Şimdi Ara

2si1 'Kotaları kaldıran' Teknoloji ve Oyun Programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HIGHER

bsc üzerinden yorum yapılmıyor hep aynı sorun bıktım gerçekten o kadar şey yazıyorsun sonra yazdığın boşa gidiyor neyse şunu diyim bari. mayısda akşamdan sabaha kadar değil gece 2 den 6 ya kadar olan kısımda kotlar kalkmış olacak

yanlış biliyorsun dostum mayıs ayında o saatler arasında kota kalkmıyor, sadece kullandığın internet kotandan düşmüyor. mesela 35gb akk olan bi paket aldın normalde 35 gb bitince 3mpbs ye düşen hız en düşük 5mpbs oluyor ve gece sabaha kadar kullanımlarda akk etkilenmiyor hepsi bu.
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    Baktım tuş olduğu halde hakikaten olmuyor ilginç. Pazartesi çözeriz forum kodu engel çıkartıyor herhalde. Teşekkürler geri bildirim için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölüm.

• Belediyelerin bu işe girişmesinin tek sebebi paradır. Bu sektörde dönen paranın haddi hesabı yok, belediye bu paydan götürmek istiyor.

• Adbloker'da çıkan sorun şu; bazı reklamlar video ekranını tam kaplıyor. Bloker engellediği için bazı kontrollere ulaşılması engelleniyor.

• Mesut abi şu bilgisayarının modelini söyle artık gözüm sürekli bilgisayarında ona göre ??

• Ben chrome dan addguard kullanıyorum sorunsuz izliyorum reklamlar engellendiği halde

• Sayın Mesut Çevik, kusura bakmayın kişisel bir şey olacak ama bence artık saçları kısa kestirme zamanınız gelmiş.
    Eski Bakanlardan Faruk Özak modeli olmuş saçlar. (Daha eskiyi hatırlayanlar için de Esat Kıratlıoğlu modeli)

2si1 'Kotaları kaldıran' Teknoloji ve Oyun Programı

• Keyif aldigim bir program daha ... :)

• yeni oynatıcı güzel olmuş

• PLAYER OLMUŞ

• ad block var artık yeni oynatıcı ile sorunsuz izliyorum mesut için rahat olsun. hem video doluyor da eskisinde video dolmuyordu mecbur düşük çözünürlükte izliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 25 Mart 2017; 20:20:14 >
  • Oynatıcı sadece bendemi gözükmüyor eskiden donardı şimdi donacak bir şey de kalmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prowl12

Oynatıcı sadece bendemi gözükmüyor eskiden donardı şimdi donacak bir şey de kalmamış

**** kullanıyorsanız katıp deneyin bir de. Galiba yeni oynatıcı **** olunca videoyu da göstermiyormuş. Çözecekler yakında.
  • ses konusunda.
    mesut beyi mikrofonu 0.05ms delaylı
    gokhan beyin mikrofonu olması gereken ayarlarda
    tunahan beyin mikrofonu ise stereo kanala sahip olarak eklenmiş. bundan önceki yayınlarınızda da aynı türden, oda ekosu mikrofonlara ulaşıyor
    buradaki ekoyu yaratan çok sey olabilir, kameranın ayrıca üzerindeki mikrofon da aktif olabilir.
    dinleme konusunda sıkıntı yaratan bir ortam ve kayıt var şu an. umarım sonraki yayınlarda bu sorunlar düzeltilir. iyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximan2008 -- 25 Mart 2017; 23:27:11 >
  • Tarih: 25 Mart 2017
    Browser: Opera
    A D Block: Açık
    Video Deneyimi: Sorunsuz

• adblck kullanıyorum sıkıntı olmadan gözüktü de oynattı da biraz daha iyi öteki lüzumsuz player a göre

• cyberfalcon C kullanıcısına yanıt
    Bende katılıyorum koca dizel motorlar yerine havayı kirletmemeleri bile şehir sağlığı için çok iyi bir gelişme.

Ayrıca İzmir belediyesi güneş panelleri kuruyormuş şarj etmek için. Kısaca bunu yapan kişi onuda düşünmek için elinden geleni yapar.

Bence barajların üstünde suya kuralım hem buharlaşmayı önlüyor hem bedava yer sadece biraz daha pahalı ama İstanbul gibi pahalı arazide yapacak bişi yok. He birde tüm işparkların üstünü kapatsınlar paneller ile hem gölgelik hem enerji daha ne.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Pazartesi hallediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adblock kullanıyorum firefox üstüne birde adblock element hide helper kullanıp kaçanlarıda blockladım bir sıkıntı olmuyor yazılımları güncel tutmak gerekiyor demekki w7 kurup güncellemeleri kapatırsanız sıkıntı yaşarsınız normal şeyler bunlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.