Teğmen
04 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
64 bit işletim sistemi (win7) kullanıcıları düzgün çalışan güncel nvidia ekran kartı sürücüsünü bu linkten indirebilirsiniz.
bilgisayara format atıp oyunu yeniden kurduğumuzda her seferde bu patchleri indirmek için bir gece pc yi açık mı bırakacağız, yoksa bunun kolaylığı var mı?

kurulum klasörünün içine baktığımda 1 gb lık 2.4.1 patch gibi ismi olan bir dosya var onu bir yere kopyalasak sonra yeniden oyunu kurduğumuzda güncelleştirirken işe yarar mı ?

yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevap verirlerse sevinirim.

saygılar...
arkadaşlar iyi günler

n95 telefonum var samsung sbh500 bluetooth kulaklık aldım. ancak bir türlü eşleştiremiyorum telefon kulaklığı görmüyor motorola ve southwing kulaklıklar kullanmıştım bu problem karşıma çıkmamıştı.

bu konuda öncerisi olan varsa önce onların mesajlarını okumak isterim yoksa bana hangi bluetooth kulaklığı önerirsiniz?

not:kulaklığı müzik dinleyebilmek adına istiyorum özellikle southwing sa505 şuan ki düşüncem
not2: hem samsungu hemde nokia yı ilgilendirdiği için iki konuya da mesaj attım moderatör arkadaşların anlayışla karşılayacağını düşünüyorum

saygılar.
arkadaşlar iyi günler

n95 telefonum var samsung sbh500 bluetooth kulaklık aldım. ancak bir türlü eşleştiremiyorum telefon kulaklığı görmüyor motorola ve southwing kulaklıklar kullanmıştım bu problem karşıma çıkmamıştı.

bu konuda öncerisi olan varsa önce onların mesajlarını okumak isterim yoksa bana hangi bluetooth kulaklığı önerirsiniz?

not:kulaklığı müzik dinleyebilmek adına istiyorum özellikle southwing sa505 şuan ki düşüncem
SLM

OTTOMAN FAMİLYASINA KATILAN OTTOMANnew İSİMLİ GUİLDİMİZ E YOLUNDA BAŞARILAR DİLİYORUM.

GUİLDLER VE OYUNCU LEVEL SINIRLAMALARI ŞU ŞEKİLDE OLACAKTIR BİLGİNİZE:

1) OTTOMAN_TR ---> LEVELİ 52 İLE 70 ARASI OLAN ARKADAŞLAR ALINACAK,

2) OTTOMANjun ---> LEVELİ 32 İLE 51 ARASI OLAN ARKADAŞLAR ALINACAK,

3) OTTOMANnew ---> LEVELİ 5 İLE 31 ARASINDA OLAN ARKADAŞLAR ALINACAK,

GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN İRTİBAT NİCKLERİ:

OTTOMAN_TR

ozhan
brokenheart1
hakki
_ALPeRTuNGA_

OTTOMANjun

SteelHelm
all_twoo_3
freedomm17

OTTOMANnew

darkk1ng
TurksOFstar

NOT: GUİLDLER ZİNCİRİMİZE SEVİYELİ, SAYGISINI HER DURUMDA MUHAFAZA EDEBİLECEK, OYUNA SIK GİREN ARKADAŞLARI BEKLİYORUZ.

NOT: EĞER ULAŞAMADIĞINIZ BİR NİCK OLURSA DİĞERLERİNE DE ULAŞMAYI DENEYEBİLİRSİNİZ.

SAYGILAR...
1-guild mercenery

gold ve gp karşılığında guild store dan alınır
lvl3 veya daha yüksek guildler bunu kullanabilir
aktive edildikten sonra 20 dakika aktif kalır
mercenary lerin yetenekleri guild leveline bağlıdır
mercenary ler anca hp leri 0 olduğunda yada master öldüğünde ölürler
sadece guild war ve job war da kulanılabilirler yaratıklarla savaşırken kullanılamazlar

2-guild, union amblem

gp ve gold karşılığnda alınır
lvl 4 ve üzeri guildler bundan yararlanabilir
c:\program files\silkroad klasörüne 16x16 lık guildmark yada unionmark ismiyle bir resim konulur
oyundan alının guild amblem itemi ile kayıt ettirilir
bu işlem 5-10 dakika alabilri ondan logo bu süre içinde beyaz olarak görünebilir

3-guild store

guild amblem kayıt itemi
mercenary scroll
members recall scroll satın alınabiliecek olan yer

4-member recall ability

bu da gp ve gold karşılığı alınır
lvl5 ve daha yüksek guildler kullanabilir
satın alındığında masterın inventorisinde belirir
master bunu şehirlerde kullanabilir
kullanıldığında 3 dakika geçerliliği vardır 3 dakika boyunca kabul yada red edilmezse iptal olur
her guild üyesine gitmek isteyip istemediği sorulur kabul eden guild üyeleri masterın yanına ışınlanır

5-gp kullanımı

herkes kendi sp sini gp olarak guild e bağışlayabilir harcadığı sp kadar gp guild e eklenir

isteyen burdan orjinaline bakabilir

http://www.silkroad online.net/news/hugescale_update.asp?HsUpdate=Guild&upFaction=Battle
benim yeni haberim oldu. belki içinizde haberi olmayan vardır diye düşünerek buraya koymayı uygun buldum.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Detailed Look At Experience Helper Event

Date : 7/11/2006

inquiry : 59787

Hello This is Silkroad online

Online game is based on community, and new users must actively participate, but current users can also enjoy the game through market economy and community.

From July, public relations of GNGWC is in progress through various media, and the number of registrations of new users is increasing.

To satisfy new users, we have prepared an experience helper event, to help leveling up of new characters.

[Period of Event]

7/12/2006 ~ 8/30/2006

[What is experience helper event?]

When new character is created, to help the character level up faster, a 1-day gold time and silver time will be automatically created in the inventory.

[How to use experience helper]

You can use experience helper by clicking right mouse button, and there are following restrictions to use.

- trade inexecutable
- level restrictions
- storage keeping inexecutable

>>>yukarıda belirtilen tarihler arasın da yeni açılan çarlar için bir günlük ticket verileceği belirtilmiş>>>
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
bugün yeni bir server açılacakmış herkes için hayırlı olsun.
Hakkında
Meslek: veteriner hekim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 221
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.318 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.