Şimdi Ara

25 Şubat 2012 TEKNOSA Turuncu İndirim. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
2
Favori
31.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 42LW4500 aldım umarım doğru bir seçim yapmışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

42LW4500 aldım umarım doğru bir seçim yapmışımdır.

emin ol doğru bir seçim yaptın.amcaoğluna bakmıstık onla baya arastırmalar sonucu bu modelde karar kılmıştık
  • Mağazaya giden bir arkadaşımız varsa galaxy ace fiyatını bildirebilirmi zannetmiyorum vatanın altında fiyat olacağını ama yinede yardım bekliyorum
  • 649 tl.
  • Sabah gittim teknosaya, flashbellek ve boş dvd için tv de alabilrdim, baktığım ürünlerde hiçbiri kalmamıştı. Boşu boşuns gittik yorulduk, iyi kampanyalı ürünlerde stok çok azdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isqwild

649 tl.

Teşekkür ederim
  • 42pfl4606 aldım umarım guzel bır secımdır
  • Turuncu indirimlerde hediye çeki kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

42LW4500 aldım umarım doğru bir seçim yapmışımdır.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN. Güzel günlerde kullan.

LG gerçekten güzel ürünler yapıyor ve pişman olmazsın ....
  • Samsung plazmayı aldım sabah siteden... İnşallah üründe sorun çıkmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: biolog

Samsung plazmayı aldım sabah siteden... İnşallah üründe sorun çıkmaz..

bende aldim sorun olmaz stok cok toptancilr adetli aliyor harika tv fiyatta iyi samsung plazmmadan bahsediyoruz sanirsam:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leren

Turuncu indirimlerde hediye çeki kullanabiliyor muyuz?

evet kullanabilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070783/samsung_s5360_galaxy_y_white_akilli_telefon

Bana axess'i olan bir vatandaş bu ürünü alabilir mi? 400 TL ürün fiyatı, %10 internet alışverişinden kazanacak, kredi kartıyla 100 TL'lik herhangi bir alışveriş yaptığında 50 TL daha kazanacak. Ben hemen EFT yapacağım. Teklifler PM ile.

Aldınmı ürünü...

• abicim sırf indirimde diye insanlar gereksiz şeyler alıyorlar. Mağazaların taktiği bu . Fiyatı haddinden fazla tutarlar daha sonra bi indirirler herkes alsın diye. Led tv 40 tl olsa kimse almaz neden çünkü pahalı olan daha cazip havalı geliyor. Ama crt ler 1500 tl olsa herkes ona bakar . 10 tane kenara koycağım şeye 2000 tl verceğime lazım olan şeye gider 3000 tl veririm 2000 tl kara girerim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: rks028

quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070783/samsung_s5360_galaxy_y_white_akilli_telefon

Bana axess'i olan bir vatandaş bu ürünü alabilir mi? 400 TL ürün fiyatı, %10 internet alışverişinden kazanacak, kredi kartıyla 100 TL'lik herhangi bir alışveriş yaptığında 50 TL daha kazanacak. Ben hemen EFT yapacağım. Teklifler PM ile.

Aldınmı ürünü...

Şu anda hala teklifleri değerlendiriyorum. Ama birkaç saat içerisinde almış olacağım muhtemelen.

• Bende 40D503 aldım sabah. A•101 dede aynısı vardı ve aynı fiyataydı ama yetişememiştik, bu iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melange

bu kampanyada mağazaya mı gitmemiz gerekiyor ,internetten alamıyor muyuz ?

+1
  • Bir rica;
    Mağazaya gidecek veya mağazada olan bir üyemiz
    SONY ERICSSON XPERIA ARC S telefonların bugünkü fiyatını iletebilirler mi? Sitede 1400 civarı, indirim falan görmedim.
    http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_telefonu/218/145011479/sony_ericsson_xperia_arc_s_white_akilli_telefon
    teşekkür ederim

• Ben de sabah 09:50 gibi yataktan 32d403 almak için kalktım, sepetime atmıştım önceden, ancak sipariş vereceğim sırada tek çekim buttonu bir türlü aktif olmadı, zaten 2-3 dakika içerisinde de stokta var yazısını kaldırdılar maalesef. Kozzy'de ki TeknoSA'ya gitmek istemedim, zaten küçük mağaza D&R'la ortakla işletiyorlar, orada ya 1 tane ya da 2 tane vardır varsa dedim, vazgeçtim bu yüzden. Sonra, 11.30'da Tepe Nautilus Exxtra'da ki TeknoSA'yı arayayım bari dedim, zaten diğerleri telefonu açmaya bile zahmet etmiyor. Telefondaki görevli stokta olmadığını söyledi, orada olmazsa başka yerde de olmaz diye düşünüp, almaktan vazgeçtim bende. Fakat sitelerinde hâlâ Nautilus'da ürünün olduğunu gösteriyor, mesela sabah 5 mağazada stok vardı, 12 gibi güncelleyip sadece Nautilus'ta bıraktılar, kötü oldu alamamam maalesef, alan arkadaşlara hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Orijinalden alıntı: biolog

Samsung plazmayı aldım sabah siteden... İnşallah üründe sorun çıkmaz..

bende aldim sorun olmaz stok cok toptancilr adetli aliyor harika tv fiyatta iyi samsung plazmmadan bahsediyoruz sanirsam:)

Evet plazma, gunlerdir takip ediyordum hatta zaten teknosa.com dan 200 tl cekli alacaktim. Bunu buyunca biraz bekledim. Cek yerine nakit indirim daha iyi oldu... Hayirli olsun. Hemen gonderseler bari...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.