Şimdi Ara

2gb gt630m li acer 5750g

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
25.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün media markt'a gelen yeni bir ürünün aldım i5 2.4 4ram 500hdd gt 630m ekran kartı var 2 gb. bu erkan kartı nasıldır iyimidir 540'dan cok daha iyi oldugunu söylediler ama birde sizden duymak isterimç

• quote:

Orijinalden alıntı: Schvanq

dün media markt'a gelen yeni bir ürünün aldım i5 2.4 4ram 500hdd gt 630m ekran kartı var 2 gb. bu erkan kartı nasıldır iyimidir 540'dan cok daha iyi oldugunu söylediler ama birde sizden duymak isterimç

600 serisi ekran kartlari yoktur
  • Notebookcheck'te görünüyor gt630.Performans olarak da gt540'ın aynısı gibi.
  • Ben de bugün gördüm Mediamarkt'ta şaşırdım önce. Şu an 540 kartlı bir laptop alma arefesindeyim. Eğer 540'a göre oldukça üstün bir kart ise düşünülebilir bu laptop.
  • 630m nvidianın yeni çıkardığı bir kart 540m den iyi olcaktır performası herhangi bir yere doğru dürüst değerleri girilmemiş 540 den üstündür.
  • Notebookcheck de bile sadece adi var. Gt 540m'nin revize edilmis hali gibi gorunuyor. buyuk ihtimalle gt 550m'yi 70 mhz oc'layip gondermislerdir
  • valla 630m var süper bişi crysis2 game over gta ıv full bile az geliyo :D
  • quote:

valla 630m var süper bişi crysis2 game over gta ıv full bile az geliyo :D

arkdaşım daha detaylı bir inceleme yaparsan laptop alacak olanlara büyük yararın olur
  • quote:

valla 630m var süper bişi crysis2 game over gta ıv full bile az geliyo :D

Cozunurluk nedir. Bir de suan beta driver'larda olmali o yuzden guncellemeleri kontrol edin. Bir de gpu-z ekran karti hakkinda herhangi bir sey soyluyor mu? Ekran karti revize edilmis bir gt 540m
  • quote:

dün media markt'a gelen yeni bir ürünün aldım i5 2.4 4ram 500hdd gt 630m ekran kartı var 2 gb. bu erkan kartı nasıldır iyimidir 540'dan cok daha iyi oldugunu söylediler ama birde sizden duymak isterimç

hayırlı olsun! arkadaşım ürünün tam modelini yazar mısın? teşekkürler! bir de acer'ın servis hizmeti, ısınma durumu, vs... hakkında geniş bir bilgi verirseniz sevinirim...
  • tamamen yanlışlıkla verdiler bu 630mli pcyi. normalde ben 2gb 540mli laptop almıştım eve gittim bi baktım gt630m yazıyo diger özlkleri aynı.. araştır araştır bir bilgide yok gittim degiştirmeye 540mlisini alıcam. ordaki bayan dedi senınkı iyi falan dedi. şefleri geldii hemen degiştirin pcyi dedi .d. gidiyok bayanla degiştirmeye anlatıyoda anlatıyo böyle şöyle 630m :D. iyi dedim ver degiştirmek istemiyom biraz cirkeflik yapıp elinde kaptım pcyi :d. pc'nin sesi az cıkıyor yüksek bir ses yok acıkcası(hoparlör). sogutma sistemide oldukca iyi gta ıv crys 2 gibi oyunları oynaya bildim henüz. en uzun 2 saat gta ıv oynadım pcnın fan cıkışlarını boşlukta bıraktıgım için acıkcası öyle abartılcak bir ısınmada yok. crysis 2'de ise baştan sona masa üzerinde oynadım 3 günde oyun bitirdim ne reset attı nede aşırı ısındıgından pcyi dinlendirme durumunda bıraktım. gayet rahat ve stabildi.. istediginiz testleri söyleyin siz neyse paylaşırım ben. ACIKCASI OYUN SEVERLERE KESİNLİKLE TAVSİYE EDEBİLECEGİM BİR PC. Acer 5750g. 2.4 i5 500hdd 2gb 630m 4 ram. yurta cogu arkaşımda laptop var alayınlada test ettim fanı cogundan sessiz. bataryası 2 saat kadar gidiyo ama henüz hiç kullanmadım bataryayı oyun oynadııgm ıcın fişile oynuyorum.

