Şimdi Ara

2si1 Yeni Nesil 'Teknoloji' Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• erdi tv yorumcuları gibi önüne kağıt kalem almış :)

• Eskiden beraber olunca iyi olan şey tabiki de muhabbet ortamı gibi olması .

Çoğu kişinin de sevip izlediği şey bu .

Burada ofis ortamı bunu bozmuş . Yani herşey aynı ama konsept farklı Bence o kanepeyi ortam daha iyi onun dışında bu ekip zaten iyi sadeceofis muhabbet tarzına uygun değil .

• Nedir bu sürekli "biz biliriz, yaptık, oldu" diretmeniz? Amazon konusunda yeterince tepki almadınız mı da burada da üyelere, izleyicilere sormadan böldünüz? BSC zaten kapanmanın eşiğine sürükleniyordu.
  • Hocam yayin gayet guzel olmuş tb

Ayrica söylemek istediğim birsey var

Ya lutfen mini sürümde dh de takilirken sayfanin geç açılma sorununu cozun : D

Mobilde ve pc surumundede durum boylemi bilmiyorum surekli mini kullandigim icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknoloji oyun progaramı konsepti daha iyi böyle aşırı teknik program olmuş

• Hah, bu ikisi bir araya geldi mi tam bir "işlemci deliliği" başlıyor, Allahtan programı ayırmışlar bunlardan uzak durmayı başaracağız sonunda.

Yahu nedir acaba bu deliliğin nedeni? Kim işlemci alıyor ki evine? Normal bir insanın işlemci ile işi alakası yok ki ama sorsanız dünyanın en önemli şeyi işlemci sahibi olmak ve bıraksanız bütün program kendilerinden geçip akıl hastanesine düşene kadar işlemci sayıklayacaklar.

Evime asarım diyecek kadar süslü bir işlemci kutusuna tapınacak hale gelmişsiniz, bi durun yahu!

Hele ki Erdi'nin oturup programda işlemci bölümünde konuşurken kendisini seyretmesini çok istiyorum. O nasıl bir tekerleme cambazlığıdır, o karmaşık kurmaşık rakamları öyle bir yuvarlıyor öyle bir hızla anlatıyor ki hakikaten aklını kaçırdığını sanmaması normal olamaz

Neyse. Size bol bol bol işlemcili muhabbetler diliyorum, bi daha da sizin programınızı dinlememeye and içiyorum. Delirmişsiniz siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 11 Ağustos 2017; 22:50:21 >

• Baktım bu hafta 2 ayrı video var; tarayıcıda 2 sekme açtım birinde teknoloji, diğerinde oyun haberleri bir oradan bir oradan izleyeyim dedim ama aynı tadı vermedi Hiç gerek yoktu aslında böyle sürprizlere. Siz 2si1 de bu yıl ortaya çıkan kronik sorunlar olmadan program yaptığınızda biz onu keyifle izliyoruz zaten
    Bu arada her programda işlemci ve ekran kartı muhabettini çok uzatıyorsunuz. Keşke bunlara ayırdığınız zamandan kısıp bilim ve teknolojiyle ilgili gelişmeleri daha çok konuşsanız.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.