Şimdi Ara

3. dünya savaşı çıksın dünyayı yok edelim artık yeter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bence her devlet birbirine nükleer atsın, yok olalım, tanrıya isyan edelim. Yeter be! Biz mi istedik doğmayı kardeşim. Yok neymiş, tanrı bize sormuş biz evet demişiz. Yaa benim niye haberim yok? Hatırlamadığım şeyden nasıl sorumlu tutuluyorum? Mal mal doğuyoruz, aptalca bir dünya falan. Hiç kimse mi şu dandik dünyanın dandikliğinin farkında değil ? Herkes mi yaşamayı seviyor? Haksızsam haksızsın diyin diyemezsiniz çünkü haklıyım, hem de çok.

• Freud demiş ki : Yaşamın büyük bir değeri yoktur fakat ondan başka bir şeyimiz de yoktur.

Yani yapabileceğin bir şey yok, evet doğdun ve 75 yıllık bir zamanın var. Evet belki de bu zamanı bok gibi geçireceksin, istemediğin şeyler yaşayacaksın. Ama başka bir şansın var mı? En azından bu tecavüzden zevk almaya çalışmaktan başka bir çaremiz yok.

Açıkçası ben de artık savaş çıksın ölelim istiyorum çünkü çok yoruldum. İnsanlık çöp ben insan olmak istemiyorum. Türkiye halkı devlete tapan kişiler maalesef çoğu. İç savaş konusunda emin değilim ben. Çıkmaz büyük ihtimal. Koyun gibi otururlar. Devlet analarına babalarına cinsel istismar uygulasa yaşa devlet diyecek çoğu insan var.

• yaşamayı seven kendini kandırıyordur eğer aşırı zengin + ilişkilerde başarı + mental sağlığı yoksa

• Haksızsın
  • Haklısın bende aynı şeyi istiyorum huzurum kalmadı her şeyden nefret ediyorum.

• Freud demiş ki : Yaşamın büyük bir değeri yoktur fakat ondan başka bir şeyimiz de yoktur.

Yani yapabileceğin bir şey yok, evet doğdun ve 75 yıllık bir zamanın var. Evet belki de bu zamanı bok gibi geçireceksin, istemediğin şeyler yaşayacaksın. Ama başka bir şansın var mı? En azından bu tecavüzden zevk almaya çalışmaktan başka bir çaremiz yok.

• Türkiye'de iç savaş çıkar. 3.dünya savaşı çıkmaz.

• Thanos haklıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası ben de artık savaş çıksın ölelim istiyorum çünkü çok yoruldum. İnsanlık çöp ben insan olmak istemiyorum. Türkiye halkı devlete tapan kişiler maalesef çoğu. İç savaş konusunda emin değilim ben. Çıkmaz büyük ihtimal. Koyun gibi otururlar. Devlet analarına babalarına cinsel istismar uygulasa yaşa devlet diyecek çoğu insan var.

• Sizin yıkıklığınız yüzünden saçma sapan isteklerde bulunmayın. 2 adım yanınızda bomba patlasa bacağınız kopsa yanınızdaki insanlar çocuklarının parçalanmış bedenlerini toplamaya çalışsa daha mı iyi olacak sizin için? Savaşın gerçekleri vardır siz bunları göremiyorsunuz. Savaş istemek psikoloji bozukluk göstergesidir. Sizin hayat amacınız yok diye diğer insanların da yok sanmayın. Bu kafayla daha çoook sürüneceksiniz

• şuan bir sebep yok avrupa da fransa hariç çoğu ülke durumundan memnun rusya memnun orta doğuda istediğini alıyor amerika orta şeker tam memnun değil. çin memnun.

memnuniyetsizlik çok fazla olursa çıkma şansı var.

• Yaşamayı sevmiyor olabilirsin ama dünya savaşı çıksın diyecek kadarda bıkmış yada psikolojin bozuk olamazsın.

Sen sevmesen de Ben yaşamayı seviyorum ne olacak şimdi ? Sen hiç bir yakınını kaybetmedin heralde kaybetseydin ölümün kolay olmadığını anlardın.

• Hayat sıkıcı zalim adaletsiz bok çukuru filan değil
    Sen fakirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölmek isteyenler intihar etsin. Hayatına ve sevdiklerine değerler var. Bunların yok olup gitmesini istemeyen insanlar var. Şu ortamdan ben de memnun değilim ama ölünce gideceğimiz yer de meçhul.

• Sizler gibi artık yapılanları kaldırmayan vicdanlı insanlar var ama malesef halen toplumun çoğunluğu öyle arsız ve öyle karaktersiz ki hiçbir şey yokmuş gibi herşey güllük gülistanlık gibi yaşıyorlar.

• Cani sikilmis arkadasin. Kendisi cok sikildi ise yasamaktan engel olan elinden kolundan tutan yok at kendini bir yerden asagi ya da sik kafana bir kursun olsun bitsin cok mu zor yani ???? Senin canin sikildi diye dünyada kaos ciksin oldu !

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Sizin yıkıklığınız yüzünden saçma sapan isteklerde bulunmayın. 2 adım yanınızda bomba patlasa bacağınız kopsa yanınızdaki insanlar çocuklarının parçalanmış bedenlerini toplamaya çalışsa daha mı iyi olacak sizin için? Savaşın gerçekleri vardır siz bunları göremiyorsunuz. Savaş istemek psikoloji bozukluk göstergesidir. Sizin hayat amacınız yok diye diğer insanların da yok sanmayın. Bu kafayla daha çoook sürüneceksiniz

Savaşı cod sanıyorlar.

50 km uzakta bir bomba patlasa donları dolacak hepsinin. Burada savaş çığırtkanlığı yapıyorlar.

• Ne alaka? Şuan dünyanın en konforlu zamanını yaşıyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.