• Hangi çözünürlükte oynadığın ve oyundaki grafik ayarlarından bahsetmeni bekliyor arkadaşlar. Oyun içi ekran görüntüsü alıp ekleyebilirsen makbule geçicek.
  • quote:

tamamen yanlışlıkla verdiler bu 630mli pcyi. normalde ben 2gb 540mli laptop almıştım eve gittim bi baktım gt630m yazıyo diger özlkleri aynı.. araştır araştır bir bilgide yok gittim degiştirmeye 540mlisini alıcam. ordaki bayan dedi senınkı iyi falan dedi. şefleri geldii hemen degiştirin pcyi dedi .d. gidiyok bayanla degiştirmeye anlatıyoda anlatıyo böyle şöyle 630m :D. iyi dedim ver degiştirmek istemiyom biraz cirkeflik yapıp elinde kaptım pcyi :d. pc'nin sesi az cıkıyor yüksek bir ses yok acıkcası(hoparlör). sogutma sistemide oldukca iyi gta ıv crys 2 gibi oyunları oynaya bildim henüz. en uzun 2 saat gta ıv oynadım pcnın fan cıkışlarını boşlukta bıraktıgım için acıkcası öyle abartılcak bir ısınmada yok. crysis 2'de ise baştan sona masa üzerinde oynadım 3 günde oyun bitirdim ne reset attı nede aşırı ısındıgından pcyi dinlendirme durumunda bıraktım. gayet rahat ve stabildi.. istediginiz testleri söyleyin siz neyse paylaşırım ben. ACIKCASI OYUN SEVERLERE KESİNLİKLE TAVSİYE EDEBİLECEGİM BİR PC. Acer 5750g. 2.4 i5 500hdd 2gb 630m 4 ram. yurta cogu arkaşımda laptop var alayınlada test ettim fanı cogundan sessiz. bataryası 2 saat kadar gidiyo ama henüz hiç kullanmadım bataryayı oyun oynadııgm ıcın fişile oynuyorum.

Valla iç açıcı yorumlar bunlar bende daha dün gördüm bu aceri ve vuruldum diyebilirim sanırım bende alacağım.

• yok yaf ss cekemıyorum oyunlarda ss alınca painte yapıştırıyorum simsiyah resim cıkıyor. hypersnap6 yükledım yok ondada aynı :S
  • quote:

yok yaf ss cekemıyorum oyunlarda ss alınca painte yapıştırıyorum simsiyah resim cıkıyor. hypersnap6 yükledım yok ondada aynı :S

Fraps adlı programı kullanabilirsin bunun için.Trial sürümü olsada problem yaratmaz.Pazartesi günü media markta 1640 tl idi umarım doların yükselmesi vurmamıştır media markt fiyatlarını :)
  • başka konuda 540la aynı oldugu geçiyordu
    http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-630M.63761.0.html

buyrun 2 çeşidi varmış biri 540 a diğeri 550 ye denkmiş. amaç kafa karıştırmak yani
    muhtemelen piyasayı 540a denk olanlarla doldururlar....

driver sorunları olması muhtemel o yüzden 540m öneririm
  • Ben de de var 630m GTA IV full de hiç kasmadan oynayabildim.Hatta 540m ve 630m karşılaştırması konusunuda ben açmıştım.540mden farkı birkaç özellik ve 3 boyutlu bişey teknolojisiydi.Zamanla daha düzgün driver çıkacaktır ve sonuçta daha yeni bir nesil yeni bir kart Bende kesinlikle öneriyiorum.

Bu arada laptoplarımız disk harici aynı benim disk 320gb sadece.Hayırlı olsun ikimize de
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

Ben de de var 630m GTA IV full de hiç kasmadan oynayabildim.Hatta 540m ve 630m karşılaştırması konusunuda ben açmıştım.540mden farkı birkaç özellik ve 3 boyutlu bişey teknolojisiydi.Zamanla daha düzgün driver çıkacaktır ve sonuçta daha yeni bir nesil yeni bir kart Bende kesinlikle öneriyiorum.

Bu arada laptoplarımız disk harici aynı benim disk 320gb sadece.Hayırlı olsun ikimize de

Arkadaşım bir süredir ben de ACER laptop umda gt630m ekr. kartı kullanıyorum GTA IV oynadığını söylemişsin yardımcı olabilirsin belki bana
    ben GTA IV dahil hiç bir oyunu tam ekran oynayamıyorum ekran kartı ayarlarında da bole bişi bulamadım sen bu sorunu nasıl çözdün acaba
    bana vakit ayırdığın için şimdididen tşk...

• quote:

Orijinalden alıntı: torex666

quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

Ben de de var 630m GTA IV full de hiç kasmadan oynayabildim.Hatta 540m ve 630m karşılaştırması konusunuda ben açmıştım.540mden farkı birkaç özellik ve 3 boyutlu bişey teknolojisiydi.Zamanla daha düzgün driver çıkacaktır ve sonuçta daha yeni bir nesil yeni bir kart Bende kesinlikle öneriyiorum.

Arkadaşım bir süredir ben de ACER laptop umda gt630m ekr. kartı kullanıyorum GTA IV oynadığını söylemişsin yardımcı olabilirsin belki bana
    ben GTA IV dahil hiç bir oyunu tam ekran oynayamıyorum ekran kartı ayarlarında da bole bişi bulamadım sen bu sorunu nasıl çözdün acaba
    bana vakit ayırdığın için şimdididen tşk...

Böyle bir sorun olmadı bende.Ayar v.s. hiçbirşey yapmadım.

• intelin ekran kartından ayarlayabılıyosun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.