Şimdi Ara

24-25 Öneri Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomobillerin genel bilgisine sahibim ama detaylı bilmiyorum. kronik sorunları ve başınıza gelen veya bilginizin olduğu Araç dahilindeyse 25bin lira ile almak istiyorum ilk arabam olacak daha önce motorum vardı. sorunları var mı veya değişenlerle birlikte bu parayı hak ediyormu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Resim ve ekspertiz raporunu bırakıcam aşağı. Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: En iyisi 25 civarı Öneri alayım bilen üstadlarımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaiserslautern34 -- 23 Mayıs 2019; 3:46:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaputu tavanı boyalı direkleri boyalı.
    Bu araç alınmaz. En azından ben almazdım.

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Benim açımdan bir sıkıntı yok bayadır istiyordum almayı. İşe gidip gelicem çok lükste gözüm yok. Ne açıdan sorun olur satarken mi zorlanırım?

• Kaiserslautern34 kullanıcısına yanıt
    Zaten çok zor satarsın çok sıkıntı olur da kullanırken de iyi olmaz. Sonuçta o direkler tavan kaput vs keyfinden boyanmadı. Yüksek ihtimal takla falan atmış. Güvenli olmaz diye düşünüyorum. Kişisel Öner’im bütçeyi artıramıyorsanız model düşürüp daha temiz araç bakın.

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğiniz model var mı tofaş vb hariç? 25 lira bütçem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaiserslautern34

Temiz LPG hiç takılmamış, siena alabilirsin hocam Güncel bir LPG kiti taktın'mı uzun süre kullanırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaiserslautern34

Pejo 206 , megane 1(2000 altı) rte rta paket , clio bunlara bakın derim

• 25k bende vermem bu araca.
    Grande Punto bulabilirsen al derim clioda olur ama Punto daha iyi o skalada

• 206 buldum bitane 229 binde sol ön çamurluk değişmiş 24k. Arabayı sevdim de bilmiyorum ya ağzım yandı bir kere ya buda çürük çarık çıkarsa.

• Kaiserslautern34 kullanıcısına yanıt
    1.2 clio hb 2004 2005 fransız yapımındır sedan olandan daha iyidir direkler boyalı araç alınmaz alınmaz araç temiz alınır rahat binilir satarkende zorlanmadan satılır kural bu sağı solu elenmiş orası burası kaymış araç sadece insanı dert sahibi eder

• Ben 2001 2002 model clio 1 öneririm başka da bi cacık olmaz o bütçeye

• İlk aracım benim palio idi çok severdim kendisini ancak zayıf bir kasası var. Benim araç sağından darbe almıştı 2 parça boya 2 değişen vardı. ancak direklerde işlem yoktu ama yinede bi türlü ayar tutmuyordu. kazanın etkisiyle keçelerden hep yağ eksiltirdi. (şanzıman vs.) birde arkada dingil falan da yamulmuş ıslak zeminde düz gidemiyordu araba. Yani kısacası böyle zayıf bir arabayı kazalı alırken tecrübeli olmak gerek.
  • Exper raporunda sase ucularina plastik yazmislar o nasil bir experse artik bence de almayin bunu.

• QralCess Q kullanıcısına yanıt
    25 bine taklali palio satilan memlekette ayni paraya grande punto alinabilecegine gercekten inanarak mi yazdin?

• 1.3 leri varsa onlar az yakar onları deneyin bu sınıfta clio hb ford fiestaya bakılabilir siena megane neymiş hele 206 hiç bulaşmayın derim pejonun kötü bir ünü var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eger tek kapi sorun olmaz dersen corsa c kasanin 1.4 comfortlari var fabrika cikisi camli koltuklu hususi oto olan. o fiyatlara temizini bulursun. ayni aracin 4 kapilisina 35k istiyorlar sirf 2 kapi icin 10k fark vermeye degmez.

• m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Kral dipten başa kadar haklısın ama ben kredi çekip te alıcam. Bir an önce de almak istedim hata yapmışım. Dediğiniz gibi bir kere tecrübe edindim Motordan o dert sahipliğini. Bilmiyorum baktım cliolara onlar da şüpheli ne yapıcam bende bilmiyorum. Teşekkürler yorum için.

• yagızalp Y kullanıcısına yanıt
    G.puntolar dediğiniz gibi hepsi hasarlı 33 ten aşağı temizi yok 33 olanda km yüksek. Onlara da baktım ama elemek zorunda kaldım. Elimde avucumda birtek 2004,5 hb clio ve Getz'ler kaldı. Eliye eliye bakıyorum da pek umudum yok.

• soru.yorum kullanıcısına yanıt
    Haklısınız zaten benimde pek içime sinmedi paliodan vazgeçtim alternatiflere bakıyorum pek de umudum yok açıkçası. 2.el piyasasından onun bunun hakkını yiyerek gelir elde edenler yüzünden 8bin lira faizli kredi çekip araba sahibi olmaya çalışıyorum. Bize ışıklarda ufak bir hasar diyor adam gidip refüje bodoslama girmiş oluyor orası burası sürekli arıza veriyor.

• Megane 1 veya accent al

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.