Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

İstanbul Anadolu yakasında spor malzemeleri satan yer!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
10.176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstanbul Anadolu yakasında spor malzemeleri satan yer!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      946 Mesaj
      17 Mayıs 2010 15:08:22 Konu Sahibi
      İstanbul Anadolu yakasında Spor malzemeleri satan mağazalar varsa söylermisiniz arkadaşlar. her türlü ağırlık, sepha, dambıl gibi şeyleri bulabileceğim bir yer arıyorum. benim bulduğum mağazalarda sadece koşu bandından başka şey yok. bugün mutlaka gidip sepha ve başka bir kaç şey almam lazım. teşekkürler.

|
      |

• Yüzbaşı
      946 Mesaj
      17 Mayıs 2010 15:27:42 Konu Sahibi
      bilen yokmu arkadaşlar.
      |
      |

• Yarbay
      5474 Mesaj
      17 Mayıs 2010 15:38:56
      quote:

Orijinalden alıntı: amo bilen yokmu arkadaşlar.
      üsküdarda intersport var.
      |
      |

• Yüzbaşı
      946 Mesaj
      17 Mayıs 2010 16:13:05 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem üsküdarda intersport var. Alıntıları Göster
      sağol, başka varmı arkadaşlar?
      |
      |

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      17 Mayıs 2010 16:25:44
      quote:

Orijinalden alıntı: amo sağol, başka varmı arkadaşlar? Alıntıları Göster
      Üsküdar'da İntersport varmış. Onun haricinde Tepeüstü Meydan AVM'de de İntersport var. Ayrıca Meydan'da Nike, Adidas da bulunuyor. Nike ve Adidas gibi mağazaları Altunizade Capitol AVM'de de bulabilirsin. Sanırım Capitol'de Endersport mu ne var. Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Adidas ve Nike'ı Kadıköyde de bulursun. Kadıköy'den Capitol'e yani Altunizade'ye iskelelerin oradaki büyük duraklardan 14 numaralı İETT otobüsüyle gidersin. Kadıköy'den Tepeüstü'ne 14 otobüsüyle ve 19D otobüsüyle gidersin. Sanırım 14'de gidiyordu ama yanlış olabilir.
      |
      |

◄Amerika hakkında biraz de benden duymak için tıkla!► ◄Pasta sever misin? O zaman tıkla!►

• Yüzbaşı
      946 Mesaj
      17 Mayıs 2010 16:41:50 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Üsküdar'da İntersport varmış. Onun haricinde Tepeüstü Meydan AVM'de de İntersport var. Ayrıca Meydan'da Nike, Adidas da bulunuyor. Nike ve Adidas gibi mağazaları Altunizade Capitol AVM'de de bulabilirsin. Sanırım Capitol'de Endersport mu ne var. Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Adidas ve Nike'ı Kadıköyde de bulursun. Kadıköy'den Capitol'e yani Altunizade'ye iskelelerin oradaki büyük duraklardan 14 numaralı İETT otobüsüyle gidersin. Kadıköy'den Tepeüstü'ne 14 otobüsüyle ve 19D otobüsüyle gidersin. Sanırım 14'de gidiyordu ama yanlış olabilir. Alıntıları Göster
      teşekkürler moskva. Interspora baktım ama aradığım şeyler yok, yani fazla çeşit yok. adidas ve nike sanırım sadece ayakkabı ve elbise satıyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      17 Mayıs 2010 16:51:29
      quote:

Orijinalden alıntı: amo teşekkürler moskva. Interspora baktım ama aradığım şeyler yok, yani fazla çeşit yok. adidas ve nike sanırım sadece ayakkabı ve elbise satıyor. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: amo

teşekkürler moskva. Interspora baktım ama aradığım şeyler yok, yani fazla çeşit yok. adidas ve nike sanırım sadece ayakkabı ve elbise satıyor.

Hocam aslında ne aradığını da söylersen daha rahat yardımcı olabiliriz bence.
      |
      |

◄Amerika hakkında biraz de benden duymak için tıkla!► ◄Pasta sever misin? O zaman tıkla!►

• Yüzbaşı
      946 Mesaj
      17 Mayıs 2010 16:54:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim
      quote:

Hocam aslında ne aradığını da söylersen daha rahat yardımcı olabiliriz bence. Alıntıları Göster
      göğüs ve omuzlar için ev tipi ufak sepha ve z bar arıyorum. evde yer sorunu olduğu için sadece dambılla çalışabileceğim ve katlanabilir düz sepha.
      |
      |

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      17 Mayıs 2010 16:58:05
      quote:

