Şimdi Ara

24 mbit akıllı sınırsız hakkında ufak bir soru!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, 24 mbit akıllı sınırsız paketi almayı düşünüyorum. Müşteri hizmetleri oturduğum adrese 100 mbit internet hızı verebileceklerini söylüyor kısacası 24mbit'lik bu paketi hiçbir sorun yaşamadan kullanmam lazım. Anladığım kadarıyla uydunet'te yoğun saatlerde yavaşlama oluyormuş peki yoğun olmayan saatlerde 24 mbit alabilir miyim? Sonuçta adresime 100 mbit internet verebileceklerini söylüyorlar. Kendi verdikleri modemi kullanmayı düşünüyorum bu hız ve ping konusunda sıkıntı yaratır mı?

İki gün içinde tarifeyi almayı düşünüyorum yanıtlarsanız çok sevinirim şimdiden sağolun.

• Ben yaklaşık 9 aydır 25 mbit lik paketi kullanıyorum. Ankara'da oturmama rağmen hiçbir saaatte hızın düştüğünü görmedim. Kablonet vadettiği hızı vermede en iyi firma.

Ben de kendi verdikleri CBW-383ZN modemini kullanıyorum. İlk kullandığımda wireless hızı kötüydü, fakat modem ayarlarını internette var olan ayarlarla değiştirince düzeldi. O gündür hiç ayarını değiştirmedim. Kablolu ve kablosuz bağlantılar bana göre oldukça iyi. Muhtemelen verdikleri modem sana yetecektir.

Ping konusuna gelince, ben de CS GO oynayan biri olarak pingin sıklıkla iyi olduğunu söyleyebilirim. Sıklıkla dedim çünkü bazen pingin yüksek olduğu oluyor. Fakat bu uydunet kaynaklı mı başka bir sebep mi bilmiyorum. Ertesi güne düzelmiş oluyor.Şu ana kadar yaşadığım tek problem arada bir olan 3-4 dk lık bağlantı kopması idi. Canını sıkacak kadar sık olmuyor ama yine de oluyordu işte. Lakin çalışma mı yaptılar bilmiyorum ama uzun zamandır bu problemi de yaşamıyorum artık.

Şu anki tarifeleri bilemem ama eskisi için bence en iyisi Uydunet'ti. O yüzden eğer tarifeler canını sıkmıyorsa taktır Uydunet'i, zaten bahsettiğin konularda problem yaşarsan ya ilk 7 ya da 14 gün içinde ücretsiz iade edebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeops -- 8 Mayıs 2017; 22:13:58 >

• Türksat Kablo'nun akıllı sınırsız tarifeleri bana mantıklı gelmedi hiç.

00:00-19:00 saatleri arası 25 mbit diyor, akşam 19:00'dan sonra gece 00:00'ye kadar 10mbit ve 90 TL istiyor.

E çalışan bir insan için en önemli saat akşam 19:00 ve sonrasıdır bu durumda 10mbit için 90 TL ödenmiş oluyor.
  • jumong88 kullanıcısına yanıt
    Türksat bağlatma paketleri rezalet Türk telekom ile 70 TL'ye sınırsız internet kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 8 Mayıs 2017; 22:38:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Türksat Kablo'nun akıllı sınırsız tarifeleri bana mantıklı gelmedi hiç.

00:00-19:00 saatleri arası 25 mbit diyor, akşam 19:00'dan sonra gece 00:00'ye kadar 10mbit ve 90 TL istiyor.

E çalışan bir insan için en önemli saat akşam 19:00 ve sonrasıdır bu durumda 10mbit için 90 TL ödenmiş oluyor.

Hocam o dedigin tarifeye ben de baktim. 25m 19-24 arasi 10a dusuo. Tele dunya ust oamet veriolar. 36 ay taahut verirsen 65tl dediler ama almayacagim. Geri adim atana kadar almayacagim. Oturdugum yerde adsl var sadece alt yapi berbat 2 3 mbit. Bu tarife benim her turlu isimi gorecek ama bekliorum simdilik. Bel ki baska bisey cikar 1 2 aya. Bu arada tv kutusu yerine modul satisi baslayacakmis aylik 1 tl ucretle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.