Şimdi Ara

299 TL Spigen 48w Çift Portlu Şarj Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11.11 indirimlerinde bu şarj cihazı 299 a düşmüş bana sıcak fırsat gibi geldi, iPhone 13 Pro cihazım için bu cihazı aldım, F/P şarj cihazı arayan arkadaşlar inceleyebilirler

https://www.hepsiburada.com/spigen-steadiboost-48w-hizli-sarj-cihazi-usb-c-pd-3-0-30w-quick-charge-3-0-18w-iphone-android-macbook-sarj-adaptoru-black-f211-000ad24973-p-HBCV00002YY8JV

• iki portu da 48 sandim, biri 30 digeri 18 imis

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

Spigenin eski F207 ürününü kullanıyordum yeni nesil şarja geçmem gerekiyordu güzel denk geldi. Teşekkür ederim öneri için  

• bayaa yüksekmiş togg alırsam bunu kullanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler bende aldım. lenovo E14, macbook ve iphone12pro, 11 max hepsi için işe yarayacak

• Çok teşekkürleer bende alacağım şimdi

• Amazon da aynı fiyata satıyordu...

• Eşime daha yeni A73 aldık. sarj aleti alıcaktım erteliyordum o yüzden uyguna geldi haber verdiğiniz için teşekkürler yararlandık  

Hazır konusu açılmışken sorayım eşimin telefonu 30W olarak geçiyor, daha yüksek değerlerde bir sarj aleti kullanırsam ne olur? Amper olayını biliyorum tamam ama bu watt olayına yabancıyım eskiden Volt veya amper konuşulurdu herkes birden watt konuşur oldu  

• Kullanacağınızı şarj cihazının Watt değerinin yüksek olması sorun olmaz. Telefonunuzun çekebileceğinden daha fazla enerji verebilen şarj cihazı iyidir bile denebilir. Telefon 40 Watt çekebiliyor şarj 15 verebiliyorsa sadece şarj süresi uzar, belki uzun süre şarj cihazı maksimumda çalıştığı için biraz daha fazla ısını, o olur. Sizin sorduğunzu durumda 40 watt veren şarj cihazı 30 watt çekebilen bir telefon için gayet uygundur.

• ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz telefon ayarlar onu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süpersiniz arkadaşlar çok sağolun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tam bunu bekliyordum tadilatlar yüzünden kaçırmışım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.