Şimdi Ara

3/4/5 Yasuo oynayarak S aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi bir oyuncu değilim ama bu olay şaşırttı bana beni. Gerçi tüm takım S aldı eksisiyle artısıyla. Sanırım 20 dk olmadan bittiği için. S aldığımı nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum. Ganimet kısmında 6. seviye için olan token duruyor bi.

3/4/5 Yasuo oynayarak S aldım.

• Yasuo op 0 12 bitirsen bile s alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasuo için o sistem ters şekilde çalışıyor zaten

Kda düzgünse bi yanlışlık vardır,torpilli herolardan
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama tüm takım S aldı. Dakikaya göre de olabilir. Ama dakikaya göre farm da kötü. Ne bileyim garip..

• Herkes yasuo oynadığı için -bilen bilmeyen herkes- şampiyonun KDA oranı düşüktür sen de bu sayede almış olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

Herkes yasuo oynadığı için -bilen bilmeyen herkes- şampiyonun KDA oranı düşüktür sen de bu sayede almış olabilirsin

geçen galio ile berbat bir skor yaptım 5-7-3 olması lazım sadece farmım herkesten daha yüksek olduğu için s verdi.
  • Birşeyleri doğru yapmışsın demek ki.
  • Normal yasuolara göre güzel skor

• Aynısı kayınçoma da oldu. O da S aldı. Oluyor böyle şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

Herkes yasuo oynadığı için -bilen bilmeyen herkes- şampiyonun KDA oranı düşüktür sen de bu sayede almış olabilirsin

Olabilirsin değil öyle riot açıklamıştı bunu riota sor bölümünde. S puanları hesaplanırken o şampiyonun genel olarak kdasıda göz önünde bulunduruluyor.
  • Yasuo almışsın ve dakika 20 olmadan karşıya " izi "yazacak kadar ezememişsin.

Yasuonun adına kara çalmışsın. Ama oyun sırf yasuonun yüzü suyu hürmetine S vermiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.