Şimdi Ara

Konu silinebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
4
Favori
20.356
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir bomba daha bırakıp kaçayımKonu silinebilir 

Kabloda Uzaklık & Sinyal İlişkisi (Her zaman Fiber Optic DP1.4 & DP2.0 ve Fiber Optic HDMI 2.1 kablo seçin)

Konu silinebilir

HDMI 2.1 ve DP 1.4 & DP 2.0 Fiber Optik Kablolarda 

Sinyal Düşüşü Olmaz

Sıkıştırma ve Sinyal Dönüşümü Olmaz

Düşük Güç Tüketimi Sağlar

Elektromanyetik Girişim Olmaz

Radyasyon Olmaz

• itopyadan ilk alan bendim @bjkyener hocam söyledikten sonra bakalım kaç gün içinde kargoya verecekler ben birde erzurumdayım artık itopya standart'ında 2 hafta sürer gibi geliyor :D

istanbulda olanlar için dell ile muhattap olacaksak işlemler daha kolay olurda benim erzurumda dell ile uğraşmam bakalım beni ne kadar yoracak umarım sorunsuz düzgün bir ürün gelir

• mserifoglu kullanıcısına yanıt

4500 tl sahibinden com da bir arkadaş satıyor istanbul bayrampaşada ben onu alacaktım ama 1000 lira daha fazla para veremedim bütçe ve internetteki flickering dedikleri sorunlardan ötürü

o fiyatın altına da bence kısa zamanda düşmez belki black friday de oda dolar bu kurlarda olur yeni model çıkartırlarsa

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-monitor-samsung-27-odyssey-g7-2k-1ms-240hz-g-sync-qled-1000r-curved-va-912532185/detay/

ben çok niyetliydim almaya ama arkadaşı gönderecektim covid'liyim dedi üstüne 1000 tl fazla paara vermek dedim bu işte hayır var dell alayım istersen sen bir bak

ben telefon pazarlığı ile 4500 düştüm belki sen daha da uyguna alırsın sanırım 4400'e alanlardan ama emin değilim çünkü bu fiyata başka satan yok

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bu monitörü kullanıyorum. Bunu satıp önerdiğiniz monitöre geçilir mi?

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag272qp-27-165hz-1ms-hdmidisplay-freesync-qhd-monitor-p-HBV00000PQYXY?magaza=BCS

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Muhtemelen 4400 den alanlardan, o fiyata düştüğü günlerde çok fazla g7 ilanı açıldı, arama alarmı kurarak takip ediyordum. Ama 100-150 liradan aşağı olmayacak olan kargosu ile MM in sıfır 4800-4900 liralık indirimi karşısında pek bir anlamı kalmıyor. Belki bahaneyle flat modelleri çıkana kadar beklemiş olurum o yüzden de çok acele etmiyorum.

• J.sins kullanıcısına yanıt
    Tabiki
  • 21 adet satılmış o günden bu yana :)

• J.sins kullanıcısına yanıt

Hayır 2 -3 yıl bekle kullandığınız monitör güzel

• R-10 kullanıcısına yanıt

2 günde 23 tane satmış 10 günde bitirirler ayrıca sonlara doğru fiyatı yükselebilir

• bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt

Ben de ilk alan bendim sanıyordum. Almadan önce stok 100'dü benden sonra 99'a düştü. Konu silinebilir 

• Ölü piksel ya da ips glow olsa dell direkt değişim yapar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam hocam teşekkür ederim. Sizin fikrinize her zaman önem vermişimdir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar fotorafçılık için kullanılabilir mi referans monitör değil sonuçta ama referans monitörlerdeki düşük hz ve yüksek rakamlar bana çekici gelmiyor. Ne dersiniz??

• Site ne kadar yüksek komisyon ekliyor taksite.

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Arkadaşlar fotorafçılık için kullanılabilir mi referans monitör değil sonuçta ama referans monitörlerdeki düşük hz ve yüksek rakamlar bana çekici gelmiyor. Ne dersiniz??

Ayarları kendiniz yapacaksanız alınır tabiki. Dell u2520d nin panel özellikleri bu monitöre göre uçup kaçmıyor. Kalibrasyon meselesi var işte, artık oyuncu monitörleri eskisi gibi değil. Grafik tasarım işleri ile amatör şekilde uğraşan kişiler için bile yeterli hale gelmeye başladı.

Hocam Dell'in yanında gönderdiği kablonun bu standartta olacağını sanmıyorum daha önce hiç DP da kullanmadım HDMI ile görüntü aldım. Bir iki F/P kablo tavsiye edebilir misin?

• Alıntı

metni:
    Kargo Tutarı:16,99 TL

3600 liralık ürüne kargo ücreti almak çok garip gerçekten. nasıl bir işe giriyoruz Allahım yardım et

• quote:

Orijinalden alıntı: Mosquerto

Hocam Dell'in yanında gönderdiği kablonun bu standartta olacağını sanmıyorum daha önce hiç DP da kullanmadım HDMI ile görüntü aldım. Bir iki F/P kablo tavsiye edebilir misin?

DisplayPort 1.4 fiber optikler şuan çok pahalı 40 dolar (Geriye dönük hepsini destekler)

HDMI 2.1 kablosu 8k 48Gbps Fiber optik 45 dolar (Geriye dönük hepsini destekler)

Moshou DisplayPort 2.0 20 dolar (Geriye dönük hepsini destekler)

https://tr.aliexpress.com/item/1005001632339189.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 25 Nisan 2021; 15:33:14 >

• tracy kullanıcısına yanıt

Anlamak zor gerçekten ben de çok garipsemiştim.

Sanıyorum UPS ile gelmişti.

Bu model ile gelen kablolar bu standartta mı hocam?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.