Şimdi Ara

2si1 'Kotaları kaldıran' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Seste o kadar eko varki direk kapattım geri. Ayıp ya artık bu kaçıncı.

• Windows 10 + Chrome + Adblock Plus ile sorunsuz izledim. Fakat ileri sarınca video baştan başladı.

• iCloud'un hacklenmesi olayını Apple yalanladı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

iCloud'un hacklenmesi olayını Apple yalanladı sanırım.

Merhaba,

Evet yalanladılar, el olarak icloud hesaplarına izinsiz girişin kullanıcıların eposta ve benzeri hesaplarının hacklenmesi ile ilişkili olabileceğini söylediler. Yani sistemde açık yok diyorlar.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Hayır bide şantaj için akbil falan istemişler ..

Ayrıca ses kayıtlarınız çok yankılı geliyor eski trt stüdyoları gibi mesela teknoseyir denen sitenin ses kaydı gibi olsa rahatsız etmez dinlerken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 26 Mart 2017; 12:42:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışınız var, kullanıcıya da döşüyorlar...

• Ses yankı yapıyor daha önceki video'larda da oldu düzeltebilirmisiniz!

• Birincisi ben adblock kullanıyorum ve videoyu izledim. Sıfır sıkıntı ile. (Superonline fiber)
    İkincisi Mesut Çevik gerçekten tam TV adamı. Bence şansını TV de denemeli. Başarılı..

• yeni player çok iyi olmuş. eskiden programı açıp izlemek çin işkencesi gibiydi. sadece programı başlatıp hd yapmak için kırk takla atıyordum saçma sapan bir player vardı(hızım 50mbit fiber olmasına rağmen). şimdi hemen tak diye izlemeye başlıyorum. adblock ile de bir sıkıntı yaşamadım. anti-anti adblock da var gerçi ondandır belki de.

• Malatyada trambüs var yani metroya tekerlek takın ve elektirk alınan yeri raydan değilde üstten telle yapılıyor acil durumdada biraz benzin var 1. vitesle gidebiliyor 300 kişi kadar alabiliyor.

• zenmate web firewall da sorun yok. Açılıyor video

• I do not have any problem about watching the videos in here Texas. Also AdBlock is on.

Regards.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.