Şimdi Ara

25 yaşında bakan danışmanı oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "İnsan gerçekten hayret ediyor?"

quote:

Soma ve Ermenek’teki maden facialarıyla tartışılan Enerji Bakanlığı, ilginç bir atamaya imza attı. Taner Yıldız, TBMM Sağlık ve Çalışma Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar’ın 25 yaşındaki oğlunu danışman olarak atadı.

http://www.ohaber.com/vekil-oglunu-danisman-yaptilar-h-486424.html

Resmi gazete

25 yaşında bakan danışmanı oldu.

• konu dışında geçen birisi ben danışmanım diyordu ,bu o olmasın :)

25 yaşında ve belkide ömründe maden görmemiş danışman memleketimize hayırlı olsun
  • baran 25 yaşında, arkadaşları ona einstein diyor.

neyse müslüman bi delikanlıya benziyo memleketimize hayırlara vesile olsun!!1!1!!
  • http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27576961.asp

quote:

25 yaşındaki Ünüvar’ın bugüne kadar tek tecrübesinin ise “AKP gençlik kolları üyeliği” olması dikkat çekti.

Adamlar artık şu mesajı vermeye çalışıyorlar.Vasıfsızsanız,anemi hastalığınız varsa,cehaletiniz paçalarınızdan akıyorsa korkmayın.Yeter ki bizden olun.Bakın deneyim,tahsil,yetenek zerre önemli değil.AKP gençlik kollarına üye olun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlameSplasher -- 14 Kasım 2014; 20:26:33 >
  • Bu forumda her şeyi körü körüne sırf savunmak için savunanlarda da aynı durum söz konusudur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byob

baran 25 yaşında, arkadaşları ona einstein diyor.

neyse müslüman bi delikanlıya benziyo memleketimize hayırlara vesile olsun!!1!1!!

kemal1414 52 yaşında, arkadaşları ona yahu sen her şeyden anlıyorsun ,bir dükkan açsana diyorlar

aslında bende müslüman bir yaşlıyım

ve bir danışmanlığı bana çok mu görüyorsunuz
  • 25 yaşında Bakan danışmanı olmaz diye bir kaide yok bal gibi olur. Bir insanın alanında kendini geliştirmesi 40-50 yaşını bulmaz, belki deneyim biraz eksik olur ama o fark çok çalışarak kapanır. Fakat bu yazdıklarım bahsi geçen şahıs için geçerli değil. Daha düne kadar yanılmıyorsam şahsın babasının sitemi vardı, oğlum sabahlara kadar counter-strike oynuyor internet bağımlılığı var diye. Velhasıl kelam üniversite okuyan 22-23 yaşında bir adam sabahlara kadar counter-strike oynayıp mezun olduktan sonra enerji ve tabii kaynaklar bakanlığında danışman olabiliyorsa orada bir sorun aramak lazım. Ne danışabiliriz ki bu arkadaşa? diye sormamışlar mı hiç. Neyse en kötü counter'da ki silahları danışabilirler, bakanlık olarak LAN'dan maç falan yaparlar.
  • Constantine kullanıcısına yanıt
    bence olmaz çünkü sizinde söylediğiniz gibi bir deneyim olması gerekir

insanlar bilgiyi her yaşta alıp öğrenebilir ama tecrübe hiçbir zaman kitaplarda yazmaz

inan olsun insan yaşadıkça farkına varmadan o kadar çok şey öğreniyor ki buna kendisi bile şaşıyor

birde bu işler çok kritik konulardır ,daha yeni maden kazası yaşandı ve bu durumda dahi boşver denilebiliyorsa o zaman ah vah demek biraz timsah gözyaşı olmuyor mu ?

