Şimdi Ara

250 cc tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
8.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nakit olarak max 4000 liraya vadeli olarak 5000 e çıkabilirim 250 cc titreşimsiz zırt pırt sorun çıkarmayacak öncelikli kros veya supermoto tarzı motosiklet tavsiyelerinize ihtiyacım var ne önerirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Brunhild

arkadaşlar nakit olarak max 4000 liraya vadeli olarak 5000 e çıkabilirim 250 cc titreşimsiz zırt pırt sorun çıkarmayacak öncelikli kros veya supermoto tarzı motosiklet tavsiyelerinize ihtiyacım var ne önerirsiniz ?

Hocam illa sıfır mı istiyosun
  • quote:

arkadaşlar nakit olarak max 4000 liraya vadeli olarak 5000 e çıkabilirim 250 cc titreşimsiz zırt pırt sorun çıkarmayacak öncelikli kros veya supermoto tarzı motosiklet tavsiyelerinize ihtiyacım var ne önerirsiniz ?

4 bin lirata kadar taksitmi? Yanlış anladım sanırım ama 250 cc motosiklet 10 bin 17 bin arası var bu konularla ilgili başlıklar var foruma bak bir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır motor olarak o bütçe ile alacağın tek motor yuki YX 200-CS TORNADOhttp://www.yuki.com.tr/urun/13/yx-200-cs-tornado

yada 4000 peşin verip geri kalanı taksite bağlarsan YK250 SPİTZER alabilirsinhttp://www.yuki.com.tr/urun/13/yk250-spitzer
  • sıfır olmasına gerek yok 5000 den kastım üstünü karta taksit yapabilirm demek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_shekil

sıfır motor olarak o bütçe ile alacağın tek motor yuki YX 200-CS TORNADOhttp://www.yuki.com.tr/urun/13/yx-200-cs-tornado

yada 4000 peşin verip geri kalanı taksite bağlarsan YK250 SPİTZER alabilirsinhttp://www.yuki.com.tr/urun/13/yk250-spitzer

sıfır olması şart değil fiyatları biliyorum az çok :)2005 den 2009 a kadar çin malı motor kullandım çelik motor, kanuni tiger s, asya çok gezmeme ragmen sorun yasamadım motora gözüm gibi bakarım yağ değişimi vs ufak tefek bakımlarını hep kendim yaparım bu yukilerde izci diye bi model varhttp://www.yuki.com.tr/urun/13/yk250-izci-cross bu ilgimi çekiyor 2009 dan beri naked kullanıyorum sıkıldım :) şimdi kafamda öncelikli olarak kros veya supermoto var bu motorda kronik problem gibi bi sorun varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brunhild -- 8 Nisan 2013; 14:00:31 >

• evet dostum motora bakarsan çin olsun japon olsun bilmem ne olsun hiç farketmez hiç bi sorunda çıkarmaz..bende senin gibiyim gözüm gibi bakıyorum motora iki ay önce yuki aldım yk 150g üstad modelini
     250 cc tavsiye

şimdiye kadar bi sorunla karşılaşmadım zaten daha yeni yani, ama yuki yeni yeni motor üretmeye başladı o yüzden ne kadar uzun ömürlü bi motor olur orası muamma!? yeni olduğu için kronik bi problemi varmıdır yokmudur bilinmiyor. bahsettiğin izci modeli görüntü olarak çok güzel görünüyor ama tabi ben okadarda motordan anlamam daha çok bilgisi olan arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olacaktır

• motorun güzelmiş Allah kazasız kullanmayı nasip etsin kafamda 2 model belirmeye başladı biri bu izci birde kuba str 250 bakalım yakın bı bayiye gidip ikisinide incelmek lazım ama hala önerilere açığım en son cbf 150 alıcam dıye cıktım megelli naked modeline aşık oldum 3 e 5 e bakmadan aldım :) yine bi öneri gelir fikrim değişir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brunhild -- 8 Nisan 2013; 15:45:59 >
  • quote:

sıfır olmasına gerek yok 5000 den kastım üstünü karta taksit yapabilirm demek istedim

Kardeşim benim düşünceme göre honda cbr 250R ya da Nova Kawasaki Ninja 300 bana göre kawasaki 16 bin tl taksitse ben onu alıcam yeterince bilgi edindim motosikletler hakkında sende bir bak ve burada o motosikletle ilgili başıllar var.

