Şimdi Ara

2si1 Yeni Nesil 'Teknoloji' Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende oyunlara ilgi duymadığım için ayrılmasını sevdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

şu talha ve mesutun beraber olduğu bölümler çok iyiydi türkiyede talha aynacı ayarında birtek enis kirazoğlu ve dost kayaoğlu var kimse kusura bakmasın yeni 2si1 lerde oyun tarafı sarmıyordu zaten talha aynacıyı izlemek istiyosanız gamecell kapandıktan sonra konsoloyuna geçti bu formatı da sevmedim oyun ve teknoloji yoksa neden adı ikisi 1 onu çözemedim bence dh ın enis kirazoğlu dost kayaoğlu veya talha aynacı ile çalışması gerekiyor oyun tarafında.

dediklerine katılıyorum ama enis kirazoğlu konusunda katılmıyorum bi incelemesini izlemiştim önceden oyunda olan basit bir şeyi bilmiyor incelemedeki diğer arkadaşı açıklıyordu ona. yani daha yaptığı incelemeden bir haberi biri.

bsc Talhayı kaçırarak çok büyük bir hata yaptı. Talha gibi yenilikçi biri zor gelir artık bscye, yaptığı incelemeleri hatırlayanlar bilir, paper please incelemesi olsun, fallout belgeseli olsun, gta 5 incelemesi olsun, hep yenilik katmıştır incelemelere.

Zaten izlenmelerden de bu hatanın kaybını biliyorlardır kanımca. talahanın olduğu eski bir 2si1, 30 bin falan izlenirken şu anki 2si1leri 1500 kişi anca izliyor.

ne olurdu talhayı yönetici yapsaydınız, o zaman kim yapmadı bilmiyorum ama o yapmayan kişi vizyonsuzun teki bence, her şey ortada.

• Ben yeni konsepti beğenmedim eskisi gibi olsun

• Şahsen oyun haberleri neredeyse hiç ilgimi çekmez, bir kere açıp oyun haberlerine bakmamışımdır ama en azından oyun kısmından da biraz bilgim olsun deyip oyun kısmını da, oluşan muhabbet ortamı nedeniyle gayet keyifli dinlerdim. Olmamış

• Böyle olmamış eskisi gibi bi teknoloji bi oyun haberi vermeniz daha iyiydi böyle sıkıcı oldu

• COD IW = Infinite Warfare

• Gökhan ne kadar çok deneyimli olsa da bence sunum ve temsil yetkinlikleri çok kısıtlı bu yüzde Erdi ve Mesut beyleri izlemek daha keyifli olacak.

• Ne Ryzen mış arkadaş kusacağım artık bu kelimeyi duymaktan. Program kesinlikle eski tadında ve heyecanında değil. Son zamanlardaki program yayınlamakta ki ihmallerinizden sonra gerek sizde gerek izleyici de bir soğukluk oldu. Yok efendim Mesut yurt dışında, yok Erdi bilmem nerde, yok sular kesik. Heyecanla donanımhaber sitesini açıp da şı 2-1 i veya mobiliteyi izyeyim dediğimde bu hafta da yok olduğunu öğrendiğimde hayal kırıklığı yaşadım defalarca. Umarım eski keyifli günlerine döner program. Teknoloji siteleri içerisin de 1 numaraya koyduğum programı izlemek kabak tadı veriyor maalesef.

• Turkcell SuperBox'ın nesini övüyorsunuz anlamıyorum. AKK yok bir şey yok. Bildiğin kotalı fahiş fiyatta bir yenilik! SUDAN'da 6 yıl önce 3G'li olanını kullanıyordum. Püfff.

• ThreadRipper Erdi Beye çok koymuş. Haklı da. Çok güzel bir hediye ve çok emek verdi...

• Aniden alınan bir karar gibi geldi bana

Konsepti bir değiştirelim bakalım neler olucak demişler parcalamişlar ama ben oyun tarafınıda / teknoloji tarafınıda bir video da görmek isterim.

Bsc ile donanimhaberin ortak noktasi gibi oluyor.

Oyuncularin teknoloji yorumlari ya da teknolojicilerin oyun yorumu yapması hoşuma gidiyordu.

Hatta videonun formatına extra eklemelerde yapilabilir. Mesela ayda 1 canlı yayin 2si1 yapilabilir ve bu yayina bir iki maç oyun oynamakta dahil edilebilir video esnasında. İddaya girilebilir bu sırada ve yenilen bölüm izleyicilere hediye çekilişi yapabilir. Mesela Bsc yenilirse Bsc kupası versin. Dh yenilirse dh kupası versin. Maddi olarak küçük bir hediye.

Şahsen bi dh kupası isterim fikir benden kupa sizden 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski hali daha güzeldi mesut bey

• Bende bu şekilde olmasını beğenmeyenlerdenim, Mesut, Erdi ve Gökhan bence uzun zamandır yakalanamayan o eski tadı yakalamışlardı ki, bence çok yanlış bi karar almışsınız. Ayrıca ben sizden teknoloji haberlerinin yanısıra sizden oyun hakkındaki yorumlarınızı dinlemekte çok hoşuma gidiyor

İlk ve son olsun lütfen
  • Olması gereken buydu zaten. sardıra sardıra program izliyorduk. Bizene oyun haberlerinden .. Mesut ve Erdi Tam kıvamında olmuş..

• olmamış böyle ayrı gayrı da, bsc yi kapatmaya niyetlendiler herhal ufak ufak sinyal veriyolar.

• eski formata geri dönün !

• Eski hali de güzeldi bence ama Gökhan çok geri planda kalıyordu. Bu haliyle Tunahan'a da ekmek çıktı

Bu arada, piştiiiiii
    2si1 Yeni Nesil 'Teknoloji' Programı
  • Evet 4.5G süper. O kadar süper ki İstanbul'un en hızlı gelişen ilçesinde tamı tamına 9 Mbit hız elde edebiliyorum!

Adamlar kaç yıldır GERÇEK 4G kullanıyor Amerika'da, 100Mbit civarı yani. Biz 4.5G görünümlü 3G'de takılıyoruz. Ondan sonra sorsalar bir numarayız!

• Mobilite programi hepsinden fazla sariyor.

• Fena olmamış. Bir oyun bir teknoloji çorba oluyordu. Böylesi daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.