Şimdi Ara

28 yaşında looser olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 28 yaşındayım ama en fazla 19-20 yaşında bi velet gibi gözüküyorum. Sakalım var çok şükür baya gür sakalım üstüne saçımda da kellik var ama yine de 18-19'dan fazla göstermiyorum. Kurumsal bir firmada çalışıyorum, beni tanımayanlar hep stajer sanıyor beni. Diğer stajerler bi yerine bile takmıyor, hiçbiri sözümü dinlemiyor 20 yaşındaki stajerler bile nerdeyse ezecek beni bana emri vaki konuşuyorlar hatta. Biraz kalıplı 190 boyunda 100 kilo olsam hepsi karşımda sıraya dizilirdi ama 170 boyunda 60 kilo ve babyface sakallı hafif kel 18 yaşında stajer gibi gösteren bir ezik olduğum için hiçkimse takmıyor beni. sanırım 50 yaşına gelip buruş buruş olunca saygı duymaya başlayacak insanlar.

Ama diğer yandan müdür/patron tarafından seviliyorum efendi olduğum için. Tek sıkıntı alt kademedeki insanlar beni ezmeye çalışıyor. Garibanın garibanı hunharca ezmesi durumu gibi bi şey. Askerde de gariban uzman çavuşlar ve erler benden nefret ederdi onun dışındaki yüksek rütbeli subaylar severdi hep beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 5 Şubat 2023; 15:16:44 >

• 60 kilo ne aga ekmek yesene

• No ss no güven

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 31 çok çekiyormusun hocam ?

• Şöyle konuları ss olmadan açmayın diyoruz yıllardır
    Bi foto at hocam bakalım öyle misin belki kendi kafanda öyle düşünüyorsundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözümün spor,spora git tüm sorunlar çözülür.Özguvenin artar hem.

• 70 kiloya çık.
    Polat Alemdar gömleği giy.
    Metal kordonlu saat tak.
    Yüzüne dikine çizik at.
    Solaryuma gir bronzlaş/esmerleş.
    Saçı komple sıfıra vur, sakalları iyice uzat.
    Cebine sila......

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.