Şimdi Ara

2si1 'Overlockcu' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keyifli bir hafta sonu öncesi 2si1 iyi gider. Teknoloji ve Oyun dünyasındaki son 1 haftayı ekranlarınıza taşıyoruz.

• ilk yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiriboz1001 -- 11 Mart 2016; 20:59:11 >
  • Güzel bölümdü , teşekkürler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt
    1saat 10dklık videoyu 7 dk da izleyen adam gibi adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 11 Mart 2016; 20:31:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

Güzel bölümdü , teşekkürler

Bayatladı be
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

1saat 10dklık videoyu 7 dk da izleyen adam gibi adam

Şuan Dubai'deyim. Sizden 2 saat daha ileride olduğum için erkenden izleme fırsatım oldu , yaklaşık 40 dakika önce bitirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 11 Mart 2016; 20:52:07 >
  • Video playera genişlet seçeneği koyabilirseniz sevinirim, her seferinde tüm sayfayı zoomlamaktan yoruldum :)

• Overlockcu geldi hanim overlockcu!!!

• mount and blade warband alıcaktım bir baktım türkçe dil desteği yok şaka gibi almadım.

• Cok guzel her zaman ki gibi mobilden izlenmiyor.

Edit; dh den girince izleniyor. Bsc sayfasindan mobil acilmiyor. Neyse izleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 11 Mart 2016; 21:17:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ah bide vidyo görünse...
  • U serisi ultrabook ve M ve H serisi notebook işlemcileri çift çekirdekli düşük TDP li yapıları ile aslında masaüstündeki işlemcilerden uzak bir performans sergiliyorlar.R9 380 ve üzeri bir kart takıldığında özellikle 60+ fps civarı bir değer almak istediğimizi düşünürsek darboğaz kaçınılmaz olacaktır.

• Emulator teknolojisine bayılıyorum yav :D
    PS3 emulator'ü çıksın ilk iş Red Dead Redeption :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • şu videoyu niye 1300 parcaya bölüyorsunuz abi yav?
    mobilde her 5dk ye bir 2 dk donuyor.sürekli video kalite değistiriyor kendi kendine.
    lütfen videoları tek parça ve seçtiğimiz çözünürlükte yükleyin dh deki tüm videolar böyle.(en azından bundan sonra)
    Bu arada samimi bir program olmuş donmasına rağmen sıkılmadan izledim :)
    Bu arada maaş konusunda üzülerek söylüyorum mesut abi haklı,ülkemizin acı gerçeği bu. keşke alım gücü yüksek bir ülke olsaydık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 11 Mart 2016; 22:25:13 >
  • mount & blade II: bannerlord , made in ankara . gerçekten gurur verici

• sunucularınız çok ağır ve sitenin artık bir reforma ihtiyacı var 90lı yılların siteleri gibi duruyor yenilikçi olun biraz paraya kıyın bu kadar cimri olmayın

• maşallah süreyi uzun tutmuşlar. yatmaya yakın açıp izlerim :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sakallar iyi olmuş Talha Bey'in. Komple kesmesin böyle daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BÖCCÜK ♂ -- 11 Mart 2016; 22:53:32 >
  • Birbirinize şaka yapıcam derken birbirinizi kırmayın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.