Orijinalden alıntı: amo göğüs ve omuzlar için ev tipi ufak sepha ve z bar arıyorum. evde yer sorunu olduğu için sadece dambılla çalışabileceğim ve katlanabilir düz sepha. Alıntıları Göster
      Üzgünüm bu tür aletlerin satıldığı bir mağaza bilmiyorum maalesef. Fakat Kadıköy'ü dolaşmanda yarar var diye düşünüyorum. Yada karşıya geçip Eminönü tarafına bakmanda da yarar var.
      |
      |

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      17 Mayıs 2010 17:01:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Üzgünüm bu tür aletlerin satıldığı bir mağaza bilmiyorum maalesef. Fakat Kadıköy'ü dolaşmanda yarar var diye düşünüyorum. Yada karşıya geçip Eminönü tarafına bakmanda da yarar var. Alıntıları Göster
      Koşuyolu Nautilus Carrefour'da büyük bir spor malzeme satışı yapan yer var,ayrıca minibüs caddesinde tugay yolu mahalinde do-si-may dı sanırım ismi bir büyük dükkan var her türlü spro aleti ve ekipmanın bulunduğu.
      |
      |

• Yüzbaşı
      946 Mesaj
      17 Mayıs 2010 17:07:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: whiteshark Koşuyolu Nautilus Carrefour'da büyük bir spor malzeme satışı yapan yer var,ayrıca minibüs caddesinde tugay yolu mahalinde do-si-may dı sanırım ismi bir büyük dükkan var her türlü spro aleti ve ekipmanın bulunduğu. Alıntıları Göster
      Tepe Nautilusu dün gezdim ama bu tür aletleri satan yer görmedim.

• 26 Nisan 2012 00:44:57
      quote:

Orijinalden alıntı: amo Tepe Nautilusu dün gezdim ama bu tür aletleri satan yer görmedim. Alıntıları Göster
      Kadikoyde varda cok pahali istersen internetten al daha ucuza gelir bi site var spor77com diye bi bak belki isine yarar

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır »
    • Çavuş
      65 Mesaj
      26 Nisan 2012 00:49:13
      quote:

Orijinalden alıntı: faydaliyazilar Kadikoyde varda cok pahali istersen internetten al daha ucuza gelir bi site var spor77com diye bi bak belki isine yarar Alıntıları Göster
      Eminönüne git bu işlerin toptancısı orda , iş hanı var full ağırlık sehpa vs satıyor adını unuttum şimdi yerin ama boks malzemelerini sorarsan sana yeri söyleyeceklerdir kuş pazarının camiye doğru olan tarafında kalyor yokuşta bir yer

Bu ürünleri internetten almanı tavsiye ederim
      |
      |

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      26 Nisan 2012 01:04:35
      quote:

Orijinalden alıntı: NükleerAkaryakıt Eminönüne git bu işlerin toptancısı orda , iş hanı var full ağırlık sehpa vs satıyor adını unuttum şimdi yerin ama boks malzemelerini sorarsan sana yeri söyleyeceklerdir kuş pazarının camiye doğru olan tarafında kalyor yokuşta bir yer

Bu ürünleri internetten almanı tavsiye ederim
      Alıntıları Göster
      optimumum outlette var bak istersen
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S II
    • 01 Temmuz 2012 01:56:07
      quote:

Orijinalden alıntı: faydaliyazilar Kadikoyde varda cok pahali istersen internetten al daha ucuza gelir bi site var spor77com diye bi bak belki isine yarar Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: faydaliyazilar

Kadikoyde varda cok pahali istersen internetten al daha ucuza gelir bi site varwww.spor77.com diye bi bak belki isine yarar

bencede netten al derim daha ucuza gelir
      |
      |

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır »

• Yüzbaşı
      301 Mesaj
      10 Haziran 2013 21:26:06
      quote:

quote:

Kadikoyde varda cok pahali istersen internetten al daha ucuza gelir bi site varwww.spor77.com diye bi bak belki isine yarar

bencede netten al derim daha ucuza gelir Alıntıları Göster
      Arkadaşlar Avrupa yakasında alabileceğim yerler var mı ? Eminönü de doğubankın oralarda var ve bakıyorum zaten.alternatif önerebileceğiniz yerler var mı ?
      |
      |

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

•••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

• Yüzbaşı
      453 Mesaj
      10 Haziran 2013 21:35:36
      quote:

Orijinalden alıntı: amo Tepe Nautilusu dün gezdim ama bu tür aletleri satan yer görmedim. Alıntıları Göster
      quote:

Maltepe-Dosmai
      |
      |

• Teğmen
      176 Mesaj
      10 Haziran 2013 21:37:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Game-R
      quote:

Maltepe-Dosmai Alıntıları Göster
      Marmara forum decathlon
      |
      |

• Teğmen
      176 Mesaj
      10 Haziran 2013 21:39:24
      Pardon Anadolu yakasıymış.
      |
      |

Reklamlar
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.