Şimdi Ara

287 TL TaoTronics Soundliberty 97 Bluetooth Kulaklık Gürültü Engelleme aptX IPX8 29 Saat Müzik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
8
Favori
48.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lithium

Ben 30 dolar civarı+ vergiye aldım. Plati.ru’dan 6$/5$ hesap aldım. Normal kendi hesabımdan alsam 315 TL ye geliyordu. Benim bunu alma sebebim tamamen şarj. Şarjı uzun giden istiyorum ben bunun 15 saat gidiyor direk. Enes Özen’e sordum Sonic mi alayım yoksa Liberty 97 mi yoksa edifier x3 mü diye sordum. Sonic, diğer ikisinden daha üst seviye kıyaslanmaz dedi. Qcc3040 chipsetinde şarj saha uzun gidiyormuş sanırım.

hocam aldıgınız link var mı aliden?

başka arkadaş da bi model daha yazmıştı yukarda , Hb'den ama yine, 3040 çipli,,

ama
    öyle olunca başladık yine, 150tl lik bişiy alıcaz stabil dedik, azdaha ver azdaha ver diye diye,

245e çıktık anker 97 dedik
    yok
    300 küsür ver
    azdaha ver garantisiz sonic,

arkadaşsın gönderdiği modele baktım hb de 450 tl civarı..
    bu işin sonu yok

onu almaya kalksak, bu sefer de "ya o kadar vermişken "az daha ekleyin" ANC li olanlardan alın diyenler çıkacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 24 Mayıs 2021; 11:32:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001768277903.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.405c2e0e1YQkxE

Hocam dediğim gibi ben şarj için aldım bu kadar çıkmaya gerek yok aslında dolapta edifier x3, liberty 53 pro, tronsmart spunky Beatler filan 150-200 TL arası satılıyor. Bazısı 2.el bazısı kapalı kutu aliexpress’ten getirilmişler. Onlara da bakabilirsiniz sıkı pazarlıkla ucuza gelir. Ben dediğim gibi 200-300 arası vermeyi gözden çıkarmıştım. Hediye çeki olayını yapabilsem 97 yi alırdım hb’den ama olmayınca 275 ona vereceğime 300 e Sonic alırım dedim. Sonic normalde pahalıydı daha önce de almaya niyetlenmişim de 400 TL civarına geliyordu vazgeçmişim şimdi indirime girmiş biraz ondan da aldım. Eğer aliexpress’ten alacaksanız plati.ru dan hesap alın mutlaka 5 dolar indirimli olur. Forumda da Aracı olup satan vardı. 20 $ kuponlar kalmamış piyasada ondan olsaydı yarı fiyatına gelirdi. Ayrıca satan mağazada 17 TL indirim yapıyor galiba o kuponu da ekleyin mutlaka. Kuponsuz 315-330 TL civarı olması lazım. Hesabın jeton sayısına göre oynayabilir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 24 Mayıs 2021; 11:56:32 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Lithium kullanıcısına yanıt

teşekkürler,

TWS kulaklıklarda çift BT chip oldugundan sorun cıkma ihtimali daha yüksek oldugundan aliye sıcak bakamadım.

bakayım hocam  

245tl HB garantili 97

vs

gümrük vs 345tl ye ulaşabilecek garantisiz sonic

• öyle düşünmeyin dostum spoty ve tidal arasındaki bariz farkı s101 ile gece ve gündüz gibi anlayabiliyorum. bu durumu da aptx desteğine bağlıyorum. teknik verilere bakacak olursak aptx ve aptx hd arasında çok faark var ama duymak lazım tabii. ve spoty ile değil de tidal gibi uygu lamalarda daha iyi anlaşılır kanaatindeyim.

• gokayozyer G kullanıcısına yanıt

hocam aptx vs sbc farkı için mi dediniz,

ben aptx ve aptxhd için dedim, o farkı anlamak için harbi iyi çok üst seviye kulaklık ve audiophile olmak lazım.

Anker Sl97 de zaten aptx var. 9020 chiple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 24 Mayıs 2021; 14:49:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Hangisi için dediniz hocam? Sonic mi liberty 97 mi? Ona da baktım da hem çubuk şeklinde hem de şarjı 5 saat gidiyor yazıyordu ondan düşünmedim ama aliexpress’ten Türklerin aldığı en çok satan model bu olabilir .

Liberty 97 için dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANC var mı yoksa hileli reklam mı

• mic çöp

aac ve sbc kodekleri birbirine çok yakın veri aralığı sunuyor. aac yi apple kullanıyor ve sbc den biraz daha iyi. aptx diğer ikisinden 4te 1 oranından daha iyi yanılmıyorsam veri aralığı konusunda.. aptx hd ise aptx e göre %50 oranında daha iyi kağıt üzerinde. yani sbc ile aptx bağlantı arasında fark oldukça belli iken aptx hd bağlantıda tidalde falan oldukça bariz fark olur düşüncesindeyim.

53 pro da 200 TL ye düşmüş hb’de ona da bakabilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sonuç olarak 53pro mu 97 mi alınır 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: holocoust1903

Sonuç olarak 53pro mu 97 mi alınır 😁

zor ama amazon usa puanlarıona

ses kalitesi incelemelrine bakınca 97 diyorum ben.

ha bir de cvc8.0 farkı var galiba.

ama en önemlisi konusma ses kalitesinden daha onemliyse cubuk tipi tercih edilebilir sanki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 24 Mayıs 2021; 19:32:34 >
  • 53 pro var memnunum ama telefonunuz da önemli bende iphone var daha kutudan çıkarırken şarkı çalmaya başlıyor telefon ben öyle yapıyorum çünkü ama bugün mi kulaklık android telefonda bırak bu kadar kolay görüp aktif olmayı uğraştı sahibi bir ton eşleştirecem diye onu da yapamadı mı bilmem.

• sb 97 ye 30 tl de kuponlar var düşüyor hocam  

• bende qcy ilk çıkan seriden var bu iki kulaklıkla çok fark varmıdir ses kalitesi olarak deezer dinliyorum genelde almaya değerse geceelim

• Kulaklığı teslim etmişler akşam eve gidince inceleyeceğim bakalım bahsedildiği gibi çok iyi bir ürün mü

• aptx olanı alın aac windowsta çöp malesef windowsun aac desteği yok sbc'de ses çok kötü.

• Oix kullanıcısına yanıt
    Buraya da deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim

• Tabi gider gitmez incelemeye başlıyorum Apple dahil 2 Bluetooth kulaklıgim var onlarla karşılaştıracagim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.