Şimdi Ara

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
592
Cevap
6
Favori
38.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
552 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
  • Baslik cumhurbaskanligi secim anketi olarak duzenlenmeli. Secimde oy atacagimiz parti başka olabilir zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Ben oy kullanmayacağım .ne gerek var.
    Oyunuzu lütfen kullanın.

• emekli56 kullanıcısına yanıt
    Milletin başına ekonomik krizi sarmışlardı. Cezalandırılmaları normaldi.
  • Selahattin Demirtaş ‘ a oy verenler!!!

• Bu forumun anketlerinde tayyip hiçbir zaman kazanan olmadı. Bu forumda açılan anketlerde hep hayaller kazandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdp ye oy atmak demek rte nin ekmegine yağ sürmek suriyeli kardeşlerimizi daha çok kucaklamamız demek. Onun için akp ye en yakın partiye yani muharrem inceye verecegim
  • Muharrem ince dedi ki Gül ile Erdoğan arasında kalırsam Erdoğan derim. Akşener de en olmadık zamanda ben cb olacağım dedi tutturdu. müşterek bir aday olsa ilk turda sıkıntı olmayacaktı. Ancak şimdi Erdoğan önde gözüküyor . Eh az bile bize .

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Terbiyesizlik yapma. Anladık hangisinden olduğunu zaten. Senin düşüncen oradaki H1N1+HIV oluyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Terbiyesizlik yapma. Anladık hangisinden olduğunu zaten. Senin düşüncen oradaki H1N1+HIV oluyor zaten.
    Terbiyesiz olan sensin. Genetik hata tiplerden arinamadi gitti su cografya.

• Anketi sabote etmek için inceye oy verdim.maksat dh sevinsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Bence Akşener İnce'den fazla oy alamaz hocam ya, nasıl bu kanıya vardın?

Alıntıları Göster
    Şimdi şöyle garip bir durum var imzaların ilk gününden 100 130 bin imza topladı iyi parti. Yılların saadeti bile bir günde anca 30 bin toplayabiliyor. Akşenere destek fazla chp nin büyük kısmı akşenere verir vermezlerse zaten onların aklı fikri bozulmuştur. İnce daha kendi partisine başkan olamadı iki seçimdede başkan olamadı bana kalırsa inceyi harcamak için aday yaptılar. İnce harcanır ikinci turda inceye giden oylar merale gider. Ama belli de olmaz ilk turdan rte de seçilebilir.

• Prensip olarak medya gazıyla halkın önüne sunulan hiçbir siyasiye oy vermedim..

Ak parti ilk seçimine girdiğindede vermedim.Müthiş bir yıkama yağlama vardı.Geldiğimiz durum ortada.

Şimdide gaza gelip önümüze bir proje olarak sunulan Akşenere nimet gibi yönelenler var.Bu kadar koyun olmayın.Bütün bu parlatmalar boşunamı yapılıyor? Ne başarısını gördünüz?

Gidin ne olduğuna emin olduğunuz m.ince ye verin.Ülkenin deneme tahtası olacak hali kalmadı.

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Benim kimseye, hiçbir görüşe ya da topluluğa bir saygısızlığım da yok, hakaretim de. Ama sen zararlısın. Sen ve düşüncelerin bu ülkenin zararlıları. Mikrop bedeni işgal etmiş sağlıklı hücrelere "senin gibi tiplerden arınamadı gitti şu beden" diye de üste çıkmış. Antibiyotik sizin tek çözümünüz. Ama o ilacı bulacak dirayet kalmamış.
  • Bu forumdaki insanların bir çoğu sorgulayan,genç ve vizyon sahibi insanlar şimdi siz gelip bu forumdaki insanlarla dışarıda kahvede pişpirik oynayan yada hayatında eline bir kitap almamış iki kelimeyi bir araya getiren insanları kıyaslayamazsınız.
  • burdaki anket gerçeklerden çok uzak. gereksiz bir konu açıp boş yere laflamış oluyoruz sonuç belli. 2. turda RTE alır malesef, burda %12 çıkmış çok komik yani. Hayallerin seçimi galiba burası.
  • Perinçeke oy veren 12 cesur yüreği saygıyla selamlıyorum.Esmesenizde gürleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ApRa-

Neremle güleceğimi bilemedim kahkaha attım hahahaha gerçek ve kaliteli hee hahahahahaha

Alıntıları Göster
    sen eyy amariga söylemlerini daha çok beğeniyorsun galiba. veya birilerinin elinde kuranla miting meydanında din sömürüsü yapmasında sana göre sorun yok. hayatta başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heidinindedesi -- 5 Mayıs 2018; 23:58:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Benim kimseye, hiçbir görüşe ya da topluluğa bir saygısızlığım da yok, hakaretim de. Ama sen zararlısın. Sen ve düşüncelerin bu ülkenin zararlıları. Mikrop bedeni işgal etmiş sağlıklı hücrelere "senin gibi tiplerden arınamadı gitti şu beden" diye de üste çıkmış. Antibiyotik sizin tek çözümünüz. Ama o ilacı bulacak dirayet kalmamış.
    Tum adaylari virus olarak nitelendir, almiyim canim diye kendini bir b.k zanneden yorumlar at, sonra hastalikli olan biz olalim.

O saydigin virusler icin oy kullanacak milyonlarca insanla t.sak geciyorsun. Sonra da kimseye hakaretim yok diyorsun. Ne bok yersen ye birader. Ebola da HIV de Hepatit de sensin su durumda. Daha ne hakaret edeceksin.

Kararsizim de gec, oy kullanmayacagim de gec.

O zaman hakaret etmemis olursun.

• Arkadaşlar başkan seçilen kişi kaç sene görev yapacak?

Mesela Tayyip Erdoğan seçilirse kaç sene daha görev yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: 35ultrAslan

bu dediğine kendin inandın mı?
    konunun anketine bakarsak herkes inanıyor sizler hayal kuruyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.