Şimdi Ara

3+1 Konuları DH'dan Seçiyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
2.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xtracking

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Yuh 3+1 i de beğenmeyenler var arkadaş bu forumun zeka seviyesi çok üstün yada mallarla dolu bi forum herhalde burası.

Tribin kime koçum beğenmek zorunda mı insanlar? Mal filan diyemezsin kimseye akıllı ol.

koçum mu? ben kimseye mal demedim ya siz çok akıllısınız yada biz malız

ayrıca git ötede artistlen koçum ne lan?

Önceki alıntına bir daha bak bakalım.

2 tane seçenek var ötekini alıyorsan üstüne bir şey diyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

Conan, Jay Leno varken.

siyaset yapıyolar birilerini eleştriyolar felan anlamıyorum çoğu esprileri ama conan iyi adam şimdi 3+1 de yapılan nuri esprilerini yabancı birisi anlamaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xtracking

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Yuh 3+1 i de beğenmeyenler var arkadaş bu forumun zeka seviyesi çok üstün yada mallarla dolu bi forum herhalde burası.

Tribin kime koçum beğenmek zorunda mı insanlar? Mal filan diyemezsin kimseye akıllı ol.

koçum mu? ben kimseye mal demedim ya siz çok akıllısınız yada biz malız

ayrıca git ötede artistlen koçum ne lan?

Önceki alıntına bir daha bak bakalım.

2 tane seçenek var ötekini alıyorsan üstüne bir şey diyemem.

Bir önceki alıntında kimseye mal falan demedim demişsin.Ama iki önceki alıntıda mallar demişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

quote:

Conan, Jay Leno varken.

siyaset yapıyolar birilerini eleştriyolar felan anlamıyorum çoğu esprileri ama conan iyi adam şimdi 3+1 de yapılan nuri esprilerini yabancı birisi anlamaz.

Yabancı gündemi takip etmiyorsan Conan ve Jay Leno esprilerini anlamazsın. Fakat sırf sempatikliğiyle izlenir bu adamlar.
  • Valla hiç izlemedim programı ama şunu izleyip duruyorum

• quote:

quote:

quote:

Conan, Jay Leno varken.

Yabancı gündemi takip etmiyorsan Conan ve Jay Leno esprilerini anlamazsın. Fakat sırf sempatikliğiyle izlenir bu adamlar.

anlamıyorum aynen.bende conanı sevdiğim için izliyorumda jay leno daha soğuk geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cbbatuhan26

dh'dan ne ne ya ? deha diyemi okuyon :D

DeHaş diye okuyorum.Bu konuda tek olmadığıma eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

quote:

Dehaş nedir abi Kendi kendine öyle oku sorun yokta DH'dan diye yazınca buradakilerin seni eleştirmesi normal. Türkçe konuşuyorun, Türkçe yazıyorsun. Kısaltmalardaki harflerin okunuşuna da Türkçe yapmalısın. Ben de Diheç diyim o zaman. Mantığa bakın ya. Her şeyi kafana göre mi kısaltacaksın?
  • O değil de atılan twitlerde hep "öldük gülmekten", "kopuyoruz" gibi şeyler yazılıyo. Tamam güldürüyo ama kahkaha attıracak kadar değil sadece tebessüm oluşuyo. Onun yerine her cuma bir tane efsane DH konusunu göstersinler 2 saat boyunca daha fazla güldürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

quote:

quote:

Dehaş nedir abi Kendi kendine öyle oku sorun yokta DH'dan diye yazınca buradakilerin seni eleştirmesi normal. Türkçe konuşuyorun, Türkçe yazıyorsun. Kısaltmalardaki harflerin okunuşuna da Türkçe yapmalısın. Ben de Diheç diyim o zaman. Mantığa bakın ya. Her şeyi kafana göre mi kısaltacaksın?

Tam bunu yazacaktım ki mesajını gördüm. Katılıyorum sana.
    Konuya gelecek olursak ben 3+1'e denk gelirsem izliyorum gayet de keyifli oluyor benim için.. Konuları da twitterdan falan seçiyorlar tahminimce..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ne alaka h harfi he ve haş şeklinde okunuyor tıpkı k nin ke ve ka şeklinde okunması gibi.Örnek olarak sen DHKP-C yi nasıl okuyorsun ?

• O değil de 9 bölümdür seve seve izlediğim program dün Pilavcılar ve genç bilim adamlarındaki kız yüzünden 15-20 dakika bildiğin baydı. Seyirciler arasında bi konuk mikrofonu eline alınca artık kanal değiştirecem. Bayıyorlar , onu yapacağına ibo göbek atsın en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic

O değil de 9 bölümdür seve seve izlediğim program dün Pilavcılar ve genç bilim adamlarındaki kız yüzünden 15-20 dakika bildiğin baydı. Seyirciler arasında bi konuk mikrofonu eline alınca artık kanal değiştirecem. Bayıyorlar , onu yapacağına ibo göbek atsın en azından

İbo 2 adet csb anlatti dinlendinmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

quote:

O değil de 9 bölümdür seve seve izlediğim program dün Pilavcılar ve genç bilim adamlarındaki kız yüzünden 15-20 dakika bildiğin baydı. Seyirciler arasında bi konuk mikrofonu eline alınca artık kanal değiştirecem. Bayıyorlar , onu yapacağına ibo göbek atsın en azından

adamın nerdeyse her anlattığı csb ama iyi anlatıyor.

Biri kızın evinde çapkınlık yapmaydı diğeri neydi aklıma gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: 2ndCitySavior

quote:

Orijinalden alıntı: tembelizm

3+1 ne abi?

4

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Britz

quote:

Orijinalden alıntı: tembelizm

3+1 ne abi?

daire

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

quote:

adamın nerdeyse her anlattığı csb ama iyi anlatıyor.

Biri kızın evinde çapkınlık yapmaydı diğeri neydi aklıma gelmedi

Kız ayarlama. Sorna arkadası sevgili olmus. Güzel yaratıcı csbleri var.

• program iyi de birbirlerine laf sokmaları kötü. bence bir süre sonra bu laf sokma muhabeeti sıkıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alaka h harfi he ve haş şeklinde okunuyor tıpkı k nin ke ve ka şeklinde okunması gibi.Örnek olarak sen DHKP-C yi nasıl okuyorsun ?

"k" harfi ka diye okunmaz ke diye okunur. "H" harfide haş diye okunmaz he diye okunur. Ka ve haş diyen adam ya cahil ya da özentidir zaten. DHKP-C'yi medyaya ve dili yozlaştıranlara inat dehekepece diye okuyorum.

• quote:

quote:

Conan, Jay Leno varken.

Aga Conan'ın skeçlere falan,J.Leno'nun da şu gazete haberlerine gülüyorum.Ama karizma olarak Conan alır götürür yani.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.