Şimdi Ara

2500tl ye Üst Düzey Bir Telefon Bulamıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanılmaz fiyatlar var, eskiden son çıkan telefonları almaya gücüm terken şuan alamıyorum.

Normal şartlarda 2500 de vermem telefona ancak bakıyorum saçma sapan ara modeller 2000 e veriyorlar.

Az para verip Asus Zenfone 3 alayım diyorum.

Sonra bir önceki çok eskimeyen Samsung Galaxy S7 görüyorum. suya falan dayanıklı kamera falan fena değil gibi görünüyor.

Bakayım Ayfon fiyatlarına diyorm. 6S leri zorlayabiliyorum.

Foruma bakıyorm HTC 10 tavsiye edenler olmuş.

Sony XZ baktım bir ara baya baya, kamerası hoşuma gitmedi eledim.

Bu nasıl bir kafa karışıklığıdır anlamadım.

Şuan S7 ye yoğunlaşmış durumdayım???

• Htc 10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • P9 yada mate8 32gb yada 64gb modellerinede bir incele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay daha bekle derim

• Eğer xz'nin kamerası hoşunuza gitmediyse 6s'i hiç beğenmezsiniz o yüzden iphone'yi eleyin.Ben s7 edge öneririm ama düz s7 yerine htc10'a bakın.
  • Biraz daha verip s7 edge al bence

• S7 edge nin S7 ye göre üstün yanlerı nedir?

HTC türkiyeden çekilmedi mi? Servis hizmeti konusunda sıkıntı çekebilirim sanırım.

Alacağım ürünler Yetkili servis garantili olacak, bir daha ithalat ürüne bulaşmam.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsal

S7 edge nin S7 ye göre üstün yanlerı nedir?

HTC türkiyeden çekilmedi mi? Servis hizmeti konusunda sıkıntı çekebilirim sanırım.

Alacağım ürünler Yetkili servis garantili olacak, bir daha ithalat ürüne bulaşmam.

Üstün olan yanı batarya performansı ve tasarımı

Htc türkiyeden çekilmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dance With The Dead

quote:

Orijinalden alıntı: aykutsal

S7 edge nin S7 ye göre üstün yanlerı nedir?

Üstün olan yanı batarya performansı ve tasarımı

Htc türkiyeden çekilmedi

evet tasarım kesinlikle çok daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

Biraz daha verip s7 edge al bence

Adam 2500tl de vermek istemiyorum demiş.

Sen biraz daha koyup s7 edge al demişsin.

• Şarjı Dert etmiyosan htc 10
  • Şaomi mi 6 alabilirsiniz bence. İph7 yi ezer. Garanti vs. Sıkıntı olabilir ama istiyorsanız üst düzey ve en ucuzu

• xiaomi mi mix
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

Biraz daha verip s7 edge al bence

Adam 2500tl de vermek istemiyorum demiş.

Sen biraz daha koyup s7 edge al demişsin.

Önceden 2000 tl'ye amiral gemisi denen telefonlar alınıyordu şimdi bu fiyata giriş-orta seviye anca alınıyor yazdığı mesajdan da o anlaşılıyor 2500 verecekse bi telefona 200-300 daha verip üst seviye bir model alması daha mantıklı veya 1000 tl bandı modellere baksın durumu yoksa orta seviye kadar lanet bir şey yok ya üst seviye almalı ya da giriş seviyesi general mobile,asus,vestel gibi markaları.

En azından ucuza aldım işimi görüyor diyip kusur da aramaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 19 Haziran 2017; 18:38:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de telefon arıyordum, iki gün önce aldım. iphone 6s, xperia xz, s7, s7edge, htc 10 baktım. aslında en yakın olduğum htc 10du ancak mağazadan almaya karar verdik, malesef elendi. xz de öyle. sonra mağazaya gittim s7 veya 6s alırım diye düşünüyordum ama orda s7 edge in tasarımı gözüme güzel gözüktü. iphone fiyatı üzerine 100 daha koyup s7 edge aldım

bence şurda ismi geçen telefonların hepsi çok güzel telefonlar. htc 10 dışında hepsinden çevremde insanlarda var,
    sony xperia xz yakın arkadaşımda var. baktığım incelediğim bi telefon, ve bence kamerası çok iyi. hem ön hem arka kamerasını çok beğenmiştim. şuanda kullandığım s7edge den arka kamerada pek bir eksisi olduğunu düşünmüyorum. hatta sonynin ön kamerası ise daha iyi gibi gelmişti, yine de yan yana deneyip bakmak lazım.

s7 ve xz hakkında sorularınız varsa cevaplarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

ben de telefon arıyordum, iki gün önce aldım. iphone 6s, xperia xz, s7, s7edge, htc 10 baktım. aslında en yakın olduğum htc 10du ancak mağazadan almaya karar verdik, malesef elendi. xz de öyle. sonra mağazaya gittim s7 veya 6s alırım diye düşünüyordum ama orda s7 edge in tasarımı gözüme güzel gözüktü. iphone fiyatı üzerine 100 daha koyup s7 edge aldım

bence şurda ismi geçen telefonların hepsi çok güzel telefonlar. htc 10 dışında hepsinden çevremde insanlarda var,
    sony xperia xz yakın arkadaşımda var. baktığım incelediğim bi telefon, ve bence kamerası çok iyi. hem ön hem arka kamerasını çok beğenmiştim. şuanda kullandığım s7edge den arka kamerada pek bir eksisi olduğunu düşünmüyorum. hatta sonynin ön kamerası ise daha iyi gibi gelmişti, yine de yan yana deneyip bakmak lazım.

s7 ve xz hakkında sorularınız varsa cevaplarım

aynı seçeneklerimiz mevcutmuş sizinle.

Tasarım olarak köşeli tasarımlar bana daha yakın fakat xz kamerası puslu gibi geldi bana, gsmarena diye bir siteyi tavsiye etti bir arkadaş oradan da kameralarını karşılaştırdığımda xz nin s7 den daha kötü göründüğü açık.

Ön kamera da aslında çok önemli, genellikle eşimle tatillerde gezilerde selfy kamera kullanıyoruz.
    Ön kameraları kıyaslama şansınız oldumu?

Batarya performansları sizce hangisi üstün?

Ömür de benim için önemli, saçma sapan kronik bir arızadan çöp olsun istemem.

Teşekkürler,

• S7 edge .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tqyatmn

S7 edge .

Herhalde s7 edge indirim geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Orijinalden alıntı: tqyatmn

S7 edge .

Herhalde s7 edge indirim geldi.

Az bişe koyucak üstüne :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tqyatmn -- 20 Haziran 2017; 20:12:43 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.