Şimdi Ara

BİTTİ/2x 700 gram gündoğdu kaşar sepette 194.21tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
4
Favori
4.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
  • Pazarama gündoğdu kaşar 2x700 gram 194.21tl

    İlave olarak Nays %15 hediyepara ve kazıkazan hakkı




    < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalkonya -- 26 Kasım 2023; 0:9:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >



  • yine sut sektoru hakkinda hic bir bilgisi olmayip her turlu bilgisi olmayan birinin paylasimi. kasar peyniri 9 kilodan da yapilir, fabrikalar 11 lira civarina da alim yapiyor. onu gectim siz saniyor musunuz ki 9 kilodan kasar yapip gerisini cope atiyorlar. peynir alti suyunu bile satiyor fabrikalar ya da onu tekrar kullaniyorlar baska urunler icin. yani sizin o cok bilmis hesaplamalariniz gibi olmuyor o isler.

    Şuan serbest piyasada çiğ süt kilogram fiyatı minimum 13-15 TL arasında geziyor. Bu firma çiğ sütü ortalama 13,5 TL den satın alıyor olsa 1 kg kaşar peynir için gereken 11 LT sütten hesaplarsanız 1400 gr peynirin süt maliyeti 189 TL gibi bir para yapıyor satışı ise 194 TL... Diğer maliyetleri hiç hesaplamıyorum bile. Bu fiyatlara ''kaşar peyniri'' yiyemezsiniz kısaca. Her kim ne yiyorsa yesin beni ilgilendirmez yalnızca tavsiyem imkanınız varsa küçük çocuklarınıza bunları yedirmeyin.

  • 107 tl maxipuan varmış. 85 tl ye 1400g kaşar almış oldum.


    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan serbest piyasada çiğ süt kilogram fiyatı minimum 13-15 TL arasında geziyor. Bu firma çiğ sütü ortalama 13,5 TL den satın alıyor olsa 1 kg kaşar peynir için gereken 11 LT sütten hesaplarsanız 1400 gr peynirin süt maliyeti 189 TL gibi bir para yapıyor satışı ise 194 TL... Diğer maliyetleri hiç hesaplamıyorum bile. Bu fiyatlara ''kaşar peyniri'' yiyemezsiniz kısaca. Her kim ne yiyorsa yesin beni ilgilendirmez yalnızca tavsiyem imkanınız varsa küçük çocuklarınıza bunları yedirmeyin.

  • Kardeş ürün "kampanyalı"


    Bizde biliyoruz o fiyata bu kadar kaşar peyniri olmayacağını.


    Kampanyayı yapan yer belli, sınırlı sayıda ürünleri 1 al 1 bedava gibi yapmış.

  • Aldık bakalım 4x700gr maliyet cepten çıkan para = 288 TL


    yorumlarda 1 adet geldiği söylenmiş inşallah öyle değildir

  • mithrandir24 kullanıcısına yanıt
    Gündoğan kaşar lezzetli ve güzeldir çok uzun süre aldım güvenilir markadır. Zincir marketlerde satılmakta. indirimden kaynaklı bu fiyata alınabiliyor. Süt fiyatı ile alakalı bir durum olduğunu zannetmiyorum. Yinede herkes düşüncesi farklı tabi

    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 50 lira kupon var,kullanınca 338 liraya çıktı

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapay Zeka’dan İlgili Konular
    Daha Fazla Göster
  • Teşekkürler aldım.

  • Pazaramanın kendi uygulamasından bildirim geldi. Saat 18:00 e kadar diye... Fiyat hatası değildir artık heralde. 2x2 olacak şekilde sipariş verdim, naystan 60tl de iade gelecek

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, daha önce aynı kaşarı aynı satıcıdan vodafone her şey yanımdadan almıştık, paketlemesi de kaşarı da iyiydi.

  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

    evet onu kullanınca 1 + 1 i kaldırdı. 50 yi kullandırsaydı alırdım  

  • 1000/200 vakifbank ekstre indirimi ile ailece aldık haber veren arkadaşa teşekkürler



    < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 23 Kasım 2023; 14:56:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 444 7 440' (gündoğdu merkez) den serap hanımla görüştüm fiyat doğru 2li bu fiyatı dedi bilgilerinize sunarım arkadaşlar.

  • Nays ile aldım , konuyu açan arkadaşa teşekkürler ☺️

    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam nays iadesi ne zaman geliyor?

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 252 diyor. Son 30 günün en düşük fiyatı nasıl oluyor o zmn

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mithrandir24 kullanıcısına yanıt

    yine sut sektoru hakkinda hic bir bilgisi olmayip her turlu bilgisi olmayan birinin paylasimi. kasar peyniri 9 kilodan da yapilir, fabrikalar 11 lira civarina da alim yapiyor. onu gectim siz saniyor musunuz ki 9 kilodan kasar yapip gerisini cope atiyorlar. peynir alti suyunu bile satiyor fabrikalar ya da onu tekrar kullaniyorlar baska urunler icin. yani sizin o cok bilmis hesaplamalariniz gibi olmuyor o isler.

  • Fatih kullanıcısına yanıt
    3 gün içinde yatıyor hocam

    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt

    bilgisi olmayan diyip konudaki en yanlış bilgiyi verenin siz olması da ayrı bir durum.

  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.