Şimdi Ara

2si1 'Eşsiz(!)' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videolarınızda ses sıkıntısı yok, ama görüntü sürekli donuyor.

• "ne kadar salak salak sorular". sesli güldüm

• doyurucu bölümdü
  • mesajım bulunsun

• myth busters'a ne özendim var ya
  • bahsettiğiniz bisiklet 2.8 milyon dolara ulaşmış bu arada lara crofta çift tabanca neden gelmiyor, tomb raider deyince direk çift tabanca geliyor aklıma eski oyunlardan
  • Bu bölüm Mesut Çevik, Talha Aynacı'nın sözünü bir çok yerde kesmiş gibi geldi. Eskiden de yapıyordu. Fakat bu sefer biraz daha abartılı oldu gibi. Bence biraz daha dikkatli olması lazım. Onun dışında yine çok güzel bir bölümdü. Elinize sağlık.
  • Talha arkadaşım bu hafta ki programda hızlı konuşman çok kulağıma battı. Hele kendini kaptırdığın anlarda seni dinleyeni çok yoruyorsun. 'Arkadan atlı mı kovalıyor' deyimi vardır ya o şekilde mitralyöz gibi konuşuyorsun. Bu konuda biraz özeleştiri de bulunup kendini geliştirmen gerektiğini düşünüyorum. Mesut öyle değil mesela normal bir hızda dinleyeni yormadan konuşuyor. Artık acemi de değilsin çok deneyimin var bu programlar da belki dediklerimi abartı bulup dikkate almayabilirsin ama özellikle bu hafta ki programın ilk 10 dk sında senin söze girdiğin ilk konuda ki konuşmanı objektif bir kulakla dinlemeni tavsiye ederim. Daha da iyi olacağına inanıyorum sana başarılar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: wwide1543

Videoyu izlemeden diyorum mesut hoca yine siyasete girdi... ( %70 )

siyaset derken az daha açarmısın bu videoda ne demiş dememesi gereken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperk87

quote:

Videoyu izlemeden diyorum , ( %70 )

Not: Tahminde bulunmuş
  • 970'e çok laf sokmuşsun be mesut abi bende kullanıyom valla alındım be

hele bf hardline 3 gb ekran kartı istiyomuş lafın..
  • Defiance A bir bakın derim ... Destiny ve borderlands karışımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

@Speed-Step Hocam neden Son bi kaç 2si1 paylaşimlarinda Videolar Flash formatli yükllüyorsunuz neden eskisi gibi yüklenmiyor.. İnternet hizlarimiz yetmediği için 1080p çözünürlükte Pc'e indirip izliyordum Sirf bu yüzden Ne sitede nede İndirip İzleyemiyorum ve benim gibi çoook insan var burda.. Böyle yaparak 2si1'in izleyici-yorum sayisini bile düşürdünüz.. En kisa sürede tekrar eskisi gibi yüklenmeli videolar bence.. Yoksa bu şekilde izlenmiyor..

Yahu ben açtım da sıkıntı oldu anlamadım 30 dakikanın sonunda kasılmalar kapanmalar çökmeler yaşadım flash da
    Not: 880M kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

quote:

Orijinalden alıntı: Alperk87

quote:

Videoyu izlemeden diyorum , ( %70 )

Not: Tahminde bulunmuş

Güzel kardeşim tahmin eywda adam resmen siyaset yapma diyor neden siyaset yapma diyor kendi fikirleriyle örtüşmedigi için peki biz neden bu videoyu izliyoruz bu güzel insanların fikirlerini duymak için ama illada teknoloji olucak diye tuturamazsın tamam sınırları vardır kral çıplak diyemiyor belki kimse ama sessizde olsa çıglık atmalı geçen videoda çok saygı duyulan bir yazarın ceza alışını söyledi mesela peki herkes bu insanların önünde secde edicek etmiyenlerin boynu vurulucak sarı inek hikayesi vardır bilirmisin bilmiyorsan googla sor atalarımız bahsetmiş ama biz burada sadece telefon tablet içinde boguşup gelecegimizi köreltmemeliyiz çok saygı duydugum can yücelle bitiriym Ben Siyasete Girmem Diyenler, Siyasetin Kendilerine Girdiğinin Farkında Değiller mi ..?

• Uykum kaçmıştı gecenin 3 ünde izledim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her türlü yasaklamaya karşıyım oyun bağımlılığını veya başka bir bağımlılığı yasaklayarak yok edemezsin ömrü hayatım boyunca bir şey yasaklandığı için yapılmadığını görmedim aksine yasaklanan her şey daha bi' popüler olduğunu fark ettim. Bizim devlet twitter'ı yasakladığında devlet büyükleri bile yasağı delmişken halktan da böyle absürd bir yasağa uymasını bekleyemezsin.

Oyun bağımlılığını yok etmek istiyorsan neslini eğiteceksin büyük bir zaman kaybettiğini bunun sağlığına ve geleceğine ciddi etkisi olduğuna inandıracaksın. Ama yine kökten çözemezsin.

Bu durumu sigara şeker kola alkol kullanımına benzetiyorum bu dediklerim de zararlı ama insanlar kullanmıyor mu kullanıyor sonuçta vücut onların ve gerçektende ne yaptıkları bizi ilgilendirmez bir insanın kola içmek sigara kullanmak hoşuna gidiyorsa kullanır ve yaptığı kimseyi de germez.

• Mukemmel olmus her zaman ki gibi dolu dolu ellerinize sesinize saglik.

Talha abicim İzmit senin gibi bir insani agirlamaktan gurur duyacaktir. Buyur gel abicim mekanimiza İzmitli olmak ve İzmit'te yasamak ayricaliktir. :)

• Lens seviyesinde kameranın distopik sonuçlarını gözlemlemek isteyenlere Black Mirror dizisinin 1. sezonunun 3. bölümünü izlemelerini tavsiye ederim. Dizinin Tüm bölümleri yakın ve uzak gelecekteki teknolojik distopyaları anlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Hayaller zippo gerçekler tokai :)

Tokai adamı bozai

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklıma nedense şu video geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 7 Şubat 2015; 12:21:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.