Şimdi Ara

+234 807 968 63 22 ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
1
Favori
143.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayat kurtardın az önce. teşekkür ederim bu konuyu açıtgın için.
  • Bir kutunun içine hıyar koy gönder sende,
  • Biraz önce beni de taciz ettiler :)
    234•806 530 3879
    Etrafta ne kadar berbat insan var ya. Milletin emeğine konmak o kadar kolay mı?
    Bedava peynir sadece fare kapanında olur lafı hiç aklımızdan çıkmamalı.
  • bana da geldi +234lü nunaradan asker fotolu biri. sahibinden.comda ilaninizi gördüm demiş. Ikı katnı teklif edeceksin değil mi dedim. Blokladi
  • pamirrr kullanıcısına yanıt
  • Bana dda geldi dikkatli olalım.

numara: +234 802 455 6035

giriş: Salam alekum
  • konuyu hortlatiyim whatsaptan bana yazdı hepsi asker fotosu koyuyor birden😃😃😃
     +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)
  • parayı yolladı adam bizde çektik ama hemen ve o bankada hesapta para kalmadı nasıl geri yollayacak banka ?
  • Sana spam'a düşen bir bankadan kopyalanmış fake bir mail atıyorlar paran kargodan sonra hesabına aktarılacak tarzında. Saplayabildiğine saplıyorlar. Banada gelmişlerdi. Ben az daha bunu dolandırıyordum aynısını bi dene belki ikna olur,

Adama kargoyu hazırladığını fakat kargo ücreti (ortalama fiyatına bakarsın) sallıyorum 67 dolar tuttuğunu, bu parayı kargodan sonra gönderecek olduğunu bildiğini fakat yanında nakit para olmadığından kargo ücretini doğrudan ibanına atmasını iste. Paketi hazırlayıp fake bir ptt kargo iç mekan fotoğrafı bul googleden benden istemişti. Önce biraz düşündü sonra vazgeçti belki ikna olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroslive -- 12 Mart 2020; 10:2:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroslive

Sana spam'a düşen bir bankadan kopyalanmış fake bir mail atıyorlar paran kargodan sonra hesabına aktarılacak tarzında. Saplayabildiğine saplıyorlar. Banada gelmişlerdi. Ben az daha bunu dolandırıyordum aynısını bi dene belki ikna olur,

Adama kargoyu hazırladığını fakat kargo ücreti (ortalama fiyatına bakarsın) sallıyorum 67 dolar tuttuğunu, bu parayı kargodan sonra gönderecek olduğunu bildiğini fakat yanında nakit para olmadığından kargo ücretini doğrudan ibanına atmasını iste. Paketi hazırlayıp fake bir ptt kargo iç mekan fotoğrafı bul googleden benden istemişti. Önce biraz düşündü sonra vazgeçti belki ikna olur.
    100 TL kargo ücreti yollucam iban at dedi
  • Arkadaşlar selam,

Aynı olay biraz önce sahibinden'den satmaya çalıştığım Macbook Pro ilanına gelen mesaj ile başıma geldi
    Telefon numarası;
    +234 907 694 8947
    Mesajları yazmama gerek yok sanırım klasik hikaye Türkiye'de görevdeyim zart zurt, Çanakkale'ye istedi kargoyu bu arada.
    Bank Of America hesabından fake mail geldi, aşırı acemice hazırlanmış bir mail olduğu için zaten hemen farkediliyor.
  • Bana da geldi mesaj. Gönderim yapacagım adresıde verdı. Nasıl guvenebılıyorsun bana dedım. Bn turkıyeyı sevıyorum musluman ınsanlar ıyıdır dedı..tezgah yapacam ama sansım yoktur kesın kendi tezgahıma düşerim :)
  •  +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)

dolandırıcı niggalar iş başında

• +1 740 879 8402
    dolandırıcılar parayı almadan yollamayin
  • Para tarafınıza ulaştıktan sonra geri alınamaz EFT emrini çekiyordur EFT yaptım diye kandırıyordur büyük ihtimalle

• Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt

EFT yaptim diye sahte bir email yolluyorlar zaten isim soyisim iban ve "EMAİL" istiyor para atacağınız zaman.

• Davidzwezda kullanıcısına yanıt

Hocam inanmayın onlara online bankacılıktan takip etsin millet

• Beyler +234 907 719 5800 numarasına da dikkat edin.

• +234 909 165 0216 bu numarada aynı asker fotografıyla nijeryaya kargo yapmamı istedi. Kanadalı askermiş nijeryada görevliymiş.ben Gönderdikten sonra ödemeyi onaylayacakmış bankası. Tabi banka maili geldi. Dikkat edin..
  •  +234 807 968 63 22  ! NİJERYALI DOLANDIRICILAR TEKRAR İŞ BAŞINDA ! ( BAŞIMA GELENLER VE TAVSİYE)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.