Şimdi Ara

25 bin tlye kadar hb araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hatuna araba almayı düşünüyoruz, üniversite uzak olduğundan günde 40-50 km yol yapacak.
    Bu fiyata uygun can sıkmayacak, hem öğrenmek için kullanabileceği bir araba arıyoruz.
    Nispeten düşük kmli araçlara daha sıcak bakıyorum. Hb ve küçük tiplere bakıyoruz.
    Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• Palio,Clio II olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 makyajlı kasa Chevrolet kalos 1.4 sx otomatik o fiyatlara tavsiye ederim.

• 40000 TL ye bir araba almak istiyorum. Ne alabilirim acaba?

• Mbuga04 M kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-volkswagen-polo-1.2-trendline-2012-70.642-km-aciklamayi-okuyun-479419062/detay

Ben satıyorum b hb bakıyorsanız...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam otomatik aramıyoruz, tek kapılı bile olabilir. Orta derecede araç kullanıyor zaten kendisi, sadece biraz pratiğe ihtiyacı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Hocam otomatik aramıyoruz, tek kapılı bile olabilir. Orta derecede araç kullanıyor zaten kendisi, sadece biraz pratiğe ihtiyacı var.

Hocam o paraya alacagınız en konforlu bayana uygun araç 207 olur ararsanız bulursunuz temiz bişey rakamı az biraz daha yükseltirseniz çok kolay bulursunuz piyasası oşan bir araçtır

• Clio
  • cnyttt kullanıcısına yanıt
    Hocam 207 acemi için pek tavsiye etmem hele o paralarda. Sanayicilerin en sevdiği modellerdendir. Yakın zamanda başıma geldi ondan biliyorum.
  • 207 almak için bir de fiyat mı yükselteceğim. 30 bin bandına çıksam bir dünya araba var zaten, en basitinden i20 alırım kardeşim.
  • biri de çıkıp dememiş ki getz. Hem bayana uygun kullanımı kolay masraf çıkarmayan harika bir araba. Çokta az yakar. Renk skalası da geniş. Tipini de bayanlar beğeniyor genelde. Al bi kırmızı 1.5 dizel temiz getz keyfine bak derim. Hayırlı olsun.
  • Kullanacak kişi bayansa ve arabaya genelde max 2 kişi binecekse;

Düşük km (100.000den az) modelli fakat ikinci eli zayıf olarak yeni ford ka 2009 veyahut yeni spark 2009
    150.000den daha az km, orta seviye ikinci eli olan 307, 206+, c3, belki c1 beğenilirse
    Arabadan anlayan güvenilir biri varsa ve detaylı ekspertize sokulabilecek şehirlerden alınacaksa, ikinci eli hareketli clio 2, getz, palio, fiesta bakılabilir. (150bin altı) Benim tavsiyem ise arabayı kullanacak kişi arabayı daha pahalıya satayım derdi olmayan ve araç hakkında çok bilgisi olmayan biriyse modelli düşük km araba almasıdır. Ben olsam clio 2 1.2 16v alırım mesela ama en aşağı 13-14 yaşında arabanın temizini ve düşük km olanını bulmak hem zor hem de risklidir. Senin yerinde olsam 8 airbagli yeni kasa spark 2009-2013 alırdım. 1.0 yerine 1.2 tavsiye ederim eğer temiz varsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiata en uygun kalos veya aveo başka yok yada eski kasa 2002 2003 model corsa başka yok

• fiat punto alınabilir basit araç yakıt güzel fena değil bayana gider clioda olabilir symbol felanda olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.