Şimdi Ara

27inc casper M.CS-QHD270-M2758QP 2k 144hz 1ms inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
5
Favori
17.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inceleme videosu eklenmiştir çok amatörce fikir vermesi açısından yararlı olur diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcaka28

inceleme videosu eklenmiştir çok amatörce fikir vermesi açısından yararlı olur diye düşündüm.
    144 gerçekten de 144 gibi çalışıyor mu? :D saçma soru oldu ama ne bileyim renkler nasıl tepkime süreleri falan ghosting?
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    hocam sakamısınız :D renkler güzel 144hz den gecen biri sence farkı anlamazmı :D hiç bir sıkıntı yok bendeki monitörde 1 adet ölü piksel var
  • quote:

hocam sakamısınız :D renkler güzel 144hz den gecen biri sence farkı anlamazmı :D hiç bir sıkıntı yok bendeki monitörde 1 adet ölü piksel var
    ya ne bileyim belki 144 fakedir, efektid 100 falan veriyordur insan kıllanıyor sonuçta. eski monitörünle renkleri kıyasladığında çok iyileşme var mı mesela?bunun ucuz 60hz olan versiyonu vardı teknosada renkleri soluktu onun çünkü aslında 3 ms bir de o kıyaslanmaz tabi.

geri versen almaz mıydı satıcı şu 14 gün muhabbeti varya.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    renkler iyi nvidiadan balans yapabilirsin bilmiyorum ama 144 hz işte efektif olcanı sanmıyorum. zaten monitörü degiştircem haber bekliyorum satıcıdan ölü pikselsiz alıcagım fabrikadan test edip öle yolluyacaklarmıs
  • quote:

renkler iyi nvidiadan balans yapabilirsin bilmiyorum ama 144 hz işte efektif olcanı sanmıyorum. zaten monitörü degiştircem haber bekliyorum satıcıdan ölü pikselsiz alıcagım fabrikadan test edip öle yolluyacaklarmıs
    hocam sizin aldığınız satıcı casper bayii muhtemelen ellerinde vardır ama açmak istemiyorlardır. ben satın almadım ama aradım benim alacağım monitörü açıp kontrol edip yollar mısınız dedim. normalde açmamaları gerekiyormuş ama kabul ettiler. yine de sipariş geçmedim mevcut monitörümü satmadan ve monitör hakkında daha fazla değerlendirme görmeden almak istemiyorum. değişim/iade işi için hemen kabul ettiler mi yoksa direttiler mi ?

bu arada videoda göründüğü kadarıyla ölü pikselleriniz aynı bölgede 7 8 pikseli kaplıyor gibi gerçekten rahatsızlık verici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 24 Ocak 2019; 17:28:34 >

• marxx kullanıcısına yanıt
    evet casper bayiye yoollayacağım aldıgım magazayla konustum saolsun casper la konusmus müdürle ümraniyedeki subesine göndereceğim onlarda yenisini kontrol edip gönderecekler ben memnun kaldım açıkçası monitör çok iyi testlerini yaptım bu dediklerim 1 hafta içinde oldu konusmalar felan hem monitörü beklememiş olcagım yani direk kargolayacaklar.
  • sitesine de gittim ama bulamadım yada ben göremedim. TN panel herhalde dimi bu?

edit: 1400tl fiyatı varmış, TN belli ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 29 Ocak 2019; 11:38:40 >
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    1750 TL fiyatı var evet tn dandik bir panel değil sen 3ms 75 Hz modeline bakiyosundur bu 2k 144hz 1 ms

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan gittigidiyorda 1650 lira civarına geliyor %5 indirim görünüyor 500 tl üzerine.
  • marxx kullanıcısına yanıt
    kacırma bence bu fiyata böyle monitör bulamazsın.
  • Arkadaşlar bugün bende bu monitörü aldım ve kurdum ilk izlenimlerim fiyatına göre gerçekten çok iyi monitör.Bir sorun çıkmadı bende biraz düşündürdü beni alırken yeni bir ürün oldugu için ve daha hiç yorum olmadıgı için ama iyi ki almışım rahatlıkla alabilirsiniz.
  • Bu monitörü kullanan arkadaşlar; monitörün g ysnc desteğinin olup olmadığını test ettiniz mi acaba ?

• EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Destekliyor foto attım.

• quote:

Destekliyor foto attım.
    Hocam peki daha önce farklı bir marka 27" 2k monitör tecrübe ettiniz mi? Öyleyse eğer bu monitörü muadilleriyle kıyaslayabilirmisiniz acaba..

• EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Hayır etmedim ancak dediğim gibi kalitesi gayet iyi pişman olan duymadim

• Monitör g sync destekliyor fakat g sync performansı nasıl bazı monitörlerde g sync açıldığında ekranda gidip gelmeler yaşanıyor sorunlar oluşuyor acaba bu monitörü g sync açıp oyunlarda denediniz mi bir sıkıntı var mı

• kdrrsln kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sorun yok gayet stabil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.