Şimdi Ara

25.02.2003 den önce ehliyeti olanlara SRC 2 ve SRC 4 belgesi 20+20 TL (e-devlet) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
28
Favori
36.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insanda şans olacak, 19.03.2003 de almışım ehliyeti :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Selam Arkadaşlar,
    Ehliyet bilgisi bulunamadı! yazan arkadaşlar için aşağıdaki linkten sürücü ceza puanı sorgulaya girerseniz orda ehliyet seri no ve belge no'yu kontrol edebilirsiniz. Benim seri no 000000 yazılmış, şimdi bu şekilde başvurunca kabul etti sistem. Nufus müdürlüğüne gitmekten kurtuldum :)

https://www.turkiye.gov.tr/emniyet-surucu-belgesi-ve-sahislara-yazilan-ceza-sorgulama
    Bilgi için teşekkür ederim, başvuru sırasında oldukça faydası oldu
    Allah razı olsun, hayatınızda kolaylıklar dilerim
  • Belge türü düzeldi ama il seçince ilçe seçme kısmı yükleniyor kısmında takılıp kalıyor.
  • QR kodu okutabilen varmı.hata veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bu işlemin gerçekten de son günü 31.12.2018 mi ? bu konuda net bilgi varmı?
  • enxdesign E kullanıcısına yanıt
    Google chrome ve android uygulamalarından denedim sorun var müşteri hizmetleri ile görüştüm aşırı yoğunluktan olduğunu söyledi, farklı zamanlarda tekrar deneyin diyor.
  • Aldık bakalım neye belki ilerde lazım olur

Edit: çıktısını bulundurmak mecburi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 27 Aralık 2018; 16:10:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enxdesign

Belge türü düzeldi ama il seçince ilçe seçme kısmı yükleniyor kısmında takılıp kalıyor.
    İlçe kısmı bende de gelmedi ama ilçeyi seçmeden alabildim.

• dün halkbank atmsinden yatırırken ilk yatırdığım menüden kayboluyordu. ardından diğerini yatırıyordum, şimdi yaptırdığımda yatırdığım kaybolmuyor sanki yatırmamış gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdediler

Merhaba bu işlemin gerçekten de son günü 31.12.2018 mi ? bu konuda net bilgi varmı?
    Nereden duydunuz? Ben hiç bir yerde böyle bir bilgiye rastlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Nereden duydunuz? Ben hiç bir yerde böyle bir bilgiye rastlamadım.

Alıntıları Göster
    Saçma sapan bir söylev.Süre sınırı yok.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Atm den 5 dakikada yaptım. Çok bir para değil ileride lazım olma ihtimali benim için yüksek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halkbank atmden menüye girdim ama o anlatılan seçenekleri bulamadım..
  • src 2 ve 4 ü 2 pdf dosyası olarak indirdim.. dosyanın ilk sayfasında adını sanını duymadığım bilmediğim bir şahsın src 2 bilgileri de var, yine aynı durum src 4 dosyasında da mevcut..

site sapıtmış gibi görünüyor
  • Ben aldım ama 44 TL ödedim bugün

• edevlette uyarı yazısı yazmışlar
    Muafiyetli SRC alacakların muafiyet son başvuru tarihinin 31.12.2018 olduğuna dair internette, sosyal medyada veya başka bir şekilde yayılan haberler asılsızdır. Mevcut mevzuatta buna ilişkin bir tarih sınırlaması bulunmamaktadır.
    ihtiyacınız yoksa boşuna para yatırmayın şuan. ihtiyacınız olduğunda başvuru yapıp alabilirsiniz...
    bu uyarı ilk sayfaya eklense daha iyi olur. bende yıl sonu son zannediyordum. boşuna para yatırdım.@ertemli
  • Bende zamanında kursa gidip ,sınava girip src4 belgesi ve piskonteknik almıstım yıl 2011 di şimdi bu belgelerinde hükmü bittimi?. Src 4 için tekrar bu işlemleri yapmak zorunda mıyız ? Src 2 için bugün e-devlet üzerinden kayıt yaptırdım öğleden sonra gidip harcı yatıracam..

• Benim sertifikada ş, ğ, ç gibi Türkçe karakterler boş duruyor, herkeste böyle mi?

• Merhaba, 5 nolu madde plaka kodunu ehliyeti aldığımız şehre göre giriyoruz sanırım ?

Halkbank atm menusu
    1- giriş tuşuna baş
    2- fatura ve odemeler menüsüne gir
    3- eğitim ödemesi
    4- üniversite harcı odemesi
    5- plaka kodunu 06 olarak tuşla
    6- gelen ekranda SONRAKİ SAYFA tuşla
    7- Karayolları SRC yazan yere bas
    8- TC kimlik numarasını tuşla
  • Mefisto-TR M kullanıcısına yanıt
    Ankara Gazi Üniversitesi altyapısı olduğu için 06 yazmak zorundayiz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.