Şimdi Ara

3 Boyutlu Web Sitesi. Hiç Görmedinizzz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sitemiz için yorumlarınızı bekliyorum.
    Sitemizde hiçbir alıntı template kullanılmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurandemir -- 21 Temmuz 2007; 20:01:21 >

• Dostum çok güzel olmuş eline sağlık. yalnız soldaki menudeki itemlerin içindeki yazıları ben okuyamadım. 1024 çözünürlük olduu halde. Daha yüksek çözünürlükte hiç okunmaz gibi geliyor. fontları biraz daha büyütürseniz daha iyi olur kanaatindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turnOFF -- 21 Temmuz 2007; 22:53:56 >
  • bana 2 boyutlu gibi geldi.Yoksa ben mi yanlış biliom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MOD_ -- 21 Temmuz 2007; 20:36:00 >
  • baya emek vermişsiniz ama site çok kasıyor birde 3 boyutlu değil bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurandemir

Yeni yaptığımız Medya Bilgisayar
    sitemiz için yorumlarınızı bekliyorum.
    Sitemizde hiçbir alıntı template kullanılmamıştır.
  • Önerilerde bulunursanız ona göre düzenleme yaparım
  • Ya emeğiniz için bravo ama ben butür , siteleri pek beğenmiyorum gözümü alıyor ve içim bunalıyor sürekli play satation 1 oynamak gibi...
  • Çok basit bir site, ne emeği var bunda ? 10 dakikalık iş.
  • sen 10dkde böyle site yap tüm sayfalarıyla rekorlar kitabına girersin 10dkde tasarım+sayfa açma+sayfa düzenlenmesi+tasarım için resim+ufak ayrlamalar yap bende na şurda aii aiii die bağırmassam @heartless
  • bence harika olmus walla ne diyeyim bravo inşallah bigün bende yaparım
  • site çok kasıyor... kullanılan graafikler renk bakımından çok cansız bana eskimiş sandıktan çıkma bir site gibi geldi şahsen...
  • Site nerdeee yaaaaaaa ben nie göremiyorum
  • Değişik bir çalışma olmuş.
    Güzel...
  • Daha önce ben vermiştim
  • 2d bu üstelik siradan bi site
  • Bence bu forumda alışmış herkes template site görmeye, bu nedenle bu site pek hoş gelmedi yorumları yapılıyor, ama kesinlikle eminim bırakın bu siteyi 10 dk da yapmayı, flash bir template i bile alt sayfalarıyla birlikte 3-4 saatten önce bitiremezsiniz ki template sitelerde her şey hazır olduğu halde böyle, bir de siz bu arkadaşın ne kadar emek harcadığını düşünün, site ye gelince eşsiz bir tasarım diyerek abartmak istemiyorum ama emek verildiği belli oluyor, eline sağlık.
  • 1Mbit internet ile bile açılışı zor kasma yaratıyor

512 256 ların halini sen düşün
  • Komik
  • Bencede çok güzel olmus tabikide template siteler kadar mükemmel değil. Ama o sitelre bakıp bu siteyi
    eleştirmek son derece haksızlık olur.
  • 2d
    yazılar küçük
    çok karanlık
    göz yorucu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.