Şimdi Ara

29.90 tl ye yumatu uydu alıcı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
14.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zorla satmıyorum kardeşim ayrıca o bir fırsattı 29.90 şimdi o fiyata satılmıyor ve kargo ücreti de değişti onun için böyle bir şey yapıyorum herkesin beyni senin kadar çalışıyor merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miquel

zorla satmıyorum kardeşim ayrıca o bir fırsattı 29.90 şimdi o fiyata satılmıyor ve kargo ücreti de değişti onun için böyle bir şey yapıyorum herkesin beyni senin kadar çalışıyor merak etme.

sen çok akıllısın, salak mıyız senden alalım kargoyu sen öde öyle alalım
  • benimkini bugun denedim,çok memnun kaldım.kanalları falanda güzelcene kurulmuş,ayarlanmış,kablo takmak yetti...

ama işin ilginç yanı,hiç bir yerinde yumatu yazmıyor
  • quote:

zorla satmıyorum kardeşim ayrıca o bir fırsattı 29.90 şimdi o fiyata satılmıyor ve kargo ücreti de değişti onun için böyle bir şey yapıyorum herkesin beyni senin kadar çalışıyor merak etme.

şuanki fiyatıda 31.00 Tl
    sende haklısın beyin bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

quote:

sen çok akıllısın, salak mıyız senden alalım kargoyu sen öde öyle alalım

evet sağlaksın.
  • kargo elime şimdi ulaştı ve bilin bakalım içinden ne çıktı bu kadarda adilik olmazki be kardeşim. bu arada bunu ne olduğunu bilen varmı. yaklaşık 100 kg ağırlığında kargoyu arkadaş aldı bu arada.

29.90 tl ye yumatu uydu alıcı

• Bu ne be :)
    Arkadaş açıp baksaymis keşke :)
  • quote:

kargo elime şimdi ulaştı ve bilin bakalım içinden ne çıktı bu kadarda adilik olmazki be kardeşim. bu arada bunu ne olduğunu bilen varmı. yaklaşık 100 kg ağırlığında kargoyu arkadaş aldı bu arada.

resimler küçük pek belli olmuyor ne oldugu

Edit:Satıcının günahını aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 4 Ekim 2010; 19:01:51 >

• Abicim 7 yıllık mühendisim, imalat yapıyorum böyle bir şeye ilk defa denk geldim çözünürlüğü yüksek bir resim koyabilir misin meraklandım iyice.

Bu arada benim ürünler 27 sinde almama rağmen elime ulaşmadı. Ayın 30'unda akşam kesilmiş kargo faturası ama yok ortalarda kargom!!! Satıcı kesinlikle art niyetli ve oyalayıcı. Yurtiçi yerine MNG ile yollamış zaten. Kargo şirketi de satıcıya atıyor suçu. Fatura kesildikten bilmem ne kadar sonra satıcı teslim etmiş ürünü falan filan. Halbuki kesme kardeşim faturanı madem öyle...

quote:

kargo elime şimdi ulaştı ve bilin bakalım içinden ne çıktı bu kadarda adilik olmazki be kardeşim. bu arada bunu ne olduğunu bilen varmı. yaklaşık 100 kg ağırlığında kargoyu arkadaş aldı bu arada.

• yüksek çözünürlükte resim koyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRPCOIN -- 4 Ekim 2010; 18:40:14 >

• büyük ihtimal sıvı basmak için kullanılan bi parça

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx_mx -- 4 Ekim 2010; 18:55:34 >
  • durum çözüldü arkadaşlar şimdi mersin mng kargo gündoğdu şubesinin müdür arad sizin kargonuz burada size yanlış kargo göndermişler diye ben dedim benim kargo gelene kadar bu kargo elimde rehin. Dedi işleri dahada zorlaştırmayın falan tmm dedim ya lanet olsun. Satıcının bir suçu yok yani tek suçu bana yurt içi kargo ile gönderdim deyipte mng kargo ile göndermesi. Birde burdaki kargo şubesinden aradılar sizin kargonuzun ücreti varmış diye dedim demin baktınız gönderici ödemeliymiş diye hayır efendim yanlış bakmışımz falan derken benim şarteller iyice attı kargoyu buraya getirirmisniz falan dediler dedim 100 kiloluk şey arkadaşım taksiyle getirdi hem yanlış bakmışssınız hem para istiyosunuz hemde yanlış kargo dedim sora arayın şu anda çok gerginim tmm efendim yarın arayalım falan dedi.şidmi kargoyu almaya gelecekler burdaki mng kargodan benim kargoda yarın muhtemelen elime ulaşır dedil mersineki müdür hiç sanmıyorum ama neyse çarşamdan önce gelmez sanırım.

şimdi bir yanlış iş yüzünden oluşan zararlara bak.

Taksi parası- 12 lira
    Psikolojik olarak sinir
    Zaman kaybı.
    Telefonla orayı burayı aramaktan giden 50 küsür kontör.
    ve gelecek olan kargoyada ödeyeceğim 8 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRPCOIN -- 4 Ekim 2010; 18:58:36 >

• kargo nekadar tuttu ?

ayrıca bu bir makina parçası ortada kama kanalı var biryere takılıp silindir görevi yapan bir parçaya benziyor
    geçmiş olsun
  • bu şey herneyse çok para eder bişiye benzio
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamiy

kargo nekadar tuttu ?

ayrıca bu bir makina parçası ortada kama kanalı var biryere takılıp silindir görevi yapan bir parçaya benziyor
    geçmiş olsun

kargo gönderici ödemeliymiş bended üşünüdm len dedim heralde kargoyu zamanında göndermedi diye hatasını telafi etmek için kargo parasını ödedi ama nerdeee
  • gelişmeler.

İçinden bir tane zarf buldum bir adres falan yazıyor ve zarfın içinde bir fatura
    Şöyleki;

fan (döküm) 1 adet 2250 tl
    diffizör (döküm ) 1 adet 750 tl
    burç 2 adet 250 TL

• Valla benim kargo 5 gündür yurt içi kargonun mersin şubesinde bekliyor. Oradaki elemanlar el koydu galiba. Denizliye bir türlü gönderemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow3804

Valla benim kargo 5 gündür yurt içi kargonun mersin şubesinde bekliyor. Oradaki elemanlar el koydu galiba. Denizliye bir türlü gönderemediler.

Benim kargoda hala mersin gündogduda gözüküyor, yarın arayıp bi hesabını sormak farz oldu
  • bizim kargoda yerinden kıpırdamıyor mersinde çakılı kaldı yurtiçini aradık ama geri dönüş yapmadılar...
    banim anladığım satıcı gitti gidiyordan parayı çekmek için kargoya fatura kestiriyo ama ürünü vermiyor..
    kargoda olmayan malı gönderemiyor.. yoksa yurtiçine bugün verilen ürün 1 gün sonra eline mutlaka ulaşıyor..
    büyük aksilikler olmadıkça...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 4 Ekim 2010; 19:58:44 >
  • Benim kargoda mersinde duruyor. Yurtiçi kargoya uğradım, göndericiyle görüşmeniz lazım dediler. Biraz önce satıcıya mesaj attım. İnşallah sorun çözülür.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.