Şimdi Ara

260.89 64 bit nvidia ekran kartı sürücüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 64 bit işletim sistemi (win7) kullanıcıları düzgün çalışan güncel nvidia ekran kartı sürücüsünü bu linkten indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhanx -- 28 Kasım 2010; 16:22:23 >

• En yeni derken? Su an 263.09 var...

• aklınca kendi hesabından upload edip sonra bize indirtip puan kasmaya çalışıyodur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiesTorN -- 28 Kasım 2010; 16:05:18 >
  • Konu dışında olsak

"Hangi mağaradan çıktın?"

"Neti yeni mi bağlattın?"

derlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanx

64 bit işletim sistemi (win7) kullanıcıları düzgün çalışan güncel nvidia ekran kartı sürücüsünü bu linkten indirebilirsiniz.

/>

• paylaşım yapmaya bu şekilde bir giriş yaptım kendimce evet amacım çene yarıştırmak değil kesinlikle. ileride herkesin işine yarayabilecek daha güzel paylaşımlardada bulunabilirim kimbilir!

sizlerde paylaşımlarda bulunun belki benim işime yarayacak güzel programlar yada sürücüler olabilir elinizde!

kolay gelsin

• nvidia'nın sitesinden 800kb ile indirmek varken hotfile'dan 80kb sarmaz milleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanx

paylaşım yapmaya bu şekilde bir giriş yaptım kendimce evet amacım çene yarıştırmak değil kesinlikle. ileride herkesin işine yarayabilecek daha güzel paylaşımlardada bulunabilirim kimbilir!

sizlerde paylaşımlarda bulunun belki benim işime yarayacak güzel programlar yada sürücüler olabilir elinizde!

kolay gelsin

adult içerik paylaşırsan tutar hacu benden söylemesi
  • önerileriniz için teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

nvidia'nın sitesinden 800kb ile indirmek varken hotfile'dan 80kb sarmaz milleti

fileserve de özellikle download hızı güzel olmadı daha sonraki paylaşımları o siteden ayarlamaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozhanx -- 30 Kasım 2010; 20:16:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.