Şimdi Ara

+234 807 968 63 22 ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
82
Cevap
1
Favori
143.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)

• quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

konuyu hortlatiyim whatsaptan bana yazdı hepsi asker fotosu koyuyor birden😃😃😃

İkimize de aynı fotolu adam yazmış +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE) 

• ReDComrade R kullanıcısına yanıt

Hocam benimde bugün başıma geldi ben hiç araştırmadan benden istediği ıban ve mail adresimi gönderdim oo an dalgınlık ve yoğunluğumdan kaynaklı.Akşam eve gelince benle türkçe konuşan adam ingilizce konuşmaya başladı. araştırma yaptım bunları okuyunca derhal adama ürün satıldı deyip engelledim. Iban paylaşmamda bir sıkıntı varmı diye Bankayı arayıp teyit ettirdim. Onlardan her ihtimale karşı internet bankacılığımı bloke ettiler bir süreliğine, bankaya gidip açtırcam 2-3 gün sonra.Ad Soyad, Iban ve mail istiyorlar. Verdiğim bilgilerden sıkıntı yaşamıcağımı söylediler banka çalışanları ama insan yinede rahatsız oluyor. İnşAllah başkasının başına gelmez.

• Zaten amerikan askeri neden türkiyede teröristlerle savaşssın ? suriye felan dese bir nebze

• oguzmarvel O kullanıcısına yanıt

İban ve mail paylaşmakta herhangi bir sıkıntı yok içiniz rahat olsun. İban sadece para yatırılabilen bir adres.

• Bana 2 farkli yolla ulastilar. Bir tanesi mari.rawyler16@outlook.com email adresini kullaniyordu.

Digeri +234 802 565 1381 numarasiyla whatsapp'tan ulasti. Farkli hikayeler sunuyorlar.

Banka icin mail adresi istedi. Dedim banka mail istemez :) Basit hatalarini yuzune vurunca kesti yazmayi.

Bu aksam ilk iletisim kuran mari.rawyler16@outlook.com adresiyle yaptigim anlasma uzerine sahte odeme bilgisi iceren bir emil geldi fidelitytrust@payment-links.com adresinden. Icerigi soyle bir resim:

(dosya adina dikkat, inandirici olsun diye "Shipment Reminder (USA).jpeg" isminde)

+234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istavrit59 -- 8 Ekim 2020; 14:42:52 >

• thsnblt kullanıcısına yanıt

+234 810 737 5533 aynı resimle bu numaradan yazdı şimdi airpods satıyorum bende  +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)  bunu var mı tersten tokatlamanın bir yolu

• Hala devam ediyorlar dikkatli olun. Az önce ipad ilanıma yazdı bir tanesi ilk burada askeri üs var oradan yabancı asker sandım sonra baktım şirket filan diyor yine kalbimi bozmayayım dedim belki adana incirliktendir diye düşündüm en sonunda da inatla Amerikadayım diye otomatik mesaj atınca bunun vatanı orası ne alaka da Türkiyeden 500 lira da kargo parası yollayarak ipad almaya kalkıyor bu deyip nereninmis la bu kod dememle buraya geldim. Adamlar mng ve PTT kargo ile çalışıyor bu firmaların bu tür olaylara dikkat etmesi alet olmaması lazım.

+234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)

• 234 907 968 86 74 nolu numaraya dikkat arkadaşlar sahinden ilan için iletişime geçti,incirlik üssünde pilot muş amcam belçikadaki yiğeni için ürünü göndermemi istiyor. +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE) 

• Geçen ArdaTheVlogger'i izlerken denk gelmiştim bu olaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: DR ARER

234 907 968 86 74 nolu numaraya dikkat arkadaşlar sahinden ilan için iletişime geçti,incirlik üssünde pilot muş amcam belçikadaki yiğeni için ürünü göndermemi istiyor. 

evet arkadaşlar bugun Adam iletisime gecti gene parayi gonderdim diye.bende dekont istedim sadece islem dekontu gonderebilirim dedi ,bende paranin hesaba yatmasini bekliycez dedim oda urunu kargoya vermemizi kargo makbuzunun resmini cekip bankaya gondermemi istedi sonra Para yatacakmis falan. Bende banka calisani oldugumu para transferi icin hic bir bankada boyle islem yapilmaz dedim kendisinin dolandırıcı olduğunu tel noyu Türkiyedeki sitelerde paylaştığımı söyledim, birde orta parmak resmimi cekip gönderdim gerizekalıya engelledim sonra 😁

• Vay be mevzu derin sahtekarlık meşhur düzen aşikar olmuş sevindim.

+234 817 761 6670

bana da yazdı.. Durun ben şunlara bir salatalık göndereyim

• sene 2021, aynı numaradan mesaj aldım, sattığın saatle ilgileniyorum diye. kanadalı bir askermiş, nijerya'da görevlendirilmiş. önce google'a 00234 yazdım, ardından burada buldum kendimi. kargo parası olarak 500₺ ve saatin parasını yarın yollayacağım dedi. kargo ve saat parasını iki ayrı kalemde yolla, kargo parasını derhal çekeceğim, saatin parasını sonra çeksem de olur dedim. okey dedi. mümkün değildir ama umuyorum kolay yoldan 500₺ kazanırım. herkese hayırlı forumlar.

• frozensoul kullanıcısına yanıt

Frozencigim ingilizcene bittim nerde ogrendin ?

Birde abd de yasayip tr den macbook almakta komedi. Anavatani zaten orasi  +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE) 

• Banada üç dört yerden yazıyorlar. Bunu yutan var mıdır merak ediyorum. Bana asker denk gelmedi ve ingiltere adresi veriyorlar.

Full name: Rodney Liburd.
    Address: Flat/Apartment no.24.
    4TH FLOOR.
    Oatland Heights.
    Sheepscar.
    City: LEEDS.
    State : West Yorkshire
    PostCode/ZipCode: LS7 1SG.
    Country: United Kingdom
  • Bloklamış beni😀

• harbi kandırılan varsa gitsin kendini köprüden atsın.

• Hello.

I saw your Lens at sahibinden website, Are you ready to sell the Lens ?

How much is the price in Turkish lira
    +234 705 552 9425

Bana da mesaj attılar nijerya telefonda abd askeri resmi bu konuyu görünce bastım engeli

•  +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.