Şimdi Ara

27 inc 2k Oyun+Ev Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 27 inc 2k ips panel kavissiz ve pivot özellikli 3500-4000 TL arası monitör almayı düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz? Parlaklık Yenileme Hızı Tepki Süresi Kontrast vb birçok detay var işin içinden çıkamadım f/p olarak önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi free_whitewolf -- 9 Ocak 2021; 20:6:38 >

• lg 27gl850 veya lg 27gl83a öneririm. gl83a modelini kendin kullanıyorum. memnunum. ancak aşağı yukarı asansörü var ama sağa sola dönmüyor.

• FightLaB kullanıcısına yanıt

bunun 32 inç olanı daha ucuz! nasıl oluyor acaba oyuncular 32 çok büyük diye tercih etmediği iççin ellerinde mi kalıyor ?

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-viewsonic-vx3258-2kpc-mhd-32-1ms-qhd-freesync-curved-oyuncu-u-fiyati,555329134.html

• Panel farkı var. Biri VA panel biri IPS

• Dell s2721dgf öneririm.incelemelere bir göz atın derim.
  • FightLaB kullanıcısına yanıt

Ben de aynı ekranı kullanıyorum, ips glow denilen ışık sızması neredeyse yok, ayrıca fiyatına göre kontrast siyah kalitesinin Nano IPS LG 27GL850-B'den iyi olması da bir avantaj, kontrast farkı film izlerken de kendini belli ediyor. İncelemelerde ergonomisi iyi değil deniyor ama bence tek kusuru ayar düğmelerinin tek yerine çoklu olması, bu da ayar yapmayı zorlaştırıyor. Viewsonic sanırım bu modelde kendi ürettiği paneli kullanmış, bir sonraki ekranım yine Viewsonic olur, curved yerine flat modellere de ağırlık verdiği için bu markayı ve kalitesini seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Ocak 2021; 15:10:2 >
  • Hocam 27" te asusun VG27AQ modeline bakabilirsiniz. 27" 2K IPS panel sağlam bir panel.

• Hepinize çok teşekkür ederim. Hepsini inceledim. 27GL83A-B de karar kıldım bir aksilik olmassa.

• free_whitewolf kullanıcısına yanıt

Selam aldınız mı monitör acaba

• free_whitewolf kullanıcısına yanıt

Sizin monitorle LG 27GN880-B arasinda kararsiz kaldim, cikamiyorum..

Anlamiyorum ki, neredeyse ayni paneli 1 sene sonra tekrar satisa cikartiyorsun ama bir onceki senenin monitorunde olan baglanti ozelliklerinden kisiyorsun. Nasil bi pazarlama stratejisidir anlamiyorum ki 

Bu arada kimse deginmemis ama LG 27GN880-B modeline bakma firsatiniz oldu mu?

• VG27AQ modeli favorimdir.

• Elguug kullanıcısına yanıt

LG 27GN880-B nin dışında aynı paneli ve aynı giriş/çıkış portlarını içeren 27GN88A-B modeli var. Amazon.com.tr üzerinden 6000+₺ ye yurtdışından satın alabiliyorsunuz.

Ben, usb hub ihtiyacım olmadığından 27GN880-B aldım. Paugge usb-c to display port DP1.4 kabloyla birlikte kullanıyorum. Çok da memnunum. (şansıma IPS Glow, ölü piksel vs. yok)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.