Şimdi Ara

25 yaşındayım kendimi çocuk gibi hissediyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
9.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyümek istemeyenlerde oluyor bu durum. Milletin derdini çekmek istemiyorsun sadece çocuk gibi oyun oynamak istiyorsun. Bu hem iyi, hem kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocukluğunu yaşayamamışsın hocam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı ben:( Yaş 24.Evde çocuk gibi davranabiliyorum hala sürpriz yumurta istiyorum annemden oyuncaklara bayılırım beyblade almayı çok severim😂 Sanırım büyümek istemediğimiz için oluyor...

• bu dediğin şeyler çoçuk gibi olmakla alakası yok hocam. eğer oyuncak alamıyorum diye avmnin ortasında ağlamaya başlıyorsan o zaman çoçuk gibi davranmaya başlamışsındır demektir ama şuanda hayattan zevk alan birisin. türkiyede genelde herkes depresyonda olduğu için hayattan zevk almayı tuhaf buluyorlar
  • 37 Yaşımdayım, ben bile bu yaşta çocuk gibi hissediyorum, hele birde bir oğluma var beraber yaşayıp gidiyoruz. Tek gırgır yaptığım kişi oğlum :) bu arada evli değilim.. Boşandım.

Bırakın içinizdeki çocuk sizinle beraber kalsın. Gerek yok bu saçma sapan dünyada içimizdeki çocuğu öldürmeye.
  • Ben de biraz öyle sayılırım ama diğer bir yandan da bazı açılardan kendimi 80 yaşımda hissediyorum tükenmişlik ve bıkmışlıktan.

Kinder sürprize bayılırdım küçükken içinden çıkan oyuncaklardan koleksiyonum vardı o zamanlar 2 lira falandı çok pahalı gelirdi, büyüyünce kendi paramla istediğim kadar alıcam derdim şu an alıyor muyum hayır

• babam 16 yaşında evlenmiş annem 12 iken. eskiden sistem hayatın olağan akışı insanları o yaşta yetişkin yapıyordu, gayet de oluyorlardı.

şimdiki sistem insanları 25 yaşında çocuk yapıyor. oyunlar eğlence o kadar arttı ki çocukluktan çıkamıyorsun. anne baba 35 yaşına kadar besliyor, normalde avrupa amerika gibi 18 i geçeni atacaksın evden bak gör nasıl yetişkin oluyor 15 i geçince .
  • Erkekler büyümez aslında hep çocuk kalır
  • 20 yaşındayım adım atacak halim yok bu enerjini koru yazık etme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halilowich

Erkekler büyümez aslında hep çocuk kalır
    Boşuna demiyorum kadınlar bizden daha olgun diye.

Geçen akşam uzun bir aradan sonra bana 11 yıl aşk acısı çektiren kızı gördüm rüyamda. Onu unutalı yıllar oldu, sevmiyorum ama bu rüyalar bana büyük taravma yaşatıyor.

Bu rüyaları hala gördüğüme inanamıyorum, o "kutsal" yüz ifadesi o görkemli bakış ve suskunluk... Tıpkı o eski günlerdeki gibi kibar ve naif hali. Off yaa niye ben, bu "hayalet" neden hala peşimi bırakmıyor.

Acı hatıralar asla unutulmuyor. Asla ! Ben hep o ulaşılamaz aşkın esiri mi olacağım, tamamen özgür olmak benim de hakkım. ÇOCUK olmaktan bıktım artık istemiyorum fakat bu erkeklerin doğasına aykırıdır. "Yetişkin" masum bir çocuk olmak bizlere çok ağır bedellere mal olabiliyor. Çok ağır bedeller ödüyoruz. Evrimin en büyük adaletsizliklerinden biri de budur işte. Hiç kimse ben erkeğim diye övünmeye kalkışmasın, sizler sevgiye sevmeye ve sevilmeye açlarsınız, hepmiz öyleyiz, benim ağzımı açtırmayın sizin her birinizin içini biliyorum.

