Şimdi Ara

26 yaşındayım , 2 yıllık sevgilim terketti , ne olur yardım edin. (5 yıl sonra gelen edit) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
372
Cevap
7
Favori
32.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir şey hissetmiyorum , ben ağlarken gülen ve beni hiç merak etmeyen , tertemiz duygularla herşeyimi verdiğim ama yetmediğim insan için ne hissedilir ki. Allahından bulsun. Senin hissettiklerin nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssassin

Hiçbir şey hissetmiyorum , ben ağlarken gülen ve beni hiç merak etmeyen , tertemiz duygularla herşeyimi verdiğim ama yetmediğim insan için ne hissedilir ki. Allahından bulsun. Senin hissettiklerin nedir?
    Yarı yolda bırakılmış, ihanete uğramış gibi hissediyorum ben. Aklıma geldikçe içim bir garip oluyor başkasıyla görürsem ne yaparım diyorum kendi kendime. Kafamı dağıtmaya çalışıyorum işte ne yapayım.
  • İçin rahat olsun geçer bugünler , tabi ayrılık sebebiniz neydi bilmiyorum ama haksız bile olsan unutulur..
  • Cax10 C kullanıcısına yanıt
    Bir daha yapar mıyım bu tür hata yaa. Herkesin bir gün gidebileceğini alımdan asla çıkarmam. Kendilerini ayrılığa çok iyi hazırlıyorlar ama biz şok yaşıyoruz.
  • quote:

İçin rahat olsun geçer bugünler , tabi ayrılık sebebiniz neydi bilmiyorum ama haksız bile olsan unutulur..
    Hocam aramıza mesafe girmişti okul bitince ve ayrı kaldıktan 1.5 ay sonra falan sevmiyorum eskisi gibi hissedemiyorum sana karşı deyip ayrıldı. Sonra barışır gibi olduk değişir belki hislerim dedi biraz konuştuk ama geçenlerde değişmiyor hislerim dedi ve gitti.
  • Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim arkadaşım. Evlenip ayrılmışsın çok zor bir durum olsa gerek ama günümüzde boşanan insanlar o kadar fazla ki.
  • Kardeşim , bu vakitten sonra üzülen sen değil o olsun çünkü kendisini seven bir insanı kaybetmiş. Senin de için gayet rahat olmalı ve sevgini gerçekten hakedecek insan için kendini çok daha fazla geliştirmelisin her anlamda. Sana kendini şu an daha iyi hissetmeni sağlayacak tavsiyem ise başka insanları sebepsiz yere mutlu etmendir. Göreceksin ki yardıma ihtiyacı olan veya üzülen insanlar senin sayende mutlu olduğunda sende çok daha rahat hissedeceksin kenidini. Hatta bazı sivil toplum örgütlerinde aktif olarak görev almaya çalışırsan çok daha mutlu olacaksın. Ben kendi adıma Lösev için gönüüllü olup çalışmalara yardımcı olmuştum.
  • quote:

Kardeşim , bu vakitten sonra üzülen sen değil o olsun çünkü kendisini seven bir insanı kaybetmiş. Senin de için gayet rahat olmalı ve sevgini gerçekten hakedecek insan için kendini çok daha fazla geliştirmelisin her anlamda. Sana kendini şu an daha iyi hissetmeni sağlayacak tavsiyem ise başka insanları sebepsiz yere mutlu etmendir. Göreceksin ki yardıma ihtiyacı olan veya üzülen insanlar senin sayende mutlu olduğunda sende çok daha rahat hissedeceksin kenidini. Hatta bazı sivil toplum örgütlerinde aktif olarak görev almaya çalışırsan çok daha mutlu olacaksın. Ben kendi adıma Lösev için gönüüllü olup çalışmalara yardımcı olmuştum.
    Teşekkür ederim tavsiye için. Haklısın o kendisini seven bir insanı kaybetti elimden bir şey gelmez benim ileriye bakmak dışında artık.

