Şimdi Ara

250 bin papel sınır, tercihiniz ne olurdu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
9.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • illa araba lazımsa 30 bin lira albea veya sümbül alır kalanını da bankaya koyardım. piyasa karışık şu ara. arabaya bu kadar para bağlanmaz...

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler, fiyat alacağım bu araçlar için de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsignia olabilir bence. Konusu gelmişken buradan da sormak isterim.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-bostancioglu-ndan-2018-sifir-km-insignia-dizel-otomatik-680173171/detay İlandaki aracın piyasaya göre neden ucuz olduğunu anlayamadım. Bilen var mıdır acaba?
  • Ford focus st line

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakış açısı, açısından, her ikinizin de, düşüncesine, katılmakla birlikte, her iki yorumuda like'ladım. Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rio_34

İnsignia olabilir bence. Konusu gelmişken buradan da sormak isterim.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-bostancioglu-ndan-2018-sifir-km-insignia-dizel-otomatik-680173171/detay İlandaki aracın piyasaya göre neden ucuz olduğunu anlayamadım. Bilen var mıdır acaba?
    teşekkürler, 2018 model odluğu için olabilir hocam, bilirsiniz 2019 yılına girilirken herkes 2018 elde kalan araçlara yönelir, daha ucuza kapatır.

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    isterse r line olsun yine c hb araca 250 k papel vermem, en azından sedana geniş, c suva yüksek dersin, buna ne diyeceksin?

• Yorumların hepsini okumadım, ev al üstüne artanla araba al =)
  • TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Amacım kötü değil. Herkesin maddi durumu aynı değil sonuçta Araba için o kadar para vermek üstüne kasko+sigortası, öküzün biri gelir çizer-çarpar onun stresi.
  • Engelli indirimi için en uygun araç foresterdir. 2.0 lt olduğu için ÖTV si daha yüksektir, doğal olarak ÖTV ödenmediği zaman indirim daha yüksek olur.

• BE MINI.

• TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    tabi ki değildir hocam zaten öyle bir anlam çıkarmadım, aracın kapalı otoparkta bulunma durumu var, o dış etkenler maalesef biraz göze alınması gereken konular, dediğiniz gibi daha ucuz araçlara yönelip daha makul paralar vermek de akılda bulundurulması gereken bir ihtimal bence de.

• Mariachi@ kullanıcısına yanıt
    uguroz76 U kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bu araçlar da listeye alındı.

• O kadar para verip de beyaz renk araba alma da başka söyleyeceğim bişey yok.
    O paraya C serisi ya da 3 serisi gider.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2016 model 1.6 TDI Highline Golf 46000'de. Sıfır gibi.

• jac0B0 kullanıcısına yanıt
    sıfır olmak zorunda olmasa muhtemelen yöneleceğim araçlar bunlar olurdu maalesef şu ortamda bu araçları 250 ye kapatmak imkansız gibi, belki 3 gelir ama o da boşline, renk beyaz yada siyah olmayacak hocam teşekkürler.

@ymhaslaman 2016 golf 250 ye gidiyor demek vay camına be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 25 Nisan 2019; 23:9:42 >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    250'ye gider mi bilmem de öyle ilanlar vardı bir ara.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.