bakanlar siyasi kişilerdir ,onları yönlendirecek kişilerin de onlar gibi olduğunu düşünürseniz neden olmayacağı zaten ortaya çıkıyor

hani danışman yardımcısı falan olsa diyeceğiz ki usta çırak usulü bir şeyler öğrenir ama direk danışman yapılması gayet açıktır ki torpilden öte bir şey değil
  • hangi konularda danışacak merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut7

hangi konularda danışacak merak ettim

Karı Kız hangi mekandan daha çok kaldırılır olur büyük ihtimal.
  • Ozgecmisinde bilgisayar bilgisi olarak internet explorer yazan, AKP üyesi olduktan sonra dershane ogretmenliginden şirket yöneticiliğine yukselen kadini gördünüz mu. Bakara makara diyenler, kuran öpüp oy toplayanlar... Ülke ölmüş aglayani yok, ruhumuz solmuş uzuleni yok. Bir gun uzay programimiz olursa astronotları da akrabalardan sececekler ya o günü gormeden ölmek istemem. ikiyüzlülük kadar nefret ettigim bir şey yok. Bu sahsin da twitter mesajlarına bakarsaniz hep dini bir üslupla haktan adaletten bahsettiğini görürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Constantine kullanıcısına yanıt
    25 yaşında bakan danışması falan olmaz.25 yaşında bakanda olmaz milletvekili de olmaz.İnsanın tam karakteri oturması , düşünce yapısının olgunlaşması için belli bir yaşı geçmesi gerekir.Üniversiteyi bitirir bitirmez kimsede olmaz bu durum.Bir kaç sene sonra yavaş yavaş olur.Ayrıca dandik iş ilanlarında bile 5 yıl tecrübe ararlar çünkü okuldan mezun olan birisi mesleğini tamamen bilmez.Kendi bölümüm için örnek verirsem demiryolu,baraj,köprü,maden gibi bir sürü alanı var.Birinde uzman olman için 4-5 yılını vermen lazım.Buradan sonrası size değil ayrı yazıyorum.

Bu arkadaşın ne gibi bir tecrübesi var enerji bakanlığı gibi önemli bir yere danışman olabiliyor.Yeni Türkiye zırvasının sonuçları heralde bunlar.Biraz önce AKP tvye denk geldim de 4 haber dayanabildim.Yeni Türkiye , dünya lideri , şerefsiz yalancı chp , paralel yapı ve akpye oy vermeyen bilmem ne çocukları diye haber yapıyorlar.Ona izin veriliyorsa buna şaşırmıyorum artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angamaite -- 15 Kasım 2014; 17:39:06 >

• Bir bakanın bir tane danışmanı yok. Zilyon tane... Bunu da araya kaynatmışlar garibimin paraya ihtiyacı var herhalde..
  • İşte Türkiye'yi böyle yonetiyorlar..Arkanda birileri varsa tamamdir gerisi kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Bir bakanın bir tane danışmanı yok. Zilyon tane... Bunu da araya kaynatmışlar garibimin paraya ihtiyacı var herhalde..

peki bunun bir kanunu vs. yok mu ?

yani kadro falan

2013 yılında bu konuyla ilgili bir haber bulabildim ,sizin bildiğiniz bir kaynak var mı ?

TBBM de 548 vekil 520 Danışman var

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/22280264.asp

• ayrıca 2008 yılında yapılmış bir habere rastladım :)

Bakan danışmanı ne iş yapar?

http://www.internethaber.com/bakan-danismani-ne-is-yapar--160631h.htm?interstitial=true
  • Acil olarak bakan danismanligi ariyorum.ne is olsa yaparim.hemde maasimin %5ini partiye bagis olarak verebilirim.

• Bizim jöleli Cumhurbaşkanlığı ekonomi baş danışmanı old bu işin kanunu falan yoktur herhalde..

"İsrail Türkiye'yi vursa anında İran İsrail'i vurur."

Yav arkadaş Cumhurbaşkanı ben olsam bu adam benim başdanışmanım olacak ben bunu direk sınır dışı ederim. Age of mu oynuyorsun haha..
  • buraya gelip böyle yorum yapan cahiller var ya neyse .... hayattan soğuttular artık yemin ediyorum yaptıkları herşey kendilerine halkı sadece bir köle ve vergi vermekle(ceplerine para doldurmakla) görüyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.