Şimdi Ara

26 yaşındayım , 2 yıllık sevgilim terketti , ne olur yardım edin. (5 yıl sonra gelen edit) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
7
Favori
32.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AloneAssassin

Keyifler iyi kardeşim , hayattan keyif almaya çalışıyorum ve aileme zaman harcıyorum elimden geldiğince. Aileden ve gerçek arkadaşlardan gerisi boş.

hacı hayat boş pompala coş. bu tip bende olacak hiç yataktan çıkmam..

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

forum bozuldu yine o kadar uzun paragraf yazdım yazdığım mesajı forum kendi kendine sildi

neyse benimde zamaanında 4- 5 yıllık ilişkim bitti , çok zor zamanlar geçirdim ancak , karşına öyle birisi çıkıyorki ,seni bırakan insana hayatına girecek insana fırsat verdiği için teşekkür bile edesin gelir
    Valla kardeşim sevindim atlatmış olmana 4-5 yıl diyorsun. İnsan o an bitmiş , tükenmiş hissediyor ama zaman iyi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartma kardeşim İstediğin kadar yatağa gir , aşık olduğun insanla beraber olmanın yerini tutmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneAssassin -- 1 Ekim 2018; 10:56:29 >
  • quote:

Abartma kardeşim İstediğin kadar yatağa gir , aşık olduğun insanla beraber olmanın yerini tutmuyor.
    aşk meşk palavra. sen aşık aşık ortada dolanırsın. mal gibi bırakır ortada. kalakalırsın. harcadığın zamana mı yanarsın, üzüldüğüne mi yanarsın.
  • Bu devirde öyle gerçektende. Daha iyisini buldukları an sepet havası. Yinede az sayıdaki o iyi insanlarla karşılaşmak dileğiyle.

• quote:

Bu devirde öyle gerçektende. Daha iyisini buldukları an sepet havası. Yinede az sayıdaki o iyi insanlarla karşılaşmak dileğiyle.
    Gecen sene bu konuyu okuyunca seni kendime benzetmisdim. O zamanlar baya üzülmüstüm senin adina. Kadinlar gercekten ilginc varliklar. Seven deger veren kisileri, ömründen ömür alip karanlik kuyunun icine atip birakiyorlar.

O zaman konuyu yeni actiginda, acaba diyordum aynisini yasarmiyim. Hayat şaşırtmadı tabi

3 hafta önce bende ayrılık yaşadım. Yüzükler takılmış, ev eşyaları bakılıyor. Ama sadace ben mutlulukdan ucuyormuşum.

• sinus67 kullanıcısına yanıt
    Belki bazılarımızın ki sizin ki kadar ciddi olmamıştır ama yaşadık bizde ucundan bir şeyler. Ama geçecek her şey. Zamanla tabi. Kandık her şeye, her lafa,söze,gülüşe,bakışa.. Allah karşımıza temiz insanlar çıkarsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ah be kardeşim bende çok üzüldüm senin adına şimdi keşke nuları yaşamasaydın , umarım iyisindir. Ne kadar sürmüştü ilişkin?
  • quote:

Ah be kardeşim bende çok üzüldüm senin adına şimdi keşke nuları yaşamasaydın , umarım iyisindir. Ne kadar sürmüştü ilişkin?
    2 sene olacaktı hocam. Evlilik olacaktı seneye. Salon bile tutulmuştu hocam. Duygusal olarak o kadar sömürdükü beni

Geçmiş olsun kardeşim , üzülme hayırlısı değilmiş demekki. Elbet çok daha mutlu olacağın birisini bulursun.
  • Vay be mesaj atmıştım sana bu postu okuduğumda 1.5 sene olmuş. Zaman ne etkili bir ilaç demi istesende istemesende hayata bi yerden tutunmaya devam ediyorsun. Seni böyle görmek güzel, umut verici. İnşallah dahada mutlu olursun, oluruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xKoDeSx

Vay be mesaj atmıştım sana bu postu okuduğumda 1.5 sene olmuş. Zaman ne etkili bir ilaç demi istesende istemesende hayata bi yerden tutunmaya devam ediyorsun. Seni böyle görmek güzel, umut verici. İnşallah dahada mutlu olursun, oluruz...
    Hatırladım kardeşim , sizin destekleriniz ve telkinleriniz gerçekten bana çok iyi gelmişti. İnsan derdini anlatıp samimi tavsiyeler aldığında daha geniş bakıyor olaylara , 11 seneden fazladır foruma üyeyim bana bu kadar yararı dokunacağını bilmezdim. Umarım sen de hepimiz de mutlu oluruz.
  • quote:

Geçmiş olsun kardeşim , üzülme hayırlısı değilmiş demekki. Elbet çok daha mutlu olacağın birisini bulursun.
    Sagol kardesim. Gecti gibi. Baslarda cok zordu, simdi ona karsi icimde öfke var

• tebrikler, bu hayatta bir tecrübe daha kazanmış oldun ve olgunlaştın. Bunları hep hayatındaki kazanımlar olarak gör. Bu tür şeyleri hepimiz yaşıyoruz, çocukluktaki o saf temiz inanışlar bu tür tecrübelerle yerini temkinli yaklaşımlara bırakmak zorunda kalıyor.
    Öfke ve nefret bende de var , demekki bu şekilde oluyor insan gerçekleri görünce.
  • Editini dahil okudum
    inan evelnip yuvan yıkılmasından daha iyi ailene sarıl
    ayrıca babanın annenin durumundan onlara ne kız arkadaşında korkak biriymiş paran olucak kardşeim çok paran o zaman bütün pislikleri örtüyor her zaman
  • Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    Kardeşim değerli yorumların için çok teşekkür ederim. Hayat insana onlarca farklı sınavlar sunuyor , benim sınavlarımdan birisi de buymuş. Gerçekten 6 ay çok zor zamanlar geçirdim , hayattan soğudum ama şu an Allah'a şükür iyiyim. Dediklerinde de haklısın acaba diyorum çok zengin olsaydım veya babam statü sahibi bir insan olsa bu duruma bakarlar mıydı? Artık önemi yok.
  • Kapından ayrılmazlardı seni her koşulda seven birini bulacaksın emin ol ben evliydim ayrıldım şu an o kadar olumsuzluklar içinde bi ilişkideyim ki ama sorun biz değiliz hep dısardan olan sorunlar ve kendi sebeplerimizden dolayı tartışmadık Başımıza her ne gelirse gelsin birbirimize sıkıca sarılıyoruz Görmüş geçirmiş biriyle birlikte olmanı tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kardeşim değerli yorumların için çok teşekkür ederim. Hayat insana onlarca farklı sınavlar sunuyor , benim sınavlarımdan birisi de buymuş. Gerçekten 6 ay çok zor zamanlar geçirdim , hayattan soğudum ama şu an Allah'a şükür iyiyim. Dediklerinde de haklısın acaba diyorum çok zengin olsaydım veya babam statü sahibi bir insan olsa bu duruma bakarlar mıydı? Artık önemi yok.
    Hocam aklına gelince ne hissediyorsun? Benim de basima geldi yakin zamanda boyle bir sey. Suan hiçbir şey yapasim gelmiyor bezmiş hissediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kızlara bağlanma hepsi şeytan ben az çekmedim uzun ilişki virüs gibidir uzadıkça seni daha da hasta eder kurtulmak istediğin zaman da seni çok harap eder hastalık zamanı iyileşme evresi gibi

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.