Şimdi Ara

25 Şubat 2012 TEKNOSA Turuncu İndirim. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
31.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: burusuk35

Saat 08.17 balçova xxl büyük teknosanın önünde 15-20 kişi civarında insan beklediğini gördüm.Ayrıca sitede fiyatlar düşmüş ama neyazıkki ürünü sepete koyunca
    ''02:00 - 10:00 saatleri arasında teknosa.com güncelleme çalışması yapılmaktadır.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    uyarısı çıkıyor.Herzamanki gibi teknosa fosss.Yazıklar olsun sana teknosa.Bu konuda Vatan computer,i herzaman tek geçerim.hem fiyat hemde servis olarak Vatan coputer 10+.

sen de iyi akıllısın ha. indirimden önce sepete at, indirim başlayınca hemen al....yok öyle ayak...kendince uyanıklığına birşey demiyorsun da adamların siteyi bakıma almasına diyorsun...yuhh

Uyanıklık ile bir ilgisi yok ki bunun dostum.başka firmalarda bu olay gece 12.00 itibarı ile alınabiliyor.Ama teknosa,da budurum hep böyle sıkıntılı.Saat 10.00,dan sonrada alabilecekmiyiz(tabiki hayır.ürün kalmadı bitti denilecek).Madem alımlara izni vermiyeceksin ozaman adam gibi sepete o fiyattan ürün koydurtma!vatanda,aynı ürün 10 tl daha fazla.gün içersinde keyfime baka baka gidip rahat rahat aynısı ordan alıp teknosadki saçma sapan kuyruğun yanında durup gülerek olanları izlemeyi planlyorum.hatta 3-5 foto çekip burayada koyabilrim:))
    Burda amaç firmanın sitesine yada mağazasına girilsin.reklamı yapılsın.gelmişken istediğimi alamadım bari başka bişeyler alayım yada az bişi daha fazla verip istediğim alayım mantığını yaratmak.Asıl teknosaya !

• dünden sepete atmıştım duruyormudur acaba sitede kapalı
  • Sessizlik...
  • samsung 32d403 gümledi arkadaşlar. Az önce açıldı sepetimdeydi. Almak için onay verdim stokta yok diye hata verdi...
  • 32D403 yi aldım.
  • en azından aramızdan birine gitmiş.
  • site kapalı felan değil arkadaşlar sadece anasayfa ya öyle koymuşlar ;

bütün indirimli ürünler ;

http://www.teknosa.com/arama/#!/turuncuindirimsubat2/sayfa_1/yeni_urunler/
  • oha saat daha yeni 10 oldu millet ne ara tüketmiş internet stoğu kaçtı acaba ki
  • Ne ara bitti 32D403?
  • hiç olmadi ki bitsin :( sadece magazada var diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Ne ara bitti 32D403?

hiç gelmedi ki bitsin
  • quote:

Ne ara bitti 32D403?

max 1 yada 2 tane vardı büyük ihitmal stok 530du 270 teknosa mağazası var gerisini sen düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

quote:

Ne ara bitti 32D403?

max 1 yada 2 tane vardı büyük ihitmal stok 530du 270 teknosa mağazası var gerisini sen düşün

Forumdan Alabilen Var mı Acaba ?
  • arkadaşlar biri 42lw5500 ün fiyatını yazabilirmi indirimde? şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

32D403 yi aldım.

hayırlı olsun :D

@ exe2000 42lw5500 ün fiyatını 1899 tl
  • Sadece ana sayfa kapalıydı arkadaşlar, dün gece ürün sayfası açıkken hibernate etmiştim makinayı ve fiyat 999 gibi birşeydi, sepete ekleniyordu ama satın almaya çalışınca hata veriyordu, 09:50 de makina başına geçtim, sayfayı yenileyince 499 olduğunu gördüm ve sepete ekledim ama yine satın alınamıyordu, 09:55 de satın al çalıştı kart bilgisini girip onay dedim, o sırada ana sayfa hala kapalıydı.
  • millet kaç hızla bağlanıyor. bizim emektar da değirmen taşı gibi dönüyor maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: faya85

quote:

32D403 yi aldım.

hayırlı olsun :D

@ exe2000 42lw5500 ün fiyatını 1899 tl

teşekkürler, teknosadan 2. alışverişim oldu, ilki de 26d4003 idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

millet kaç hızla bağlanıyor. bizim emektar da değirmen taşı gibi dönüyor maşallah

Kablonet 1 mb
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

millet kaç hızla bağlanıyor. bizim emektar da değirmen taşı gibi dönüyor maşallah

Kablonet 1 mb

Hayırlı Olsun Dostum

Hızla pek alakalı olacağını sanmıyorum arkadaş tam zamanında f5 yapmış

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.