neden alay ediyorsun
    sizde nasıl bir mantık var ben çözemedim sizi
    jimnastik kulübü deyip duruyorsun
    o jimnastik kulubu Türkiyeye sporu getiren ilk takım o takım olmasaydı diğer gs fb kuruluş tarihleri belkide çok ama çok daha geç olucakdı
    rekabeti biz başlattık

Jimnastik diyorum laf oluyor .Ya arkadaş bu takımın açılımı Beşiktaş Jimnastik Klübü değil mi?
    Tamam ben de b.jimnastik klübü dedim ne var bunda.Bu adamlar bundan utanıyorlar mı?Neden sorun oluyor jimnastik deyince anlamadım.
    Millet bize sürüngen diyor,kertenkele diyor.Neden sesiniz çıkmıyor.
    Birbirinizi yersiniz,bizden biri laf etti mi hepiniz kardeş olursunuz,birbirinizi savunursunuz,İstanbul hegemonyası diyince de kızıyorsunuz...

• bu istanbul olayı nedir ben onu anlıyamıyorum
    ben izmirliyim istanbullu değilim
    Biz Türküz bu takımların Hepsi Türkiyenin takımları
    herkes istediği takımı tutmakda özgürdür
    gidip yabancı takımları tutmadıkdan sonra bu işde hiçbir gariplik yok
  • quote:

Evet siz İstanbul da bir semtsiniz bir koskoca bir BURSA.
    Olay bundan ibaret.

Offf saçmalığa bak yaa kaç tane taraftarınız var :D da konuşuyosunuz 3 büyükler bu ülkede %95 kalan %5i bölüşün çok da fifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

quote:

Evet siz İstanbul da bir semtsiniz bir koskoca bir BURSA.
    Olay bundan ibaret.

Offf saçmalığa bak yaa kaç tane taraftarınız var :D da konuşuyosunuz 3 büyükler bu ülkede %95 kalan %5i bölüşün çok da fifi

O %95 dediğin insanların % 95 i tuttuğu istanbul takımlarının başkanını,kuruluş tarihini bilmiyor daha.Say desen 5 futbolcu sayamıyor.Sizin taraftarlık anlayışınız bu ise haklısın.En çok sizden var.
    Öyle olacaksa BURSASPOR umun taraftarı varsın % 5 te kalsın.
    Çok ta fifi...

• bu ankette trabzondan sonra şehrinin takımını tutan ikinci il eskişehirspordur.
    Eskişehirde 1. gs 2.eskişehirspordur

Bursasporlu kardeşlerim burda ortaokul , lise ergenleriyle tribünden anlamayan insanlarla tartışmayın bırakın onlar tvden izleye dursun maçlarını

Ama sakın ola eskişehirde şampiyonluk turlarına vs çıkmayın.. Yada buyrun çıkın porsuğun üzerinde yüzen gs, bjk formaları görmek güzel oluyo
    Bknz Bu seneki bjknin şampiyonluğu

Yaşasın şehrine ihanet etmeyen anadolu taraftarları
  • Oturduğunuz yerden taraftarlık yapmakla olmaz bu işler.
     3 İstanbul takımının  gölgesinde ANADOLU Takımları

Medyanın, Devletin, Federasyonun, Hakemlerin taraflı davranışlarıyla devam edecekse bu lig 3istanbul takımının gölgesinde kalırız tabi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.