Şimdi Ara

29' LG 29WK500 Ultrawide IPS Monitör - 1.149TL (Amazon) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
6
Favori
6.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız fake HDR deniyor ancak yine de o bile insanı video izlerken ya da bazı oyunları oynarken tatmin ediyor. En azından fazla yüksek bütçelere çıkamayan benim için öyle oldu. Bence 600 lirayı cepte tutarak doğru tercihi yapmışsınız siz de.
    Neden bilmiyorum bu 21:9 serisinin fiyatları aşırı yükseldi birkaç ay içerisinde ama yine bu hafta başında 34wl500 modeli 1300 liradan satılmıştı amazonda, konusu da açılmıştı sanırım. O modelde de hdr vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkörtıl -- 3 Nisan 2020; 15:51:43 >
  • Yanınami box alıp tv yapasım var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_247

Evden çalışma için aldık laptopa daha fazla dayanamadım.

Küçük olduğunu düşünen boyuta baksın buradaki büyük inç yanyana 2 web sayfası açıyor. dikine uzun değil. Cücük terimini de doğru bulmadım. :)

BOYUTLAR (GXYXD,MM)

Set (Ayak ile)

698.1 x 209.4 x 410.9

Set (Ayak hariç)

698.1 x 76.9 x 317.5

Kutu

822 x 413 x 159

Duvar Askı Aparatı boyutu (mm)

100 x 100 (VESA uyumlu)

Eğim/Açı

-5º ~ 20º
    selamlar, adaptörü nasıl acaba cihazın? telefon adaptörü gibi mi yoksa dizüstülerdeki gibi mi?
  • Monitor 60hz mi 75hz mi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

Çok uzun
    Oyun için de eğlenceli ancak 144Hz değil. Oyun için alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 9 Nisan 2020; 15:13:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Yanınami box alıp tv yapasım var :)
    Yapılır mı ki?
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    75hz hocam

• fauntumnus kullanıcısına yanıt
    Notebook adaptörü gibi diyebiliriz. İki parça halinde, kabloların ortasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Haklısınız fake HDR deniyor ancak yine de o bile insanı video izlerken ya da bazı oyunları oynarken tatmin ediyor. En azından fazla yüksek bütçelere çıkamayan benim için öyle oldu. Bence 600 lirayı cepte tutarak doğru tercihi yapmışsınız siz de.
    Neden bilmiyorum bu 21:9 serisinin fiyatları aşırı yükseldi birkaç ay içerisinde ama yine bu hafta başında 34wl500 modeli 1300 liradan satılmıştı amazonda, konusu da açılmıştı sanırım. O modelde de hdr vardı.
    Şuan beni bitirdin hocam 29'luğu alsam mı derken 34'lüğü görünce hevesim kaçtı. Beklerim o da inmez tekrar 1300'e, alamadığımla kalırım kesin

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Şans işi gerçekten. Ben de yaklaşık 1 ay kadar fiyat takibi yaptım. 34 düşse alacaktım, o dönem düşmedi ve 29" olan düşünce aldım hemen. 34 lük alsam masamı da değiştirmem gerekecekmiş onu fark ettim birde
    Ayrıca 34lük alırsanız ekrana mecburen daha uzaktan bakmanız gerekecek. Bence 29 u yine de değerlendirin derim masanıza vs bakarak
  • Sıkörtıl kullanıcısına yanıt
    anladım, teşekkürler bilgi için
  • fauntumnus kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün 34wl500 modelini alan bir arkadaşımınkini kurduk. Onun adaptörü de telefon adaptörü gibiydi. Ben kendi modelimi referans aldığımdan yanlış bilgilendirme olmaması adına bu modeli alan olduysa onlardan bilgi almak daha doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkörtıl -- 4 Nisan 2020; 23:27:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Şans işi gerçekten. Ben de yaklaşık 1 ay kadar fiyat takibi yaptım. 34 düşse alacaktım, o dönem düşmedi ve 29" olan düşünce aldım hemen. 34 lük alsam masamı da değiştirmem gerekecekmiş onu fark ettim birde
    Ayrıca 34lük alırsanız ekrana mecburen daha uzaktan bakmanız gerekecek. Bence 29 u yine de değerlendirin derim masanıza vs bakarak
    34 tekrar düşer mi, onu beklerken 29'un fiyatı yükselir mi? Kafamda deli sorular

Geçen gün Amazon'un 550 liraya sattığı 23" ips olan denk gelseydi çok ucuza kapatmış olurdum aslında işi. Şimdi 21:9 ve 34" de kafaya girdi tabi

Yanlış zaman yanlış fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 4 Nisan 2020; 23:34:15 >

• Bunun 25 inç olanını kullanıyorum bana göre yetiyor büyüklüğü, kullanışlı bir monitör, çoklu iş yapanların işine yarar.
  • Bende önce amazon da gördüm sonra konuya geldim.. Film net arada corel ps tasarım işlerim oluyor. Ne dersiniz ekran canlığılı felan nasıl.. Oyunla alakam yok. Çerçevesiz olsaymış efsane olurmuş bide. Bu curveler mi alınmalı sizce yoksa düzde alınırmı

• Yazılımcılar için güzel monitör gibi duruyor.Yada çift monitör yapılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam sipariş verirken 1150 den 1600 e çıktığını gördüm vazgeçtim. Zaten kararsızdım iyi oldu bi bakıma

13 adet vardı sabah 2 kalmış bugün sömürmüş millet... Dünde ssd alacaktım kupon gelir gelmez n11 den 1 aydır 169 olan philips ssd 175 olmuş.. Başka bi mağazadan ezcool aldım 175 e kılığına

• Baktım son 1 adette geri 1150 ye düşmüş sipariş ver dedim direk bu nası iş laeee anlık değişiyo yalnız ben alırken son 1 diyordu aldım.. Şimdi stokta 2 adet yazıyor 1600 olmuş fiyatta.. Bi sıkıntı çıkmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 8 Nisan 2020; 22:54:51 >
  • 1600 suan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

1600 suan
    Yorumlarına baktım satıcı biraz sıkıntılı iki kez sipariş iptal yapmış kur farkından. Bakalım biizmkini de iptal edecekmi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.