• Butcenize gore hyosung rx 125 sm var ...

Hyosung cinlilerden iyidir, arastirin...

• eğer eski model demesseniz honda xl serilerine göz atmanızda fayda var
  • illa çinli alacağım diyorsanızda ramzey gy 200 den kesinlikle uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrem_015 -- 21 Nisan 2013; 10:10:50 >
  • quote:

sıfır olmasına gerek yok 5000 den kastım üstünü karta taksit yapabilirm demek istedim

Hyosung gt250r al 0ı 10.000 lira civarı taksitlendirmek istersen yoksa 2009 gibi modeller 6000 7000 lira civarı
  • Cross supermoto denmis, neler oneriyorsunuz:)

Hyosung ile baslarsan motor aldigina pisman olmazsin...

• cruiser düşünürsen kanuni tigerS 250 cc var. Forumdan biri tavsiye etmişti. Beğenmezsende biraz daha fiyat çıkarak Hyosung aquila gv 250 var
  • Hocam ben de 250 cc motor bakıyorum bu aralar. Hyosungu gerçekten çok övüyorlar. Ama naked den sıkıldım demişsin, 5000 e hem naked hem de R modeli zor bulunur zaten. Ben Derbi markasına bi bak derim. Sanırım italyan olması lazım, tam bilmiyorum ama şeklen güzel makine yapıyorlar.
  • arkadaşlar başlangıç motoru değil aradığım 2005 den beri kullanıyorum zaten ama 500 600 cc olduğu zaman masrafı ve yakıtı cok oluyor o yüzden 250 cc benım ıcın ıdeal tiger s öneren olmuş eskiden vardı bende o cok güzeldi ama bı beyın arızası cıktı kac kere servise gitti sayamadım :) bende üçe beşe bakmadan sattım onu görüşlerinizi için teşekkür ederim kararımız str 250 den yana oldu su anki nakedı satmayacağım abim str alıcakmıs değişik değişik bineriz artık :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Blooded

Hocam ben de 250 cc motor bakıyorum bu aralar. Hyosungu gerçekten çok övüyorlar. Ama naked den sıkıldım demişsin, 5000 e hem naked hem de R modeli zor bulunur zaten. Ben Derbi markasına bi bak derim. Sanırım italyan olması lazım, tam bilmiyorum ama şeklen güzel makine yapıyorlar.

Derbi ispanyol markasi diye biliyorum ama emin degilim. Yanliz uzerinde yamaha motoru var bundan eminim yani motor blogu yamaha geri halan aksamlari kendi uretiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konyaturk42 -- 26 Nisan 2013; 1:48:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyaturk42

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Blooded

Hocam ben de 250 cc motor bakıyorum bu aralar. Hyosungu gerçekten çok övüyorlar. Ama naked den sıkıldım demişsin, 5000 e hem naked hem de R modeli zor bulunur zaten. Ben Derbi markasına bi bak derim. Sanırım italyan olması lazım, tam bilmiyorum ama şeklen güzel makine yapıyorlar.

Derbi ispanyol markasi diye biliyorum ama emin degilim. Yanliz uzerinde yamaha motoru var bundan eminim yani motor blogu yamaha geri halan aksamlari kendi uretiyor

Onu bunu bilmem, adamların yaptığı motor yakışıklı arkadaş.
  • Bende o tur biseyler ariyorum 250 cc cross yada supermoto. Aklimda mondial extrem enduro yada supermoto var. (Max degil) 4000 5000 arasi ikinci el temiz bilursam hemen alicam. Yukinin 150 golffox-s alicaktim ama cc dusuk diye son anda vazfectim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.