Geçenlerde bir çok üye PM'den sen kahin misin diye mesajlar atıp durdular ve hiç birine cevap vermedim. Boş hayalleri bir kenara bırakalım, biz kendi vicdanlarımızın esiriyiz ve bu sonsuza dek hep böyle olmaya devam edecektir. Nesilden nesile ta ki insanlık yok olana dek.

İçinizdeki o iyiliği o çocuğu yaşatın. Yaşam buna değer !

Not: Aklınıza sahip çıkın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 5 Mayıs 2020; 17:10:41 >

• Bu nasıl bir hayat ya, ağlasak mı gülsek mi bizde şaşırdık.
  • 34 yaşındayım halen değişmedim bir sürü oyuncağım var :) daha yeni airsoft tabanca aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

34 yaşındayım halen değişmedim bir sürü oyuncağım var :) daha yeni airsoft tabanca aldım
    Yuh !

• Şu anda 33 yaşındayım ve ben bunu yazarken yanımda 3d printer zıvı zıvı bir şeyler basıyor.

- Tren dioramam var 6.5 metrekarelik. Dağlar, ağaçlar evler falan yapmaya başlayamadım; ama hiç olmazsa tren hattımı tamamladım. Bittiğinde bir tatlı şehir, ortasında bir tramvay hattı, çevresinde de bir demiryolu hattı olacak.

- 5 yıl kadar önce RC tekne ile uğraşıyordum. 90'a çıkan tekne yaptım.

- Şu anda Drone ile uğraşıyorum.

O çocuğu susturanı şaapsınlar. Çocuğum olduğunda, ele geldiği an Technic Lego'ları dayayacağım. Birlikte oynarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Şu anda 33 yaşındayım ve ben bunu yazarken yanımda 3d printer zıvı zıvı bir şeyler basıyor.

- Tren dioramam var 6.5 metrekarelik. Dağlar, ağaçlar evler falan yapmaya başlayamadım; ama hiç olmazsa tren hattımı tamamladım. Bittiğinde bir tatlı şehir, ortasında bir tramvay hattı, çevresinde de bir demiryolu hattı olacak.

- 5 yıl kadar önce RC tekne ile uğraşıyordum. 90'a çıkan tekne yaptım.

- Şu anda Drone ile uğraşıyorum.

O çocuğu susturanı şaapsınlar. Çocuğum olduğunda, ele geldiği an Technic Lego'ları dayayacağım. Birlikte oynarız.
    Kendine KARI bul birlikte oynarsınız, hem canın sıkılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 5 Mayıs 2020; 19:26:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

Yuh !

Alıntıları Göster
    droneumu playstationumu neyim çaldılar evden daha onları alacam :( neyseki uzaktan kumandalı arabama dokunmamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

Kendine KARI bul birlikte oynarsınız, hem canın sıkılmaz

Alıntıları Göster
    Allahım yarabbim, çolukla çocukla yazışıyoruz. 5 yıllık evliyim. Haziran'da 6 yıl olacak. Tanımadığın insanların hipotetik olduğunu sandığın eşleri hakkında da düzgün konuş. O "karıyı" dürerler silindir yapar ağzına ağzına vururlar sonra.

Neyse, muhtemelen tahmin etmemiştin, o yüzden daha da pisleşmeyeceğim. "Pot kırdın" diyor ve uzatmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 5 Mayıs 2020; 19:40:24 >

• Oyuncak, lunapark vs. olaylari yok bende ama ben de hala buyudugume inanamiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Allahım yarabbim, çolukla çocukla yazışıyoruz. 5 yıllık evliyim. Haziran'da 6 yıl olacak. Tanımadığın insanların hipotetik olduğunu sandığın eşleri hakkında da düzgün konuş. O "karıyı" dürerler silindir yapar ağzına ağzına vururlar sonra.

Neyse, muhtemelen tahmin etmemiştin, o yüzden daha da pisleşmeyeceğim. "Pot kırdın" diyor ve uzatmıyorum.

Alıntıları Göster
    Evli ADAMIN konu dışında işi olmaz, unuttun mu. Sen anca kendini kandır baboş

• mojman kullanıcısına yanıt
    herkes rol yapıyordur ya böyle yaşanır mı yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.