• K.B.V. kullanıcısına yanıt

5 yıl geçmiş şu an kahkahalar atıyorum hocam  

Rastgele profilime bakarken bu konuyu gördüm ve aynı şeyleri yaşayan kardeşlerim sakın tasalanmayın zaman herşeyi çözüyor , kendinize yatırım yapmaktan ve çalışmaktan vazgeçmeyin. Her gün bir öncekinden her manada daha iyi bir insan olmaya çalıştığınızda hayat size daha iyilerini getiriyor.

Herkesin ve herşeyin daima daha iyisi vardır arkadaşlar , önemli olan sizin kıymetinizi bilen insanlara değer verebilmek ve onları üzmemek.

• aynen kardeşim. zamanında sevgilimle ayrılma kararı almıştık ve ne üzülmüştük. tabi şimdi hoş bir anı olarak kaldı.

aradan 3 yıl geçmişti, tesadüfen bir otobüs durağında karşılaştık. oturduk bi çay içtik bir yerlerde.

demiştim ki : "hatırlıyor musun, o ayrıldığımız akşam ben evde 2 saat ağladım".

bana dedi ki : " ben de sabaha kadar ağladım"

sonra gülüştük.. daha da görmedim o günden sonra..

• Seni hatırladım :)

Aslında böyle işler çok boş konular.
    2018 de bende iğrenc bir ilişkide yaşamışdım.
    Üzüldügüne degmiyor.

Ama böyle ilişkler bizi güclendiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AloneAssassin kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar,

Kendinizi geliştirmek anlamında neler yaptınız bu 5 yılda? Nelerle meşgul oldunuz? Buradan yazmak istemezseniz özelden de yazabilirsiniz PM olarak.

• murat_ahmet M kullanıcısına yanıt

2 taraf da yoluna güzelce devam etmiş , saygı çerçevesinde ne güzel

• sinus67 kullanıcısına yanıt

Ben de seni hatırladım , kesinlikle öyle değmez abi. Çok daha güçlü bir insan olunuyor orası ayrı dediğin gibi :)

• Kassady kullanıcısına yanıt

Hocam en başta TOEFL'dan 90 vs alıp bir bankanın genel müdürlüğünde uzman oldum , öncesinde daha küçük komşu bir ilde küçük ölçekli bir firmadaydım.

Sonrasında yine Türkiye'de Top5 üniversitelerden birisnde yüksek lisansım bitmek üzere.

Sporu hiç bırakmadım , naturel olarak 100 kg civarı büyük oranı kas olan bir çatı inşa ettim.

Çok güzel tatiller ve etkinliklere gittim , yeni insanlar tanıdım.

İlgim olmayan ve olan çok sayıda kitap okudum.

En güzeli de Eylül'ün son haftası çok çok daha iyi bir insanla evleniyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneAssassin -- 4 Temmuz 2022; 22:16:22 >
  • AloneAssassin kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam hayirli olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kassady kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam

• Vay be yıllar ne çabuk geçiyor moral amaçlı yazalı ne kadar çok olmuş. İyisindir inşallah :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • UçamayanHollandalı kullanıcısına yanıt

Dostum senin moral verici yazılarını hatırladım (Bergkamp faktörü de var  ), çok iyiyim. O zamanki desteklerin için çok teşekkür ederim :)

Sen de iyisin inşallah?

• Dostum valla bunları okurken zamanda yolculuk yapmış gibi hissettim ve senin adına çok sevidnim. Donanım habere bunları yazmak için üye oldum ve sana sadece bir soru sormak istiyorum. Ben çok zor bir dönemimde suçlanarak terkedildim ortada yüz kızartıcı hiç bir suç yoktu saçma bahanelerdi ve kendi çabalarımla öğrendim ki başkası için terkedilmişim. 3,5 ay oluyor ve ben başkası için terkedildiğimi öğrenini 1,5 ay oluyor. İnan 5 sene önceki senim. Benim merak ettiğim konu şu bu kız pişman oldumu sana ulaştımı. Gerçekten kalbim yanıyor bazı konularda önüme bakıyorum ama bunun ondan çıkmasını şstiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.