Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limonen

Bu millet normal adamları sevmez bünyesi kaldırmaz. ancak akıllı yeni nesil çoğaldıkça bu tarz insanlar ülkenin başından çekilir.
    Hocam bu dediğiniz çok doğru lakin normalleşme içim jenerasyon değişmesi lazım, ki bu da mevcut ebeveynlerle ne kadar mümkün tartışılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Adam %5 öndeyim diyor.Anadolu Ajansı devletin ajansı olmasa bir şey dönmüyor derdim ama bu sefer eminim.Kesinlikle müdahele ediliyor.
    Hehe her secim aynisini diosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imamoğlu chp'nin her zaman yaptığını yapıyor, kendisine gelen chp'nin önde olduğu yerlerin önce sayıldığı sonuçları söyleyip duruyor. bıkmadılar bu muhabbetten seçim sonunda 2side eşitleniyor zaten ama hala devam ediyorlar bu saçmalığa.
    AA akp'nin fazla oy aldığı yerleri önce giriyor ama chp'de aynı şeyi yapıyor açıklamalar ile.
  • Aynı şeyi atıp durma anladık.Mesaj okuyamıyoruz senin yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Bu mesaj silindi.
    Aynen öyle, tebrik ediyorum İmamoğlunu bugün kaybetse bile bizleri kazandı.
  • İmamoğlu : 5 puan öndeyim...

İstanbul kurtuluyor beyler
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 23 Temmuz 2020; 22:17:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Farkettiniz mi bilmeme Mhp'de düşüş bekliyordum ama akp nasıl yüzde 42den 46 oldu ilginç. düşmesi gerekirken nasıl yüzde 4 ülke geneli oy artmış merak konusu yada çalma çırpma mı ilginç şu ekonomik durum ve isyana rağmen.

Alıntıları Göster
    Akp nin yukselisi sanirsam, krizden bunalan akp secmeni illet zillet beka pkk lpg yks laflarina tav oldular.

Bu secimdeki kadar les propaganda gormedim ben. Onun bunun cocuklari nefes almadan iftira attilar. Sadece Yutub iftira reklalarina gomulen parayi omrum boyunca kazanamam

• quote:

Orijinalden alıntı: wedsaz

MHP ile beraber oyu o MHP o kadar düşmedi ittifak oyuna bakmak lazım
    MHP yüzde 10 almıştı şuan 6 ya düşmüş mhpde kemik bazı milliyetçiler iyi partiye verdi akpli olup akpden vazgeçenler ama solada kaymak istemeyenler mhpye oy verdi bazı kesim ama ona rağmen değişik bir tutarsızlık var.
  • Tekrar diyorum CHP'nin önde olduğu yerlerde sandıklarda Beşiktaş çok önemli mesela %43'ü açılmış. Daha durun o fark kapanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 31 Mart 2019; 22:8:10 >
  • 1 saattir 1 oy bile girmediler kim bilir neler dönüyor

• Az çok sonuçlar belli oldu, 3 ün 1 ini aldı Akp.
  • Ekrem baskan umarim pes etmezsin ortadan kaybolmazsin oyunu boz artik birsey döndügü apacik ortada

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    iyi de adam 5 puan öndeyim diyor.1 2 puan dese dediğin doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

istanbul en önemli şehir, en çok görevli oradadır. hızlı açılması gayet normal ki
    arkadaşım 10 milyon da vatandaş var...

sen nasıl bu orantıyı kuruyorsun.

saçmalamayın. Bakın imamoğlu yine açıklama yapma gereği duydu.

söyle o halde neden 50 dk dır bir veri girişi olmuyor İSTANBUL İÇİN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koroglu69

Yav bu chpliler her seferinde husrana ugruyo yine basladilar istanbulu kazandik sandiklara sahip cikin her secim ayni tas ayni hamam huhahaaaa
    ulan 50 dakikadır veriler gelmiyormuş aa da itiraf etti görmüyormusun her yere yağıyor veriler neden sadece istanbul nasıl bir hak yemektir bu nasıl rahat uyuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 31 Mart 2019; 22:8:12 >
  • Normalde bu sandık oranlarından sonra balkon konusması hazırlanırdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.