Şimdi Ara

29.90 tl ye yumatu uydu alıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
14.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldım bir tane dedem istiyordu :) Kendimede alacaktım ama vazgeçtim bu arada alışverişini 75 tlye tamamlayanlar için şuanda % 5 indirim var

Bu arada konuyu açan arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 26 Eylül 2010; 22:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

biss key falan girilebiliyor mu buna?

?????????????????????????????????????
    yok mu cevap verecek bir arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko
    tesekkurler,bide bunlara kablo lazım,ve ayar tabiki yakın bir uyducuya sorayım ayarı kaca yapar

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

bide ucuz canak tavsiyesi

aynı satıcıda çanak da var 19.90

http://urun.gittigidiyor.com/90cm-Offset-Canak-Anten-Ozel-Galvanizli-SOK_W0QQidZZ30831851

lnb de uygun 5.50

http://urun.gittigidiyor.com/Tekli-LNB-Dusuk-Desibel-SOK-FIYATA_W0QQidZZ30832518

• Bu satıcı ankarada mi. Nerede peki ulusta mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Bu satıcı ankarada mi. Nerede peki ulusta mi

Satıldığı bölge Ankara yazıyor ama benim aldıklarım Mersin'den kargolanmış.
    400 adetten sadece 55 tane kalmış 2 günde.
  • 1 er tanede ben çaktım hepsinden.
  • 3 gün önce botech 6600 almıştım teknosadan 49 tl'ye, bunun da fiyatı baya iyiymiş. Ama botech kadar iyimidir bilinmez elbette.
  • ürün bitmiş hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionking42

ürün bitmiş hayırlı olsun

İlk çıktığında uydular neydi şimdi oda içi anten fiyatına. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Açıyım tv izleyim tarzında köye yazlığa bağa bahçeye gider
  • ne çabuk tükendi akşam evden sipariş veririm diyordum...
  • Scart kabloyu da alsanız iyi ederseniz. Kutudan çıkmıyor sanırım.
  • Ürün elime ulaştı an itibariyle 3.5 TL kargo parası verdim.
  • Size ulaşan kargo makbuzunda satıcının bilgileri var mı, tel no vs ?

quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Ürün elime ulaştı an itibariyle 3.5 TL kargo parası verdim.
  • dün konya sokaktan 45 liraya bir uydu cihazı aldım. üzerinde sadece on board box yazıyordu yani markasına bile bakmadım. scart kablo ve 10 metre kablo ile 50 liraya karttan çektirdim. tv izleyen biri değilim ama dünya varmış arkadaş ya.150 tane kanal baktıktan sonra devamına bakmadım. neyse diyeceğim o ki konu açıp uydu almamı sağlayan arkadaşa teşekkürler
  • Satan kişinin telefonu var fakat yanlış girilmiş başında sıfır var 53306xxxxx gibi bir numara .ben fatura için arayacaktım ulaşamadım mail attım.Satıcıdan 2 adet aldım bir tanesinide pek önemsemediğim bir sorun var şöyleki ; kumandana kapatma tuşuna bastığımda cihazın lambası kırmızı olmuyor diğeri oluyor.Bunu satıcıyada bildirdim önemli bi sorun olarak görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Ürün elime ulaştı an itibariyle 3.5 TL kargo parası verdim.

siz ne zaman sipariş vermiştinizde elinize ulaştı bu gün
  • Biss key girilmediği için tavsiye etmiyorum.

Salonumda hdmi çıkışlı güzel bir uydu alıcı vardı; bunu da oturma odasına aldım, sadece kanalları göstersin yeter diye düşünerek...

Ancak Ntv ve Ntvspor'daki maçları izlemek için ille de salona geçmek zorunluluğu doğdu. İnsan çalışan cihaza kıyıp atamıyor da... Sinek küçük ama yine de mide bulandırıyor...

Ben tavsiye etmiyorum, 20 lira daha verin key girilebilen bir cihaz alın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 28 Eylül 2010; 13:35:33 >
  • Satıcıya mesaj atmıştım, az önce cevap aldım. Tekrar ilan vermiş. Ben de bi tane aldım hemen. 10 TL hediye çeki ile mükemmel oldu

Not : Fiyat 31 tl

http://urun.gittigidiyor.com/Yumatu-Onboard-Box-Uydu-Alicisi-Supper-Fiyat_W0QQidZZ30951721

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 28 Eylül 2010; 14:07:25 >
  • kargo ücreti de 4.98 tl olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.