Şimdi Ara

28 oyunculu Laz Kit filmini sadece 27 kişi izledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük umutlarla çekilen ve oyuncu kadrosunda Tuğba Özay, Çılgın Sedat ve Bengier gibi isimlerinde yer aldığı 'Laz kit' filmi gişede adeta hüsran yaşadı. Filmi 13 günde sadece 27 kişi izledi.

28 oyunculu Laz Kit filmini sadece 27 kişi izledi

7 sene önce Sakarya’nın Akyazı isimli ilçesinde çekilen ancak 27 Aralık 2019’da gösterime girebilen 25 oyuncunun rol aldığı ‘Laz Kit’ filmi gişede beklenenin gerisinde kaldı.

BİR HAFTADA SADECE 27 KİŞİ İZLEDİ!

Amerika’dan küçük bir köye geldiği zaman beklenmedik olaylarla karşılaşan Kalemiti Ceyn’in hayatını anlatan Laz Kit filmi, yayınlandığı ilk haftada gişenin çok gerisinde kaldı. Box Office Türkiye’nin verilerine göre, 25 kişinin rol aldığı ve 11 sinemada gösterilen filmi bir haftada sadece 27 kişi izledi, 454 lira hasılat yaptı.

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/tugba-ozay-ve-cilgin-sedatin-rol-aldigi-laz-kit-filmi-gisede-husran-yasadi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük umutlarla çekilen

Bu kelimeden sonra zaten niye seyredilmedi anlayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Büyük umutlarla çekilen

Bu kelimeden sonra zaten niye seyredilmedi anlayın
    Fragmanını izlemedim Lazkitin fakat youtuber filmlerinden ve Recep İvedik 6 dan komiktir kesin

• Aileleri bile gitmemiş :D
  • deniz_bjk1903 kullanıcısına yanıt
    Rekor başkasında bu arada ;
    https://www.cnnturk.com/magazin/3-vakte-kadar-filmi-1-kisi-tarafindan-izlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 17 Ocak 2020; 1:35:12 >
  • 27 kişi tarafından izlenen ‘Laz Kit’in yapımcısı Zeki Akıncı, filminin arkasında olduğunu söyledi: “Bu ülkede küfürsüz film sanat sayılmıyor. İzlemeden alay etmek çok kolay. Filmi ekipten hayatını kaybedenler anısına vizyona soktum.”
  • Canı sıkılan film çekiyor. Kalite yerlerde. Fragmanı bile yarıda bıraktım. 👎

• Daha ne olsun. Aslında sadece 1 kişi izleyip diğerlerine anlatsa daha verimli olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 12 Ocak 2020; 2:2:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

27 kişi tarafından izlenen ‘Laz Kit’in yapımcısı Zeki Akıncı, filminin arkasında olduğunu söyledi: “Bu ülkede küfürsüz film sanat sayılmıyor. İzlemeden alay etmek çok kolay. Filmi ekipten hayatını kaybedenler anısına vizyona soktum.”

Şuna sanat demiş bir de.

• Keşke vizyona sokup ekstra masraf etmeseymiş. Yütüp te "Arkadaşlarla kendi aramızda film çektik" diye yayınlasa imiş belki seyreden , hatta "Tamamını seyretmedim ama o kadar uğraşmışsınız, emeğinize sağlık" diyen çıkarmış. Bunu vizyona sokmak biraz seyirciye hakaret gibi olmuş. Üzerine bu açıklamayı yapmak ise tüy dikmiş.
  • yazık o 27 kişiye
  • 57'ye çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

57'ye çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 17 Ocak 2020; 20:40:40 >
  • Fragmanın 5. saniyesindeki Çılgın Sedat'ın gülmesiyle videoyu kapatmam bir oldu.
  • Bence mesela oğuzhan Uğurun, Cumali ceber filmlerinden daha komik 👍
    Ha bu film 2012 yılında çıksa bu kadar göze çarpmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 25 Ocak 2020; 6:18:32 >
  • net'e düşse de izlesek
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Boş vaktin çok galiba
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    İzledin mi bari

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

İzledin mi bari
    izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

57'ye çıkmış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.