Şimdi Ara

29 inç lastik hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • salcano astro 292 model bisikleti kullanıyorum.dağ,tepe,bayır,asfalt demeden her yerde kullanıyorum bu yüzden lastiğim sık aralıkalrla çok patlıyor.geçen patlak önleyici sıvı uygulatmak için bisikletiçiye götürdüğümde.iç ve dış lastiğin değiştirilmesi gerektiğini söyledi.fiyatları duyunca oldukça şaşırdım.lastiğin üzerinde yazanlara bakarsam 29 inç olduğu belirtiliyor.fakat yaptığım araştırmalarda bu bisikletlerin gerçek 29 inç bisiklet olmadığını geniş yanaklı lastik kullanılarak bu rakama ulaşıldığını öğrendim.şimdi bir iç ve dış lastik almak istesem bana oldukça tuzluya mal oluyor.fiyatlar arasında bariz fark var.merak ettiğim ise şu 28 inç bisikletlerin lastikleri uygun olur mu?almak istesem hangi lastiği önerirsiniz?hangi kriterlere bakmalıyım?bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

• Aslında onlar 700C serisi diye geçiyor. Yani 28" jant var. Uygun fiyatlı bir 28" lastik alıp işini görebilirsin ya da uzun vadede kullanayım dersen shwalbenin korumalı lastiklerini öneririm.
  • beimde en büyük sorunum yolda kalmak kadar pis birşey yok continental in plus serisini öneririm pahalı ama daha patlak görmedim. tek dezavantajı biraz ağır ki zaten farkına bile varacağınızı sanmıyorum, birde dişlisi varmı bilmiyorum
  • cevabınız için teşekkür ederim ürüne baktım dediğiniz gibi korumalı erdoğanlar bisiklette 38 euro gibi bir fiyatı var peki bu fiyat çift(sanmıyorum ama) lastik için mi? fiyat performans yönünden ne tavsiye edersiniz?
  • dediğiniz modeli bulamadım malesef
  • baktigin cogu model tek lastik fiyatidir.
    evet iyi kaliteli birseyler almak istiyorsan 100liranin uzeirnden para vermek zorundasin cifti icin.

dag bisikletime bende 3 gun once yol lastigi aldim. 120lira bayildim ama deydi diyebilirim.
    bisikletten cok iyi anlayan buyuk bir magaza vs varsa gidersen orda sana hangisinin uyumlu oldugunu soylerler.
    mahalle bisikletcilerinde rezil olma derim cogu sadece sokup takmayi biliyor ne yaziik ki
  • teşekkür ederim dediğiniz gibi yapıcam.peki iyi bir internet sitesi tavsiye edebilir misiniz?iyi fiyatlara sahip olan
  • joe's patlak önleyicinin ismini çok duydum sizce hangisi daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

teşekkür ederim dediğiniz gibi yapıcam.peki iyi bir internet sitesi tavsiye edebilir misiniz?iyi fiyatlara sahip olan

cinarbisiklet.com
    muratoglubisiklet.com
    erdoganlarbisiklet.com

en azindan fiyat bakimindan karsilastirip kafanizda ortalama bir fiyat belirlemeniz icin yeterli olur.
  • slime iç lastiklere de uygulanabilir.
  • yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar kafamdaki soru işaretleri silindi diyebilirim size bol pedallamalar
  • Shwalbe Marathon modelini öneririm. Çok yakın bir arkadaşımda var. 20 bin kmye geldi lastikler %60 durumda. Verdiğiniz paraya değiyor. Ayrıca Marathonun arazi tutuşuda iyi. Normalde bu tür lastikler çamurlu yollarda pek gitmez ama Marathonda böyle bir sorun çıkmadı benim dişli lastiklerle geçtiğim yerleri arkadaşım Marathonla geçti. Bir miktar kayma oluyor tabi ama genel anlamda arazide yol tutuşu iyiydi.
  • Arkadaşlar salcano ng 450 için 29 inch lastik nereden bulabilirim. markalılar 50 euro diyorlar. bisiklet o kadar etmez...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.