Şimdi Ara

250 bin papel sınır, tercihiniz ne olurdu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
9.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bekir hocam sana şunu önereyim madem yakının engelli indirimi ile alacak, chr hibrit veya kia niro hibrit al, hem az yakar hem sağlam uzun süre sorunsuz kullanır.

Şahsen param olsa chr hibrit alırdım, pedalın altında yumurta varmış misali kullanırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır mıfır anlamam 2015 E250 alınır tepe tepe binilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerotobil K kullanıcısına yanıt
    selamlar hocam, o araçlar çok küçük be hocam, almasını istediğim araç 5 kişiyi rahatça taşıyabilecek bir araç, b suvlar bir yerden sonra can sıkıyor lakin ihtimaller dahilinde tutalım sağol.

@kerotobil

• Altın al bekle .boşver arabayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

selamlar hocam, o araçlar çok küçük be hocam, almasını istediğim araç 5 kişiyi rahatça taşıyabilecek bir araç, b suvlar bir yerden sonra can sıkıyor lakin ihtimaller dahilinde tutalım sağol.

@kerotobil
    Son karar sende

Ama Bekir hocam şunu unutma, torosun tofaşın ladanın gırla olduğu ülkede B suv bile gerçekten ayrıcalık

Amerikada falan yaşasak, Toyota land cruiserden aşağı kullanmayız tabi

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın valla

• Arabaya ilgisi olan ve arabadan anlayan bir insan o paraya o araçları almaz.Zaten seçenek inanılmaz az öyle önerilebilecek ek bir model yok ortada.Yazılan araçlar tek tek test edilir karar verilir.Ama içim acıyor şu konuları görünce açıkçası.

Daha 20 gün önce bütçesi 280 bin tl olan çok yakın bir arkadaşıma 2006 model Cayenne ( 3.2 olan ) aldırdım.Böyle abuk subuk arabalara bakıyordu neyse ki ikna edebildim kendisini.118 bin tl ye tertemiz Cayenne aldı biniyor lpg li.Aynı tarifeden başka bir tanıdığımıza yazın 2008 Touareg aldırmıştım.İkisi de her fırsatta teşekkür eder arabaya biniyoruz diye.

Buradan kimseye git Cayenne al demiyorum elbette, ama 250 bin liraya o araçlar alınmaz.Bunun akıl, fikir, mantık vs hiçbir anlaşılır yönü yok maalesef.250 bin lirayı bir otomobile verebiliyorsa bir insan E segmenti altına inmemelidir, eğer iniyorsa aslında 250 bin tl ye araba alacak kadar zengin değildir, kendini gereksiz yere çok zorluyordur.Bunun idrak edilmesi çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LanciaDeltacı -- 26 Nisan 2019; 2:18:0 >

• 2016, F10 executive m

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Passat tabii ki. 5 sene sonra tekrar hakkı çıktığında üstüne kuruş eklemeden sıfırlar aracı.
    herkese megane önerenden farkınız hiç yok yavvv

• quote:

Orijinalden alıntı: mazi09

Bakış açısı, açısından, her ikinizin de, düşüncesine, katılmakla birlikte, her iki yorumuda like'ladım. Selamlar
    Teşekkürler ilk mesajda yazmıyordu ama araç engelli indirimi ile alınacakmış bilmiyordum. 2.el araç alınıp sonradan gerekli değişiklikler yapılamaz mı acaba ?
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    A3 mesajı bana ait ve yanında 250 değil 180bin yazıyor politikacılar gibi lafları saptırmayalım..

İyi forumlar..

• focus st line led far, cam tavan bir araba alabilirsin 250.000 ne.

• büdüt : Mesaj silinmiş emoji kalmış , Arteon önermiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrMobile -- 26 Nisan 2019; 14:40:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Teşekkürler ilk mesajda yazmıyordu ama araç engelli indirimi ile alınacakmış bilmiyordum. 2.el araç alınıp sonradan gerekli değişiklikler yapılamaz mı acaba ?

Alıntıları Göster
    O konu hakkında bir bilgim yok hocam.

• LanciaDeltacı kullanıcısına yanıt
    hocam arabaya ilgisi var dediysek, bir kadın ne kadar ilgiliyse o kadar, araç sıfır olmak zorunda çünkü ötv muaf alacak aracı, yoksa dediğiniz gibi maalesef şu ortamda bahsi geçen araçlar tam anlamıyla komedi lakin kılçıksız 250 bin verilmeyeceği için bir nebze acaba dedirtmesi normaldir.

• teşekkürler beyler

@Dr. Mobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 26 Nisan 2019; 14:4:41 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    bu konuda net bir bilgim yok lakin böyle bir şey ne gördüm ne duydum, hiç sanmıyorum, hem birde olaya ülke gerçekleri yönünden bakarsak, ötv indiriminin bile kötüye kullanımı aşikar iken, 2. elde ne tilkilikler dönerdi tahmin bile edemedim. Ayrıca böyle bir hak sunulmuşken sıfır almak en mantıklısı geliyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 26 Nisan 2019; 14:8:10 >
  • Bi ara 247 bine bmw veriyor diyorlardi . Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi sene sonunda bende almayi dusunuyorum

• Arkadaşlar araç sıfır olmak zorunda.

Yoksa arkadaş elbette biliyor o paraya 2. el daha kaliteli araçlar olduğunu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.